| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co kdybychom jeli…

 Příspěvky 110 z 87 [Dalších 77 >>]
  • 
15.8.2007 16:29:23
Taky jsme občas dumali, kam jet na výlet s dětmi apostupně se začal rodit nápad s vytvořením stránek, kde budou sepsané tipy na výlety s dětmi.. Stačí jen otevřít a nechat se inspirovat. A kdyby nám chtěl někdo pomoci, poslat tip, námět, fotky, nebo povídání o tom, kde se mu líbilo a jak se tam chovali k dětem, budeme jen rádi.
Naše stránky jsou: http://www.rodinnevylety.cz
13.8.2007 23:11:47
Ráchel, já také neříkám, že extremismus myslela:-)
Jen jsem chtěla poznamenat, že právě ten extremismus..no ten už nemá s láskou k vlasti moc společného:-)
Jinak u nacistů, tam už často láska k vlasti byla spíš manipulačním prostředkem..
Ráchel, 3 děti
  • 
13.8.2007 23:01:42
to je mi jasné, že ta dotyčná tím nemyslela žádný extrémismus. Ale položila otázku zda někdo, kdo .... atd.... může být zlý, a já odpovídám, že samozřejmě ano. toť vše.
13.8.2007 22:08:48
Ráchel, já bych to řekla asi takhle..
Láska k vlasti a jejím krásám ano, ale ne extremismus a naprostá nekritičnost vůči čemukoliv vlastnímu.
Ano, Čechy mají své chyby, Češi mají své chyby (stejně jako každý národ), no ale máme to tu rádi:-)
Ráchel, 3 děti
  • 
13.8.2007 19:06:44
no, ono se to do téhle romantické diskuse až tak nehodí, ale dovolím si nesouhlasit. člověk, který má rád svou zemi, její přírodní krásy a historii může být velmi zlý - pokud mám uvést extrém, tak se podívej třeba na životopisy nacistických pohlavárů. Rozuměj mi dobře - také své děti vedu k lásce k vlasti, ale to samo o sobě ještě není měřítkem toho, jaký jsem člověk...
13.8.2007 1:44:19
A Finrode, co ty a tvá oblíbená místa vlasti české?:-)
Z některých diskusí jsem nabyla dojmu, že žiješ v zahraničí..ale i tak je tu něco tvou srdeční záležitostí, ne?:-)
12.8.2007 9:02:47
Grainne,trochu sis popletla diskusi:-)
11.8.2007 21:27:42
Fakt, tak to muselo být zajímavé:-)
Já zrovna na Rábí podobné štěstí neměla, ale podobnou akci jsem zažila na konopišti:-)
A střílela z kuše! Mezi těmi prcky jsem se fakt vyjímala:-))
Lassie
  • 
11.8.2007 21:24:05
Nevím, spíše to vypadá, že se tam sešlo několik věcí najednou. Včelaři už budou pomalu končit, neb je na včelky zima. Bylo to zajímavé, měli i průhledný úl, takže člověk viděl, jak to tam mají včelky zařízené. A super obří včela :-)
11.8.2007 21:17:28
Lissie, ony jsou tam teď nějaké slavnosti?
Na Rábí jsem byla mockrát, je to moc pěkný hrad i místo, ale na podobnou akci jsem tam ještě nenatrefila:-)
 Příspěvky 110 z 87 [Dalších 77 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.