| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Srážka

 Příspěvky 110 z 259 [Dalších 249 >>]
Líza
17.10.2007 18:48:23
Jindro, tobě nezbývá než s důvěrou čekat, až budeš stará, a doufat, že nepotkáš žádnou Jindru.
Jindra
  • 
17.10.2007 15:10:28
A ono je stari nemoc? Aby museli mit stari prednost? Ja nevim, ale narozdil od nich si platim nemalou castku za prepravu a koneckoncu platim i jim, takze nevidim duvod, pokud nejsou invalide, nebo skutecne nemocni, je poustet...
Agnes
  • 
23.9.2007 20:32:19
Já jsem se zase pozastavila nad tím, proč pisatelka vůbec jela autem? Psala, že venku bylo deštivo a malý od rána poplakával. No to si myslím, že na to je právě vhodná procházka v kočárku. Deštivo nevadí, vadil by silný vítr, ale o tom v článku nic nebylo. Nechápu tedy, jak miminku prospěla "procházka" v autě.
Zdravím všechny těhulky i maminky s kočárkama. Není to sice lehké, ale je to moc krásné
Agnes
Agnes
  • 
23.9.2007 20:31:09
Já jsem se zase pozastavila nad tím, proč pisatelka vůbec jela autem? Psala, že venku bylo deštivo a malý od rána poplakával. No to si myslím, že na to je právě vhodná procházka v kočárku. Deštivo nevadí, vadil by silný vítr, ale o tom v článku nic nebylo. Nechápu tedy, jak miminku prospěla "procházka" v autě.
Zdravím všechny těhulky i maminky s kočárkama. Není to sice lehké, ale je to moc krásné
Agnes
Majka (Jiřík 2r, Eliška 5m)
  • 
19.9.2007 23:15:37
Taky s vámi souhlasím. Asi žiju ve městě, kde se lidi k sobě chovají slušně (Jihlava), ale výjimečně žádám lidi o pomoc s kočárkem při nastupování do MHD, většinou příjde nabídka pomoci z jejich strany..I když jsem byla těhotná, poušťěli mě sednout si i důchodci, puberťáků bych se zastala- podle mě nejsou nevychovaní, pouze si nevšímají-tak je třeba se připomenout-fakt mě nikdy neposlali "do pr"..Možná je to o způsobu prosby,nebo jak se člověk tváří, ale s úsměvem jde opravdu všechno líp..A nebo mám zatím štěstí na lidi:-)Třeba mě už zítra někdo naštve a budu s radostí přitakávat autorce, ale zatím její životní pohled opravdu nesdílím.
MartinaNov (dva rošťáci
19.9.2007 21:20:18
no jo, někdy to prostě nevyjde. Každý občas ujede, pustily jsme se do tebe fakt pěkně 8-))). No, každá máme někde své slabé místečko.

Jo a s tou chladnoucí lahvičkou mlíčka - taky jsme řešili různé super termo obaly, vše na houby. Mi osobně (zvláště když už je opravdu zima), se osvědčilo lahvičku s pitím strčit malému dolů do fusaku, až k nohám. A teplota zajištěna 8-))). Samozřejmě zajistit proti vylití. Ev. zabalit do alobalu a dát do sáčku. Když to "uvaříš" trošku víc teplé, tak ti to musí vydržet půl dne.
MartinaNov (dva rošťáci
19.9.2007 21:16:36
další sparring partner na procházky se hodí 8-)))
písni mi dembie@quick.cz
těšíme se
MartinaNov (dva rošťáci
19.9.2007 21:11:31
no mezi námi, taky když jedu v MHD, tak se pořád nerozhlížím, jestli náhodou někde není někdo, komu bych mohla uvolnit místo. To asi nedělá nikdo. Někdy si člověk nevšimne, ani když se dotyčný nad něho postaví (proto nám ale příroda přidělila hlas a mozek, abychom se mohli vyjádřit, že...).
Martina + Davídek 19m
  • 
19.9.2007 21:05:39
pokud vím, tak ta "krev" má přednost vždycky, musí se odebrat do určité hodiny, než si pro ni přijedou z laboratoře. Odběry a injekce ale většinou řeší sestra, takže prostě dotyčný nahlásí, že tam je a sestra si to koriguje sama. Platí jak pro těhulky, tak pro důchodce.
Martina + Davídek 19m
  • 
19.9.2007 21:01:32
já osobně se teda opilců štítím. Vadí mi i třeba, když někdo známý je opilý, neumím s ním komunikovat (jsem abstinent, takže vždy střízlivá), prostě mám pocit, že ten člověk někde vytratil mozek.
Na druhou stranu si ale uvědomuji jednu věc - ne každý, kdo se válí po zemi a je z něj třeba cítit alkohol, je opilý. Diabetik v krizi může být cítit alkoholem - tělo vytváří ethanol!!!!! A ten člověk prakticky umírá. Od toho máme policii, 156 na městskou, která je povinna to dále řešit.
 Příspěvky 110 z 259 [Dalších 249 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.