| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Milý Ježíšku

 Příspěvky 110 z 20 [Dalších 10 >>]
4.1.2007 12:26:25
do Nového roku hodně splněných přání ale přesto by mě zajímalo jestli Ježíšek donesl tu pamě´t a jak velkou?
4.1.2007 12:23:50
Skvělý článek,a jelikož už píši po ježíškovi,docela by mě zajímalo jestli ježíšek tu paměť donesl?a jak velkou?Jinak přeji š´tastný nový rok a hodně splněných přání
4.1.2007 12:22:56
Skvělý článek,a jelikož už píši po ježíškovi,docela by mě zajímalo jestli ježíšek tu paměť donesl?a jak velkou?Jinak přeji š´tastný nový rok a hodně splněných přání
Karolina
  • 
25.12.2006 19:41:06
Ja si myslim o vanocich svoje...nejen, ze, jak Vladan uz napsal lidi silej, ale hlavne proto, ze jsem toho nazoru, ze Vanoce nejsou svatky klidu , ale svatky "nuceni se do neceho"... treba proto, ze se vseobecne tvrdi, ze lidi maji byt na sebe hodni a maj si pomahat, musi se obdarovavat, byt spolu a na deti se nema (na vanoce) kricet..,jak tvrdila jedna pani v autobuse mamince asi se ctyrletym klucikem, ktery olizoval sklo..."nechte ho, vzdyt jsou vanoce" Jak rika(zpiva) Jan Nedved...: Az vanoce prejdou, sebelaska zvitezi zas v nas...
Ja se snazim neridit se az tak moc kalendarem.Rada darky daruji a rada je i dostavam...ale proc zrovna 24.12., kdyz nam to "veli" kalendar? Pokud nekomu chci neco darovat, udelam to , kdyz mam chut a ne, kdyz mam dojem, ze musim...
Bylo by fajn, kdyby se lidi snazili celej rok... chovat se k sobe hezky, davat si darky a pomahat si ...
ALE.. i ja mam deti....takze darky dostavaji taky... ale snazime se to neprehanet.
Libila by se mi idyla drivejsich vanoc....jit do lesa, uriznout stromecek, ozdobit ho a pod stromeckem par malickosti navstivit par lidi....ale dnes jsou svatky pojate trochu jinak:Predvanocni blazinec,nakupy, stres, prejidani se, nakonec si za to muzeme sami....
24.12.2006 22:38:36
moc pěkný;))
ano, též bych potřebovala zvýšit paměť a výkonnost logických operací - taky nějaké zrychlení by nebylo k zahození;)
23.12.2006 14:57:23
Milý pane Nágle,
čím déle čtu střípky z vašeho rodinného života, tím více jsem si jistá, že bych se u vás cítila jako doma :-)
Taky máme tatínka ochotného nákupčího s občasnými "úlety". Nedávno jsme takhle bilancovali nějaký ten nákup a Zuzka poznamenala: "Měl by sis, tatínku, pořídit větší ramku".
Tedy stejný myšlenkový postup :-)
23.12.2006 12:32:48
Vladane, napsal jsi to hezky :). Ale nedá mi to, abych se nezastala těch přetékajících nákupních vozíků (jsem se ostatně taky včera mezi účastníky..:)). U nás to je tak, že se nakupuje jednou za čas, ale zato pořádně. Abych jezdila kvůli každé ptákovině 2x týdně do hypermarketu, tak to ani náhodou. Většinou uděláme jeden pořádný nákup jednou za 14 dní, pak žijeme z toho, co je v ledničce a špajzu a jen příložitostně dokupujeme v blízkém obchůdku věci, které se kazí rychle (pečivo, zelenina, ovoce, maso). Takže do supermarketu jen kvůli mražené zelenině fakt neběhám. No a logicky takový nákup nebudu dělat týden před Ježíškem, ale pokud možno co nejpozději, abych něco podobného nemusela absolvovat mezi svátky znovu. A jestli je takových rodin více, tak se nedivím těm frontám a útokům na obchody s potravinami..:) Prostě se tam jen nakoncentrovaly lidi s nákupy, které by tak jako tak musely udělat, akorát rozloženě v čase. :)
Ralelo+4
23.12.2006 10:11:41
Děkuji za skvělý článek. Asi tak to vypadá ve více rodinách. Jsem moc ráda že u nás to vypadá trochu jinak. Snažíme se vánoce prožít v klidu, nikde nechvátat, nakoupit v naší malé Jednotě (supermerkety jsou moc přecpané)a když se na něco zapomene tak se tomu jen zasmát...
Všem přeji krásné vánoce a hlavně hodně smíchu a pohody a žádný stres a žádné chvátání po supermarketech!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moňula
  • 
22.12.2006 22:49:51
To jsem se zase krásně nasmála,taky používám fialový Lybar a manžel by bral prostě jedno jaký,hlavně fialový.Takže prosím ty paměti dvě.
Monča
  • 
22.12.2006 22:48:10
Tak to je super článek, to jsem se zase nasmála.Fialový Lybar používám taky a můj muž by taky koupil nějaký - prostě fialový.Takže ještě jednu pamět pro mého muže, díky Ježíšku.
 Příspěvky 110 z 20 [Dalších 10 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.