| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Školní lavice v kuchyni

 Příspěvky 16 z 6 
  • 
11.4.2006 18:35:42
Dobrý den, zajímalo by mě, zda jste k výuce používala i internet, případně jaké programy. Či zda jste nějak využila e-learningové možnosti. Děkuji vám za odpověd, pokud možno na e-mail. E.M. Rozparcovávám podobné téma v seminární práci.
Dana (20 let , bez dětí)
  • 
22.11.2002 13:33:25
Nemám nic proti tomuto způsobu výuky, jen bych se chtěla zeptat, jak tyto děti získavájí kamarády. Nemám sice ještě děti, ale vím, že jako malá holka jsem se vždy těšila do školy i kvůli kamarádům. Nechybí těmto dětem styk s ostatními? Nejsou potom moc fixovány na rodiče? Budou v dospělosti moci udělat bez svých rodičů "krok"? Dík za názory
  • 
12.3.2001 22:21:54
Prosím, zavolejte metodičce Domácí školy paní Haně Tůmové - 02/419 507 14, ona už vás vybaví potřebnými informacemi...

Zdraví

Jirka
  • 
12.3.2001 20:26:51
Chceme učit naše děti doma. Poradíte mi prosím, na koho se mám obrátit.

Děkuji

M. Hartingerová
Martina, dvě dcery 4 a 9 let
  • 
28.2.2000 16:20:32
Kéž by bylo takových rodičů co nejvíc! Když jsem rozdala v červnu rodičům budoucích prváčků papíry s prosbou, ať mi o nich napíší, co je na nich zvláštního, v čem vynikají a co jim naopak nejde, co mají a nemají rády, z čeho mají strach, no prostě co nejvíc,to vše samozřejmě důvěrně,vrátily se mi papíry až na pár alergií čisté...
Zůstal ve mně smutek z toho nezájmu a nepochopení.
Fandím Vašemu nadšení pro věc a přeji i nadále hodně pohody při učení. Učitelka Martina.
  • 
28.2.2000 13:10:29
„Máš nějakou kvalifikaci k výuce své dcery?“ Ano, mám ji ráda. Znám ji od malička.

To je ono !
To by se mělo tesat do kamene !
 Příspěvky 16 z 6 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.