| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Popis cviků s míči 2.

 Příspěvky 110 z 27 [Dalších 17 >>]
vladka tlusta
9.3.2010 20:39:37
dost jsem se nasmála při představě, jak tady v 8. měsíci oblejzám ten balón.
ale on ten smích je na ty záda stejně asi nejlepší - díky!
vladka
26.12.2009 10:39:44
Páni, konečně něco pořádného~R^ Děkuji mockrát za odkaz, knihu hned objednávám..~x~
Zuzka M
  • 
23.7.2009 13:04:25
Souhlasím, toto nejsou cviky pro těhotné. Jsem fyzioteaperut a ve 20 týdnu těhotenství, tak mohu jak odborně, tak i jako těhotná tyto cviky zamítnout. Jinak míč je výborná věc pro nás těhulky.
  • 
30.10.2008 22:03:36
Mockrát děkuji za vytvoření této napínavé stránky!!Je fakt výborná a to už jen z toho důvodu ,že na ní najdete relativně pestrou dávku základních cviku,a né jen odkazy na koupi knihy!Takže vřelé poděkování autoce....konečně má moje maminka podle čeho cvičit a zadarmo no neberte to!spozdravem Kačenka
  • 
23.11.2007 0:06:55
Tohle preci nemuzou byt cviky pro tehotny nebo se mylim????mam teda problem s nekteryma kdyz to tak zkousim.
Pavla - 32.tt
  • 
7.12.2006 15:04:26
Takže holky, všechny vás zdravím. vendy to nastolila poněkud ostře, ale popravdě s ní souhlasim. Každý snad pozná, kt. z těch cviků mu vyhovuje. Už takhle dal příspěvek dost práce a ještě dopisovat ke každému cviku např. pozor toto vhodné jen do 3. měsíce a ještě pokud nemáte ¨velké bříško apod...No, ne. prostě oči a duchapřítomnost pomůže vybrat si správné cviky. pochybuju, že některé cviky v druhé části udělá každý i za normálních okolností. Ale já bych je třeba v prvních dvou trimestrech dělala. Denně jsem posilovala. Do 6. měsíce 3xtýdně přímo ve fitku. Míč jsem dostala včera k narozeninám, proto to zkouším až dnes. Odcvičila jsem první část a je super, hezky jsem se protáhla, nic mě nebolí a to mám za měsíc a půl zhruba rodit. Takže nejančete. Když nemůžete na bříšku ležet vy, tak to neznamená, že každý je na tom sejně. Ja na něm cvičila ještě tak v 6. měsíci. posilování břišních svalů je omezeno až 3. trimestr, do té doby není důvod ho vynechávat. Pokud se příspěvek někomu nelíbí, tak si cvičte sami podle sebe a je děsně lehký kritizovat něčí prácí, to snad víme všichni. Přípěvek je dobrej a přijde vhod. Všem přeju krásný, nekomlpikovaný těhotenství a zdravý miminko. Pavla
20.7.2006 10:52:33
já měla krev taky na hranici a miminko je uplně normálně zdravé-vůbec se nenervuj(já vím je to těžké),ale na negativní myšlení je vždy dost času-asi ti doporučí jít na plodovku-a snaž se být v klidu a věř že to bude dobré.znám mnoho ženských kterým krev vyšla blbě a ted mají zdravé dfěti.tak klid-dr ti vše vysvětlí.pa a hodně štěstí.
Izabela1
  • 
19.7.2006 8:42:45
Jsem 17 týden těhotná mám 30 let a vysledky krve na hormony mě vyšly asi špatně. AFP 42 - 44,970 IU/ml HCG - 22,170 IU/C UE3-2 2,940 nmol/l Je to semnou moc špatné? Co mám dělat, jaké je tady riziko vady dítěte? I když řeknou, že je vše na hranici normy ,už je to dítě nějak zasažené!! Jak moc mám riskovat?
vendula (1syn 3 mesice)
  • 
18.7.2005 14:01:58
Jestli je nastavajici mama tak blba ze dela cviceni na mici ktery ji boli viz prsa zada atd.je to jeji problem chudak mimco bohuzel spoustu blbejch mamin se v cechach najde.kazda zena snad vlastni mozek a dokaze si odvodit ktere cviceni z techto uvedenych ji prospeji a ktere nejsou prospesne!!!
7.1.2005 8:07:11
Našla jsem zajímavé stránky o cvičení na míči v těhotenství.
http://www.vyborna.cz/fit.php?s=ukazka
 Příspěvky 110 z 27 [Dalších 17 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.