| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku B-Manuál

 Příspěvky 110 z 91 [Dalších 81 >>]
1.12.2008 14:08:18
Teď už je mi jasné, proč to v metru na Můstku vždycky tak strašně smrdí po B. Jednou se tam jedna těhule pozvracela a od té doby, tam každý den aspoň jedna zvrací, když ten smrad ucítí ~;)
JANINA (DCERA 4 ROKY A TŘI MĚSÍCE RADOSTI)
  • 
29.5.2008 0:53:36
TAK TO BYLO ABSOLUTNĚ DOKONALÉ, VTIPNÉ A VÝSTIŽNÉ, MUSÍM PŘIZNAT, ŽE V SITUACI, KDY SE ČLOVĚK POMALU SMIŘUJE S PŘEDSTAVOU, ŽE UŽ NIKDY NEUVIDÍ NIC JINÉHO, NEŽ DNO ZÁCHODOVÉ MÍSY, POMALU SI ZAČNE ZVYKAT A PŘI POHLEDU DO "PORCELÁNU" ČASEM ZAČNE I PONĚKUD SARKATISKY VTIPKOVAT. MOMENTÁLNĚ PROCHÁZÍM PŘESNĚ TÍMTO STÁDIEM - UŽ MĚSÍC. PŘED TÝDNEM JSEM SLAVILA NAROZENINY A KDYŽ SE MĚ PŘÍBUZNÍ OPTALI, JAKÉ JE MÉ NEJVĚTŠÍ PŘÁNÍ, ODVĚTILA JSEM, ŽE KLEKÁTKO PŘED ZÁCHOD...BERU TO ÚPLNĚ STEJNĚ. MOŽNÁ BYCH JEŠTĚ PŘIDALA JEDNU MALIČKOST:VŽDYCKY(!) TO PŘIJDE, KDYŽ TO ABSOLIUTNĚ NEJMÉNĚ POTŘEBUJETE - KDYŽ POTŘEBUJETE DOJÍT NA NÁKUP, KDYŽ ZVONÍ TELEFON, KDYŽ PROSTĚ NĚKAM MUSÍTE. MÁM ČTYŘLETOU DCERU A KAŽDÉ RÁNO JÍ VODÍM DO ŠKOLKY. TEĎ TO U NÁS PROBÍHÁ TAK, ŽE SE DCERA VZBUDÍ, TO JÁ UŽ DÁVNO ZPÍVÁM DO MÍSY, POPŘÍPADĚ ODDECHUJI MEZI JEDNOTLIVÝMI NÁVALY, TAKŽE MĚ PŘIJDE POZDRAVIT NA WC, CHOPÍM SE KÝBLU, ABY SE MOHLA VYČURAT, OBLÉKÁ SE ČÁSTĚČNĚ SAMA A V PŘÍPADĚ, ŽE POTŘEBUJE POMOCI SROVNAT TRIČKO, ZAPNOUT, UPRAVIT, PŘIJDE ZA MNOU NA WC, ODBĚHNE A JÁ SI VESELE ZVRACÍM DÁL. UŽ ODTAMTUD ANI NEVYLÉZÁM. S BLÍŽÍCÍ SE HODINOU, KDY MUSÍME VYRAZIT DO ŠKOLKY SE SNAŽÍM SE "VZPAMATOVAT", ABYCH BYLA SCHOPNÁ UJÍT TĚCH 100 METRŮ (MÁME ŠKOLKU ZA BARÁKEM). NEDÁVNO JSEM TO VYHLÁSILA ZA SVOJÍ RANNÍ BOJOVKU (STIHNEME SVAČINKU VE ŠKOLCE, NEBO ZASE PŘIJDEME POSLEDNÍ?), DÍTKO OBLEČENÉ A V BOTKÁCH STÁVÁ PRAVIDELNĚ MEZI DVEŘMI WC A PRAVÍ MI : "MAMINKO, UŽ NEBLINKEJ A POJĎ DO ŠKOLKY, BLINKAT BUDEŠ POTOM"! NO SCHVÁLNĚ, VÍTĚ, JAK ŠPATNĚ SE ZVRACÍ, KDYŽ SE U TOHO JEŠTĚ DUSÍTE SMÍCHY? NA NĚJAKÉ TO VYČERPÁNÍ A CELKOVÉ FYZICKÉ ODROVNÁNÍ UŽ ANI NEPOMÝŠLÍM......OBČAS SI TAK ŘÍKÁM, CHCEŠ JÍT VRCHEM, NEBO SPODEM????? ANO, OBDOBÍ PRKÉNKA KOLEM KRKU JE FAKT.....MORBIDNÍ.....A KDYŽ SI NĚKDO POVZDYCHNE, JAK TEN ČAS LETÍ, POMYSLÍM SI, ŽE MĚ TEDA NA TOM WC FAKT NELETÍ. JSOU TO DLOUHÉ MĚSÍCE, CO? TAKŽE SE LOUČÍM S POZDRAVEM: HLAVA V MÍSE=ŠŤASTNÉ DÍTĚ A DRŽÍM NÁM PALCE, TŘEBA Z NÁS NĚCO I ZBYDE....
