| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nástupce Vrchlabí na Moravě? Krnov!

 Příspěvky 110 z 113 [Dalších 103 >>]
5.9.2007 12:41:51
Maminko Ivanko, mohla bych si prosim prohlednout tvuj porodni plan? Vubec nemam predstavu jak a co do nej napsat aby se z toho sestry neopupinkovaly a uz to mam skoro za par. Diky moc Kacenka
katerina.rychla@gmail.com
  • 
3.9.2007 18:04:33
Mé zkušenosti - dlouhý první porod s nástřihem a vytlačený konečník, možná i díky tomu že si miminko nesprávně natočilo hlavu. A potom druhý porod již rychlejší v podřepu s protržením plodové vody těsně před vytlačením miminka (určitě porodu pomohlo - miminko doslova vyplavalo) naprosto bez natržení nebo vytlačení konečníku.
  • 
1.9.2007 9:12:43
Ivanko, prosím Vás, mohla byste mi také poslat Váš porodní plán? Děkuji!
  • 
30.8.2007 17:42:13
Ivanko, muzete prosim i mne poslat porodni plan?
dekuji vam moc Renata

Ps: a dekuji moc za krasny prispevek
Michuela
  • 
29.8.2007 18:13:45
Chci všem, kdo to ještě neví, říct, že Vrchlabská porodnice už je zase otevřená. Primářuje Mudr Havlík (neznám) a zástupce mu dělá Mudr Kavan(OK pohodář). Mudr Korbelářová(mě velmi nepříjemná doktorka u 1. porodu) je konečně pryč. Ve Vrchlabí se zase rodí do vody atd. Jen zkušenost z Jilemnice letos v lednu - milý lidé všechno Vám slíbí, ale pak je stejně všechno podle nich, hold tam vládnou chlapi co nikdy nerodili. Když jsem jim dala porodní plán, tak jsem si tam připadala jak exot a vzbuzovala jsem spoustu potutelných úsměvů. Myslím, že vážně mě tam brala jen PA Hana Pohořalá a jedna paní doktorka na jejíž jméno si nepamatuju. Porody se tam vyvolávaly jak na běžícím pásu, když bylo zavřený Vrchlabí, tak měli plno a bylo potřeba všechny odbavit-aspoň nás pustili brzy domů. tak doufám, že to veVrchlabí bude zase jako za primariátu Mudr Kavana...
Michuela
  • 
29.8.2007 18:09:44
Chci všem, kdo to ještě neví, říct, že Vrchlabská porodnice už je zase otevřená. Primářuje Mudr Havlík (neznám) a zástupce mu dělá Mudr Kavan(OK pohodář). Mudr Korbelářová(mě velmi nepříjemná doktorka u 1. porodu) je konečně pryč. Ve Vrchlabí se zase rodí do vody atd. Jen zkušenost z Jilemnice letos v lednu - milý lidé všechno Vám slíbí, ale pak je stejně všechno podle nich, hold tam vládnou chlapi co nikdy nerodili. Když jsem jim dala porodní plán, tak jsem si tam připadala jak exot a vzbuzovala jsem spoustu potutelných úsměvů. Myslím, že vážně mě tam brala jen PA Hana Pohořalá a jedna paní doktorka na jejíž jméno si nepamatuju. Porody se tam vyvolávaly jak na běžícím pásu, když bylo zavřený Vrchlabí, tak měli plno a bylo potřeba všechny odbavit-aspoň nás pustili brzy domů. tak doufám, že to veVrchlabí bude zase jako za primariátu Mudr Kavana...
24.8.2007 8:47:35
To jsou moje slova. V lednu mě čeká třetí porod, rodím stále ve stejné porodnici u Apolináře a nemůžu si stěžovat. Když něco nechci, tak to řeknu a není problém. Druhý porod byl bez klystýru a holení, bez nástřihu a natržení.
Cow :-)
23.8.2007 23:20:54


jmenuje se to :hádejte, proč se vdávám:-)"
23.8.2007 22:47:46
Věřím, že to bylo v Krnově fajn. Myslím, že tam je porodnice nově zrekonstruovaná. Jen bych podotkla, že já mám výbornou zkušenost s porodnicí v Ostravě Vítkovicích. Hlavně s personálem, ten tam je vynikající!!!!!
 Příspěvky 110 z 113 [Dalších 103 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.