| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pohlaví působí již před narozením

 Příspěvky 110 z 176 [Dalších 166 >>]
19.10.2011 12:43:22
Jeste urcujete pohlavi miminka?
Davdan
24.9.2009 11:02:07
Ono je to taky jiné, když se dlouho snažíte a pak potratíte... Potom byste brali cokoliv... Já jsem jako prvního chtěla chlapečka, taky se nám narodil. Pak jsem chtěla zase kluka a ejhle - bolestný samovolný potrat. :( Smýšlení se teda hodně rychle změnilo!! Teď jsme ve fázi "bereme všechno" - čekáme zase miminko, jsme na začátku a klidně ať jsou to i trojčata! :) Sama jsem zjistila, že mít dítě není samozřejmostí a Bůh přece dobře ví, jestli nám sem poslat chlapečka nebo holčičku. ~x~
Přeju všem dětí co hrdlo ráčí a jen samou rodost z nich! :)
  • 
13.6.2009 22:56:28
Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda byste nám také nemohla vypočítat zda budeme mít holčičku nebo chlapečka, na ultrazvuku se nám neukázalo. Děkuji Jana-
Eva Nitschová,1 dcera
  • 
16.2.2009 10:38:40
V dubnu čekám miminko.Co to bude?Děkuji.
  • 
30.7.2008 21:22:14
V případě zájmu pište na scrol@email.cz Zapoměla jsem uvést kontakt. Zdraví ESMERALDA
  • 
30.7.2008 21:22:10
V případě zájmu pište na scrol@email.cz Zapoměla jsem uvést kontakt. Zdraví ESMERALDA
  • 
29.6.2008 18:26:36
Naplánuji pohlaví dítěte před početím dle Vašeho přání. V případě vážného zájmu mne prosím kontaktujte na email. Úspěšnost mám 90%
26.5.2008 12:50:30
Znám pár tatínků, kteří chtěli chlapečka, zvláště, když první děcko byla holčička. Můj manžel tvrdí, že mu je to jedno (první holčička a nyní čekáme chlapečka). A podle jeho reakce po sdělení lékaře na ultrazvuku, že to je chlapeček, si myslím, že mu je to opravdu jedno. Bohudík nežijeme v kultuře, kde porod dcery je brán jako rodinná tragédie a selhání matky. Věna se také nedávají a možnosti vzdělání jsou stejné pro chlapce i dívky. Jen ty platy nemají ženy stejné jako muži, takže v tomto ohledu mají chlapci jistou konkureční výhodu.
Ivana Hornigová, dva syny
  • 
26.5.2008 10:16:51
Dobrý den, mám dva syny, nyní jsem potřetí těhotná, končím třetí měsíc. Prozradíte mi prosím pohlaví? Děkuji Vám za odpověď.
Ivana Hornigová, dva syny
  • 
26.5.2008 10:16:41
Dobrý den, mám dva syny, nyní jsem potřetí těhotná, končím třetí měsíc. Prozradíte mi prosím pohlaví? Děkuji Vám za odpověď.
 Příspěvky 110 z 176 [Dalších 166 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.