| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Milování v těhotenství

 Příspěvky 110 z 30 [Dalších 20 >>]
sibillka
12.11.2012 10:45:08
křesťnaské pojetí nestaví dítě nad vzath muže a ženy, naopak.. dítě je požehnáním, ale není to smysl jejich partnerství, smyslem je samotný vztah těch dvou :)).. musela jsem zareagoat..
Evča
  • 
25.3.2010 10:03:55
Já musím říct,že jsem strašně ráda za takového muže jakého mám.Jsem v šestém měsíci těhotenství a strašně se přítelovi líbí moje rostoucí bříško,pořád ho hladí a vykládá si.Myslela jsem si,že pro něj nebudu dost přitažlivá,ale je to naopak,i když jsem přibrala pár kilo i jinde než na bříšku,tak můj přítel přibírá se mnou,v milování žádné problémy nemáme,naopak,ještě si uděláme legraci z našich rostoucích pupků,které si vzájemně vykládají a dotýkají se.Sranda by měla být vždycky.Ale každý chlap je jiný a jinak to bere.~p~
9.1.2009 14:06:38
Milé těhulky jsem studentka 3.,ročníku porodní asistence a pisu bakalářskou prácí na téma sex v těhotenství a hledám respondentky na vyplnení dotazníku.Pokud by měla některá z vás chuť mi dotaznik vyplnit a tim mi i pomoci napiste mi na anntenna@seznam.cz a ja vam dotaznik poslu obratem zpatky.Zdraví Pája
  • 
23.11.2008 18:12:43
Milé těhulky jsem studentka 3.,ročníku porodní asistence a pisu bakalářskou prácí na téma sex v těhotenství a hledám respondentky na vyplnení dotazníku.Pokud by měla některá z vás chuť mi dotaznik vyplnit a tim mi i pomoci napiste mi na anntenna@seznam.cz a ja vam dotaznik poslu obratem zpatky.Zdraví Pája
Magda
  • 
24.10.2006 8:24:16
Tvůj příspěvek může každý pochopit jinak a protože jsem ve stejné situaci, můžu tě jen uklidnit, že to určitě není o tom, že by jsi se svému partnerovi nelíbila......
Pročetla jsem o tom hodně materiálů a jak píšou i v tomto příspěvku, někteří muži mají prostě k ženě takovou úctu a respekt a do toho trošičku strach z toho, že partnerce "ublíží", že jim to prostě jinak nejde..... Mě to tak nejprve zarazilo, s přítelem jsme o tom často mluvili a přítel mi vysvětlil, že fyzicky ho moc přitahuju, často se i vzrušil, ale psychika mu to prostě nedovolila.....
Takže to řešíme mazlením a hezkými chvilkami ........... a je to moc fajn.
Je moc fajn, že myslí v první řadě na mě a na našeho prcíka......... :-) :-)
  • 
23.10.2006 12:06:08
Tak musim opet vstoupit. Chtela jsem jeste dodat, ze manzel me i pres brisko miloval a miluje. Kdyz jsme se poznali mela jsem pri svych 165 cm celych 75 kg a vypadala jsem teda fakt hrozne. A kdyby ho tehdy neokouzlila ma "osobnost" a charizma tak bychom dnes nebyli manzele a nemeli kouzelnou holcicku. A myslim ze kdyby muj manzel mel bricho a byl obtloustly chlap valejici se u tv tak bych teda asi taky nemela chut na milovani. Takze jak uz tady bylo psano, vasni opravdu neporucis a u chlapu to plati dvojnasob. Mezi nami, kdyz se mu "nepostavi" tak s tim asi tezko neco udela :-) Navic, podle me by se meli oba partneri snazit byt pro protejsek pritazlivy, a ne ustrnout v nejakem "klidu" a zlenivet. Jen s tim tehotenstvim me to mrzleo, protoze za to jsem prece tak nejak nemohla ...
22.10.2006 23:46:35
Tak to teda klobouk dolů, protože tohle asi moc budoucích tatínků nedělá. Kdyby ano, tak by nedocházelo k tolika nedorozuměním mezi partnery. Neznalost totiž mnohdy vede k různým hádkám a z nich jsou jenom problémy, které odnáší i dítě. Takže moc chválím a tiše si přeju, aby takových mužů jako ty, bylo víc.
22.10.2006 20:40:55
jE MI 27 LET A NEŽLI MOJE PARTNERKA OTĚHOTNĚLA TAK JSEM PROSTUDOVAL DOST LITERATURY S TOHO DŮVODU ABYCH NEDOPADL JAKO NĚKTEŘÍ MUŽI. bÁT SE SEXU A JINÝCH PRAKTIK. a KDYŽ NĚCO NEVÍM TAK SE ZEPTÁM RODIČŮ KTEŘÍ MAJÍ DOST ZNALOSTÍ A MUŽOU MI JAKO NOVOPEČENÉMU OTCI PORADIT.
Linda
  • 
22.10.2006 1:37:58
Nechápu jak můžeš říct, že vztah otce a matky je víc než dítě? To mi nějak nedává smysl! Nevím, proč to tak vlastně stavíš...Je jasné, že každý pár musí najít nějakou míru toho čeho se na úkor dítěte vzdá, a je jasné, že se by se neměli vzdávat třeba sexu :-) Ale stavět to tak, jestli je dítě důležitější než manžel? Když to tak ale postavíme, dítě je za všech okolností tvoje dítě, zatímco manžel jaksi nemusí být tvůj manžel navždy...
judita
  • 
21.10.2006 23:53:50
Máš taky pravdu. Jsou i ženy, které svého těhotenství využívají. Respektive i toho, když kolem nich muž skáče, ale ony na sebe od něj nenechají ani sáhnout. Taky jednu takovou znám, ale je fakt, že než tohle mi víc vadí pojem "chodící děloha". Jenže i takový chlapi se najdou-bohužel. Je to velmi složitý. Je spousta žen, co odnosí dítě, které oba chtějí a jsou pro to ochotni obětovat cokoliv. Dítě je velký zásah do života a spousta odříkání a změn v životě. Proto je důležitý, aby se partneři pořádně rozhodli, zda to všechno chtějí podstoupit. Měli by projít všechna úskalí, které může těhotenství obsahovat a pak se rozhodnout, jestli ano nebo ne. Já jsem první těhotenství prožívala sama, takže jsem svými hormonálnímy výlevy nikomu nelezla na nervy, ale to druhé bylo už s partnerem a taky jsem museli věci řešit. Ale jak říkám, jsme přece lidé a měli bysme se umět dohodnout a být tolerantní. NO a taky občas zatnout zuby a udělat i to, co se nám příčí, protože příště to můžeme být my, pro koho to ten druhý taky udělá. Jo jo vztahy jsou věda. Láska je ale fakt důležitá.
 Příspěvky 110 z 30 [Dalších 20 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.