| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Saunujme i s dětmi

 Příspěvky 110 z 24 [Dalších 14 >>]
efka1705
27.3.2012 17:06:42
Můj syn nesmí do sauny, jelikož prodělal febrilní křeče, dozvěděla jsem se to náhodou, když mi vyplňovala potvrzení do školky. Nikdy předtím mi to neřekla. No jelikož mám saunu ráda, bylo by překvapení, kdybych s ním šla do oné sauny a on mi pak začal třeba hicovat a já se stresovala jestli je dostane znovu, a já musela zase nurofenovat a panadolovat..
Moloko
26.3.2012 12:14:07
tak my jsme byly s 2 letym synkem v saune a ten vecer mel horecku. Srazila jsem mu ji Nurofenen a dalsi den nic. Nevedela jsem jestli to neni vitoza, ale asi to mel s ti sauny
Simona, Matěj 14m
  • 
14.6.2007 11:20:54
My jsme začali chodit na půl roce, ani lékař neměl nic proti.
13.6.2007 19:24:59
Dobrý den pane doktore.My našeho prcka saunujeme od 6ti měsíců a je moc spokojený,hlavně chodíme do super sauničky, kde nám vyhcází vstříc.Ale proč píšu, snažila jsem se přes našeho knihkupce sehnat vaši knížku,ael není k sehnání.Ptal se u všech možných distributorů knih.Tak nevím.Chtěl ajsem ji totiž ukázat v naší sauně.Já cohdila do sauny i během těhotenství a bez problémů:-).
Anna
  • 
13.6.2007 18:54:45
Mám křečové žíly,takže do sauny prý nesmím.Jak je to s dětmi?
Kdy nesaunovat?
Děkuji.
Anna
  • 
13.6.2007 18:53:54
Mám křečové žíly,zakže do sauny prý nesmím.Jak je to s dětmi?
Kdy nesaunovat?
Děkuji.
štěpánka
  • 
12.6.2007 21:07:24
při pobytu v ozdravovně v Říčanech jsme s dětmi absolvovali několik pobytů v sauně. Pokaždé se jim pleť od atop.ekzému vyčistila, jen jsme museli pohlídat následné promaštění. Ale děti nikdy neměli ekzém na velké ploše nebo mokvající. měli jen plošky kolom 10 m čverečních a nejvíc na zadečku a v ohybech za koleny, na loktech. Zlepšilo se to pokaždé (4x po týdenní pauze). A po týdnu se neobnovilo tolik, takže se ekzém postupně zlepšoval.. Po měsíci jsme odjížděli bez ekzému.
Masalák
12.6.2007 17:23:02
Nevíte jak působí saunování na atopickou pleť?
12.6.2007 12:53:15
Zdravím, my jsme chodili se synem do sauny od cca 8 měsíců, mohli jsme i dříve, ale přes léto nám to připadalo nesmyslné. Sauna, kterou znám já, je do teplotní výše 80°C, není parní, takže pro i pro dospělé, kteří saunování moc neholdují, bezvadně přizpůspbená teplota. Jen ta ledová voda poté je o to horší, když nejste pořádně prohřátí :-(
12.6.2007 12:10:34
Musím říci, že jsem saunováním nikdy moc nadšená nebyla. Často mě po něm (i při dodržení pitného režimu) bolela hlava, měla jsem závratě. Prostě velké teplo mi nedělá dobře. Manžel chodí s dcerou do sauny od 3let. Chodí pravidelně a poctivě skáčou do bazénku.Měla bych říci spíše, že se oba rochní.
V loni v říjnu se nám narodil chlapeček. Tak jako s dcerou jsem začala chodit po 4 měsíci do plavání. A ejhle. Čekalo mě překvápko. Po bazénku se děti přemísťují do sauničky, která je vytopená zhruba na 55-60 stupňů. Nejdřív jsem z toho nebyla nadšená. ALe malému se to zjevně líbí. Pobudeme vevnitř 5 minut, pak pod sprchu a ještě jednou si to zopakujeme. Ze začátku jsme byli úplně dole, teď už si troufáme i výše. Malý je potom úžasně zrelaxovaný. Můžu to jenom doporučit. Dokonce i já v tom menším horku zvládám a není mi to nepříjemné.

Jinak můj manžel nadšenec do saunování už objednal do našeho domu saunu. Pravda nemáme ještě ani záchody ani kuchyň, ale to podstatné (podle něj) už je na cestě.
 Příspěvky 110 z 24 [Dalších 14 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.