| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodina.cz získala Křišťálovou lupu

 Příspěvky 110 z 24 [Dalších 14 >>]
29.11.2006 21:53:08
Já jsem pro rodinu také hlasovala a jsem moc ráda, že existuje. Občas nejde vložit příspěvek, občas vůbec nejde Rodinu otevřít, ale je tak super, že jí to odpouštím. Je tady hodně témat, diskuzí, zajímavých a rozličných článků, že můžu jen chválit. Jsem závislák na Rodině. :o)
29.11.2006 13:52:46
hi, ďakujem za preklad :o))))
babi_
29.11.2006 8:40:44
...a u nás "Darovanému koni na zuby nehleď" :-)
29.11.2006 0:13:05
rozumiem ti a niektoré veci štvú aj mňa, ale je to server, kde si môžeš vytvoriť svoje vlastné fotoalbum a zahltiť tu niekoľko mega iba svojimi fotkami, za čo vôbec neplatíš. Na všetko treba mať peniaze, takže keby Jirka vyberal povedzme členské - 30 CZK za 300 príspevkov do mesiaca + 5 CZK za každú vloženú fotku do albíčka, na kvalitný server by určite zarobil, ale server by prestal byť "free" a tým pádom by sa tieto opatrenia stali určite nepopulárnymi. Možno by sa ale predišlo tzv. "modráskom" - registrácia by bola povinná a takisto písaním zbytočných príspevkov, ktorými sa tento server zbytočne zahlcuje. Že zarába reklamou mi je jasné, ale pochybujem, že by zrovna reklama z neho robila "zlatokopa"...
Nechcem, aby to vyznelo, ako návrh, chcela som tým len povedať, že kým tu máš všetko neobmedzene a zadarmo, tak kritizovať to je smiešne, u nás sa hovorí "darovanému koňovi na zuby nepozeraj" :o)
Petru
  • 
28.11.2006 23:19:28
Taky bych potřebovala, aby mi byl přistup sem nějak omezen. Nějakou nožku kopačku by to občas chtělo. A nemusela by být moc velká, já mám terč dostatečný.
Jinak ale děkuji , a to do třetice všeho dobrého. Tak dobrou noc.
Peta
  • 
28.11.2006 22:12:03
Vaše stránky jsou fajn, našla jsem tu hodně zajímavých názorů a užitečných info (i neužitečných, no, ale to hlavně v některých diskusních příspěvcích, za to Rodina nemůže).

Jen bych potřebovala, aby mě ty stránky večer včas vyhodily a já chodila dřív spát:-) Vždycky mě něco zaujme a najednou je půlnoc, tak teď už to teda radši balím.
Ale fakt super, děkuju, P.
Zuzka
  • 
28.11.2006 12:39:20
Máš pravdu Kyti, to že to občas padá či nejde vložit příspěvek může být problém jinde než na Rodince.

To, že Rodinka dostala nejvíc hlasů, to o něčem svědčí.
Kdo nechtěl, hlas neposlal.
Chodím sem moc ráda, chodím sem pro rady, když můžu, nebo něco vím - poradím, pomůžu, či řeknu svůj názor i já. Získala jsem tady vědomosti a rady které mi v životě moc moc pomohly. Když jsem nevěděla kudy kam, postihla mě depka - pomohly kamarádky na Rodince. A mohla bych chválou pokračovat..
Za to všechno patří Rodince mé díky... :-)

28.11.2006 11:39:26
Máš pravdu, měli jsme to tak udělat. Omlouvám se za to.

Jirka
Dagmarjana
  • 
28.11.2006 11:37:18
Jen kdybychom se na ní tolik nehádali :o(
Zdá se mi, že se tu lidi napadají mnohem více než na jiných rodinných či maminkovských portálech. Možná tím, jak je to tooolik mnoho lidí, nevím...
Rodině blahopřeji! Líbí se mi. :o)
Amálie00
28.11.2006 11:29:01
Myslím, že kdo nesouhlasil, hlas neposlal, kdo souhlasil, hlas poslal a výsledek vidíte;-)

Rodině.cz gratuluji!
 Příspěvky 110 z 24 [Dalších 14 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.