| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Sliby - chyby

 Příspěvky 110 z 92 [Dalších 82 >>]
lesley
19.12.2009 14:28:34
Leni, prostě super ~R^ . Tvoje vysvětlivky a reakce na ně mě pobavily ještě víc než úvodní článek ~t~ ~b~ .

Alice
  • 
19.8.2007 22:34:28
A co takhle probrat detailne nejaky porod? Nejlepe v domacim prostredi nebo i v nepratelske porodnici :-) Klidne vezmem nejaky co tu uz byl, abychom s jistotou vedely, ze vsichni pochopi, o cem je rec a budem si jisty, ze to sem patri :-)
Alice
  • 
19.8.2007 22:31:47
A co na tematu bylo nevhodne pro rodice deti? Me to taky pripadalo vtipny a velmi mile napsane. Co ted nechapu je ta diskuse o tom, zda se to sem hodi nebo ne. Je to o detech, je to zamysleni a je to vtipny...tak proc? Na intelektualskej server e asi nikdo neposle :-(, fakt nechapu :-)
Alice
  • 
19.8.2007 22:21:32
:-) super výklad teď snad i tupci budou kapírovat :-)
Ráchel, 3 děti
  • 
17.8.2007 21:40:42
Khonová, ad Irenin "sloh":
1. nevím, jak s tím souvisí, že mám tři děti
2. kdyby Irenin tón nebyl dle mého názoru tak mentorský, asi bych se neozvala
3. opravdu mi vadí kostrbaté nabubřelé věty, které jsou podle mě nicneříkající
4. myslím, že je-li člověk inteligentní a vdělaný, a ani jedno si u Ireny netroufám zpochybňovat, neb ji neznám, je důležité, aby se vyjadřoval (není-li zrovna jen mezi samými kolegy) srozumitelně a jasně, jak říká můj muž, aby mu rozuměla i bába z Horní Dolní :)
17.8.2007 18:04:14
A též ani k autorce článku.
17.8.2007 18:03:56
Kohnova, Irena se totiž moc pěkně nechová k diskutujícím. A v tomto směru s Ráchel souhlasím.
Kohnova
  • 
17.8.2007 17:48:27
Rachel, proc ty,zkusena matka tri deti, mas potrebu zesmesnovat Irenin sloh? Souveti o vice nez dvou vetach ti pripada "prilis hlubokomyslne"? Irena holt pise jazykem, jaky je zvykla pouzivat, protoze profesne se zabyva tematy, ktera se vetami holymi uderneho charakteru sloganu tezko popisuji. Asi je zvykla mluvit k lidem, kteri i delsi souveti chapou. Myslenky inteligentniho a vzdelaneho cloveka maji vetsinou sirsi zaber, takze kdyz mluvi, vychazeji mu i "sirsi" vety. Ne kazdy fyzik ma soucasne i literarni talent a cas, aby delal redakci kazdeho maleho prispevku do internetove diskuse. To, co chce Irena rict, neni tezke pochopit, pokud to pochopit chces. A nemusis mit k tomu vysokoskolske vzdelani. Vazne nechapu, proc ji ostouzis, mluvi vecne a nikoho nenapada, jen rika svuj nazor.
Irena, 2 deti
  • 
17.8.2007 15:54:16
Ale jo, jasne, o hrackach v ruznych postelich jsem si v teto diskuzi pocetla, celkem nuda. Psala jsem, o cem se nediskutovalo vubec, co text nabizel a co by mi zarovan prislo zajimave. To uz snad pochopil kazdy. Za opravu ceske gramatiky dik.
Irca.
Lenka
  • 
17.8.2007 15:31:32
Nad tím textem se dá diskutovat o ledasčem - o hračkách v posteli, o koránu, o pozlátku slibů a jistě se najdou i jiná témata, jak dokládá celá diskuse. Ať si každý vybere, co ho na tom zaujme, o čem chce diskutovat.

MMCH správně je 1 panna, ale 72 panen (podobně jako sleč-na, sleč-en), a předem se omlouvám, pokud by se někoho měla tahle vysvětlivka zase dotknout.
 Příspěvky 110 z 92 [Dalších 82 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.