| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nejkrásnější období ženy

 Příspěvky 110 z 114 [Dalších 104 >>]
Lenka
  • 
28.3.2008 8:30:38
Velmi se mi líbilo,jakou líbivou a vtipnou formou jste dokonale popsala vaše těhotenské pocity.Přišlo mi,jako by jste psala o mě.Ve vašem pěkném článku jsem se našla a zřejmě většina z nás prožívá to stejné.
16.1.2008 13:42:19
Co si stěžujete,tak jste si neměla pořizovat tak brzo druhý a pak někoho urážet.
Martina, 3 synové
  • 
20.11.2007 21:11:12
Mě vždycky kleslo - jak jsem při chůzi začala stehny narážet do břicha, tak jsem věděla, že do 3 dnů pojedeme. Jenže u každého to může být jinak.
18.11.2007 1:29:33
Mé holčičky mají odstup 17 let, těhotenství bez problémů, porod snadný, také mi bylo 39.
17.11.2007 12:57:35
Pokud si ještě vzpomínám, je to nějak tak, že na konci 38. týdne to začíná klesat (sleduje se to jako vzdálenost horní hrany břicha od hrudní kosti), takže ve 39. a 40. týdnu je to břicho už níže. Jak asi víš, klidně se ale může rodit i 14 dní před termínem (pak to břicho asi vůbec nestihne klesnout). Anebo taky 14 dní po termínu. Takže klid :-)
........
16.11.2007 10:10:05
Ahojky, mě taky břicho dolů nespadlo, měla jsem ho furt stejný..
15.11.2007 21:26:16
Michaelo, nestresuj se tím. Mě břicho nespadlo vůbec. Ani u jednoho dítěte.
Michaela,40tt
  • 
15.11.2007 2:31:27

Ahoj holky,

chtela bych se zeptat na vase zkusenosti.Vcera jsem byla na prohlidce a doktorka mi rekla, ze uz se porod blizi a ze si nemysli, ze me pristi tyden uvidi. Takze jsem cela nadsena vytahla manzela na posledni "rande" a sli jsem do thajske restaurace na veceri [ rikaji, ze palive jidlo muze vyvolat porod]. Ale hned jak jsme vstoupili do restaurace pani z thajska se na me sesypala a rekla, ze to je kluk[ coz mela pravdu], a ze teda rozhodne jeste nepujdu rodit aspon nekolik tydnu. Ze pry mam brisko prilis vysoko. No, byla to jako facka .Tak jsem se chtela zeptat, jak to bylo u vas. Jak dlouho pred porodem brisko zklesne?? Je to otazka dnu ci tydnu ,nebo to muze byt ze dne na den???

Diky moc za odpoved, protoze ted zacinam panikarit, ze budu tehotna jeste dalsi mesic-hahaha

Dekuju Michaela

Leninka
  • 
14.11.2007 14:55:17
Děkuji Federice i všem děvčatům za příspěvky na téma "ranní nevolnosti", velice mi pomohly po psychické stránce. Jsem poprvé těhotná, ve 22. tt. a všichni z mého okolí na mě shlíží jak na exota, kterému je i v takto pokročilé fázi těhotenství zle. Zvracela jsem v kteroukoli denní i noční dobu od 6. tt., tři měsíce jedla v podstatě jen rohlíky a piškoty, nemohla jsem ani teplý čaj, čtvrtý a pátý měsíc jsem už naštěstí zvládla aspoň teplé kakao, což byla hlavně po ránu úleva. Nemohla jsem jít na nákup do obchodu, ze všeho se mi dělalo špatně, o vaření ani nemluvím. V jeden čas mi bylo zle i po vodě. Osvědčené recepty jako ležet ráno delší dobu v posteli, vzít si sušenku nebo džus, absolutně nepomáhaly. Jediné co trochu zabíralo v krizových situacích jako byla cesta do práce byla zázvorová lízátka (Ginger - kapsle z lékárny nepomohly). Pořád jsem čekala, kdy to všechno přejde, ale vždy jsem měla tak jeden dva dobré dny a pak vše začalo znovu. Doktorka mi doporučila klidový režim doma, takže se to pak trochu zlepšilo. Cca tak od 20. tt. je to o dost lepší, přesto jsem se zvracení a nevolnosti zcela nezbavila. Už to ani neřeším, na všechny nepříjemnosti zapomenu, jakmile na mě zaklepe svištík v bříšku. Jen mě občas trápilo, že svému okolí se zdám divná - bohužel nikomu z příbuzných ani známých takto intenzivně špatně nebylo. Tak ještě jednou díky všem za jejich příběhy, které mě přesvědčily, že "exot" nejsem a že i přese všechny nepříjemnosti snad všechno dopadne dobře. Přeji všem pohodu a jen samou radost z miminek!
14.11.2007 13:09:05
Ahoj Kamčo, pokud jsi měla poslední menses 2.10., jsi dnes 5+6tt, já jsem těhotná o den déle než ty.Těhotenství se počítá¨po týdnech od data poslední menstruace.Já už jsem si byla těhotenství potvrdit 9.11. a miminko už bylo na ultrazvuku vidět.Na srdíčko jdu 26.11.
 Příspěvky 110 z 114 [Dalších 104 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.