JANINA
24.4.2007 23:07:24
tak tohle cist pred rokem.... no ale na nektery finty jsem prisla taky! PARADNI CLANEK!!!
  • 
20.4.2007 7:47:27
Díky za odpovědi, omluva za pravopis....místo "jsem" mělo být samozřejmě "jsme"....tak jsme se zasmáli,no :-)
19.4.2007 13:31:39
Petr (IP adresa 89.102.240.212)


kolo+těhot.=?
19.4.2007 10:55:49 - ke článku B-Manuál
Dobrý den, ahoj všem...prosím váa...jsem cca ve 3. měsíci těhotenství a chtěl bych se zeptat, jestli jízda na kole a otřesy nevadí těhotné a plodu...resp. do kolikátého měsíce to je/není vhodné..děkuji za odpovědi, příp. jaké s tím máte zkušenosti..thx
19.4.2007 13:26:51
Petře pokud jsi ve třetím měsíci těhotenství...hmmm,
19.4.2007 12:09:41
Já si myslím,že pokud nemáš rizikové těhotenství tak jízda na kole nevadí,samo že je nebezpečnější případný pád!
Názory doktorů budou asi různé jako vždy,záleží na tobě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 
19.4.2007 10:55:49
Dobrý den, ahoj všem...prosím váa...jsem cca ve 3. měsíci těhotenství a chtěl bych se zeptat, jestli jízda na kole a otřesy nevadí těhotné a plodu...resp. do kolikátého měsíce to je/není vhodné..děkuji za odpovědi, příp. jaké s tím máte zkušenosti..thx
Ajka těhulka
  • 
19.4.2007 9:39:14
hm taky tyhle blinkací pocity znám, taky sem si je užila naštěstí jen do 12 týdne a teď je mam jen občas a na chvilku. Ale ze začátku sem je měla celé dny a noci. Nikdy v životě sem si nemyslela, že se budu modlit abych šla zvracet. protože v tu chvíli si myslíte, že to je to jediné co vám pomůže. Taky sem snad v životě nevypila tolik coly, ale bylo to jediné co mi aspoň trochu ulevilo, protože mě to donutilo se pořádně vyříhat a vyhoukat. Nikdy nezapomenu na udivené pohledy manžela, který statečně pro tu colu běhal - ví že ji jinak nemam ráda a nepiju :o)
Ajka těhulka
  • 
19.4.2007 9:18:25
oh veverko, tak ten poslední odstavec ste si asi měla radši odpustit, protože teď určitě vyděsíte hodně mamin co jim nic není a hlavně ty co čekají první a mají to miminko vytoužené. Protože já už třeba jsem takhle ze všeho vyjukaná a určitě nemluvím jen sama za sebe.
 Příspěvky 110 z 91 [Dalších 81 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.