| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nejdražší zavařovačka na světě

 Příspěvky 110 z 18 [Dalších 8 >>]
Janiska
  • 
1.10.2007 21:11:14
Dobrý den, omlouvám se, že Vám do toho vztupuji a mám asi i hloupou myšlenku, ale nedají se odesílatelovy otisky sejmout z oné sklenice - to by byl důkaz, že ji poslal a váha zásilky by dokázala, že poslal jen ji??????? hodně štěstí Vám i synovi
Zuzana, 2 vnoučata
  • 
1.10.2007 9:27:53
Jedna věc mi drobet vrtá v hlavě - Vaše děti mají přístup k účtu? To by mi připadalo trochu nebezpečné, ne že by člověk neměl naprostou důvěru, ale říká se - důvěřuj, ale prověřuj. Svým dětem věřím zcela bez výhrad, jsou již dospělé a mám dvě vnoučata, nicméně můj účet je můj účet...
  • 
29.9.2007 22:16:04
hm...Dekuji za odpoved. Je mi Vas i synatora moc lito
Luboš Nágl
  • 
27.9.2007 12:26:21
Finta je jednoduchá, účinná a neprůstřelná. Každý z nás, kdo dostane na poště balíček, ho vezme, odnese domů a tam ve skrytosti sám, s balíčkem a svým štěstím ho otevře. A je to. Nejsou svědci! Totéž provedl můj syn. A odesílatel všem do očí tvrdí, že on tam poctivě vložil za poslané peníze požadovaný mobil a zlotřilý adresát mobil ztopil, dal do balíčku sklenici, zašel na policii a stěžoval si neprávem na poctivého člověka. Takže teď má můj syn na krku navíc ještě hrozbu žaloby z nactiutrhání a křivého nařčení.
LU,2děti
  • 
26.9.2007 14:37:58
Taky jsem jako dítě měla v pokojíku děsnej binec. A dokud jsme ještě bydleli s manželem u rodičů, tak jsem nenáviděla uklízení. Traduje se, že když moje matka pekla a uklízela před Vánoci, tak já zasedla ke klavíru a dělala jsem jí "vánoční atmosféru" :-) Dneska mám svoji domácnost a občas mě docela baví uklízet (například každý den leštím skleněný koupelnový stoleček, který jsme si sami navrhli:-))
Jinak článek je skvělý. Po jeho přečtení si uvědomuju další důvod, proč miluju chlapy. Jejich humor a nadhled je zkrátka potřeba jako protiváha našeho "slepičení" :-)
pupilka
  • 
26.9.2007 9:20:27
Tak pokojík mých dvou dcer, to bylo něco neuvěřitelného. Starší Katka sbírala snad všechno co se dalo, mladší Klárka se zase pořád převlékala. Katka ve všem viděla krásno, kompozici,hřejivost.Když jsem jí říkala "podívej se na ten stůl, vždyť nemáš místo ani na psaní, co tam dělá ten bordel" zadívala směrem ke stolu a řekla "mami koukni se, vždyť je to tak krásné zátiší" Časem jsem pochopila. Uklizený pokojík který občas po mém vyhrožování (že to všechno poletí)byl studený jak psí čumák. Jednou jsem přišla ke kamarádce co měla stejně starou dceru jako já. Náhodou jsme vešly do jejího pokojíku. Byl uklizený, nikde ani smítko,žádné triko,přehoz přes válendu vyrovnaný, na psacím stole hromádky jak z básníků, a já jsem si najednou uvědomila že ten pokojík je studený a že ten binec našich dcer je o životě, radosti, neumím to správně vyjádřit, prostě že se v tom pokojíku žije a stoprocentně jsou tam dcery spokojené. A o tom to je. Dnes už dcery mají své domovy a když k nim přijdu na návštěvu nikde žádný binec, ale hezké útulné bytečky. Zdraví Pupilka
pupilka
  • 
26.9.2007 9:18:44
Tak pokojík mých dvou dcer, to bylo něco neuvěřitelného. Starší Katka sbírala snad všechno co se dalo, mladší Klárka se zase pořád převlékala. Katka ve všem viděla krásno, kompozici,hřejivost.Když jsem jí říkala "podívej se na ten stůl, vždyť nemáš místo ani na psaní, co tam dělá ten bordel" zadívala směrem ke stolu a řekla "mami koukni se, vždyť je to tak krásné zátiší" Časem jsem pochopila. Uklizený pokojík který občas po mém vyhrožování (že to všechno poletí)byl studený jak psí čumák. Jednou jsem přišla ke kamarádce co měla stejně starou dceru jako já. Náhodou jsme vešly do jejího pokojíku. Byl uklizený, nikde ani smítko,žádné triko,přehoz přes válendu vyrovnaný, na psacím stole hromádky jak z básníků, a já jsem si najednou uvědomila že ten pokojík je studený a že ten binec našich dcer je o životě, radosti, neumím to správně vyjádřit, prostě že se v tom pokojíku žije a stoprocentně jsou tam dcery spokojené. A o tom to je. Dnes už dcery mají své domovy a když k nim přijdu na návštěvu nikde žádný binec, ale hezké útulné bytečky. Zdraví Pupilka
Katoun
25.9.2007 22:18:41
Naprostou souhlasím, je to ze života. Báječné, ...
  • 
25.9.2007 21:33:25
Synatora je mi moc lito... S manzelem si lameme hlavu, proc se policii nepovedlo podvodnika vypatrat kdyz je evidentni kam posilal penize? Nejsem takova naivka jak to vypada na prvni pohled ;-) pred materskou jsem pracovala v bankovnictvi. Dekuji za odpoved.
Baba Jaga
25.9.2007 20:22:41
Mrej, bud v klidu, mame ze mne taky tekly nervy, byla jsem strasny bordelar narozdil od bratra, jednou za cas ji ruplo a vsechno mi vyhazela ze skrini a musela jsem uklizet... no a vydrzelo mi to tak par dni. Ted jsem vdana, mam svoji rodinu a nadavam manzelovi, kdyz mi nekde neco pohodi :) Proste jak me kvuli poradku nikdo neotravuje, tak mi to prijde samozrejme, ze mam doma naklizeno, protoze mama to tak mela taky. Teleci leta prejdou :)
 Příspěvky 110 z 18 [Dalších 8 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.