| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Na co jsou?

 Příspěvky 110 z 398 [Dalších 388 >>]
dandee
  • 
30.8.2007 1:16:59
něco podobnýho se mi stalo taky, když jsem byla těhotná - břicho jak vagon, takže jsem měla docela velký problémy se zádama (hlavně při stání) - tak jsem v Globusu šla s docela velkým nákupem k pokladně "do 5ti položek a pro těhotné". Pokladní mě docela nepříjemně přesvědčovala, že tam nemám co dělat, protože je to pokladna do 5ti položek! tak jí říkám - a pro těhotné... a ona mi na to - ale do 5ti položek. Tak jí říkám - tak to by tam snad (logicky) nemuselo bejt napsaný to "pro těhotné" - no koukala na mě, že jsem myslela, že po mě to zboží bude házet.... :-)
Ráchel, 3 děti
  • 
28.8.2007 18:47:21
leontýnka: U nás na Moravě se říká "líná huba holé neštěstí" :-)
no, tak u nás v Praze se zase říká "líná huba, HOLÝ neštěstí" :-)
Grainne
28.8.2007 16:34:59
To i chápu, jen mě zaráží ten pokřik, jak někdo nesleduje reklamy a nečte letáky, ale všechno o tom ví. Pokud sleduju televizi, prostě se jim nevyhnu. Otravuje mě to, ale nevím, proč povzneseně tvrdit, že mě to míjí. Tak, nebo onak, nevyhne se tomu nikdo.
madelaine
28.8.2007 14:55:18
Grainne,
v těch 3 vteřinách Vendulka řekne: Za chvíli pokračujeme!, tak ztlumím zvuk a pak vystřelím :).
Jasně, že úplně ignorovat reklamy nelze. Ale já se jim vyhýbám ne proto, že bych se považovala za něco lepšího, ale mám potřebu chránit se před přemírou informací. Prostě si chci zůstat tak trochu jednodušší :)).

28.8.2007 14:27:20
Tak Grainne, zrovna na Ordinaci nekoukám, ale reklamám se vyhýbám tím, že si stejně filmy, které chceme doma vidět, nahráváme na hard disk u DVD, páč v reálném čase stejně nemáme čas na ně čučet.. No a pak při přehrávání reklamu jednoduše posuneš.. :))
28.8.2007 14:00:24
Jak myslíš "potrefená"? S časem neobchoduju, jen podle něho fakturuju klientům jako měřítko své práce, kterou pro ně odvádím. Což mi mimo jiné dává dost podstatnou informaci o jeho ceně.
Lassie
  • 
28.8.2007 13:26:33
Letáky většinou házím rovnou do popelnice, protože jsem líná ije číst. Přítel je čte(když je předtím nevyhodím) a věřím, že nebýt zadarmo, tak si je snad předplatí :-)
Grainne
28.8.2007 13:17:14
Madelaine, jak to děláš? To při sledování Ordinace vystřelíš od televize 3 vteřiny předtím, než začne reklama? Mně se totiž ani za nic nedaří reklamy nesledovat, takže pak mi znechutí Activii i Jogobelu tak, že je nemůžu ani v akci.
madelaine
28.8.2007 13:12:06
Prosila bych definici. Letáky nečtu, reklamy nesleduji, na Ordinaci koukám, kam se můžu zaškatulkovat?
28.8.2007 13:06:37
Terez připojím jeden postřeh. Taky jsme takhle s manželem jednou využili přednostní kasu, když jsem byla těhotná. Stálo u ní hromada lidí, kteří ani jeden nepatřili mezi ty "privilegované". Manžel našel v sobě tu drzost a zeptal se, jestli je opravdu pro těhotné a matky s dětmi. Po kladné odpovědi vmanévroval moje těhotné břicho úplně dopředu, aniž by to někdo komentoval. Takže možná příště zkuste nekroutit se a slušně se dožádat přednosti:-) U nás na Moravě se říká "líná huba holé neštěstí" :-)

Ale samozřejmě je fakt, že tyhle kasy by měli využívat ti, pro které jsou určeny. Stejně jako parkovací místa pro maminky s dětmi, kterých je stále nedostatek (v porovnání s parkovacími místy pro vozíčkáře). A lahůdkou jsou místa pro maminky, nasekaná vedle sebe tak, že nejdou téměř otevřít dveře od auta:-)
 Příspěvky 110 z 398 [Dalších 388 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.