| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ještě jednou o mužské a ženské logice

 Příspěvky 110 z 37 [Dalších 27 >>]
gogo
  • 
22.10.2006 14:22:12
A TO JE CELEJ PROBLÉM
  • 
19.10.2006 14:30:09
Ne mužská logika,ale mužská "vychcanost"
Káča
  • 
18.10.2006 9:54:48
Nedá mi to, abych se k těm známkám také nepřidala. Tchán vždycky svou ženu odzbrojoval tím, že je to železná zásoba pro důchod, protože u nich nehrozí inflace. Prý : " budeš potřebovat třeba kabát a já potom jenom prodám známky a Ty si koupíš, co budeš potřebovat". Chachacha - je v důchodu asi 10 let - známky stále považuje za dobrou investici a nejen, že jí nic nekoupí, nedává jí ani na živobytí z důchodu.Tož tak.
aminokyselina
  • 
18.10.2006 9:24:41
muj tata koupil kdysi davno hrooozne drahou barvici linku do prace. Ted to lidi jezdi obdivovat z celyho sveta pac jich moc ani v cele Evrope neni:D
Bimbrdle
  • 
17.10.2006 17:40:10
Pan tchán dopadl docela dobře. Nepochybuji o tom, že ho ty známky opravdu hřály (ale ne tam, kde by ho měly hřát podle jeho manželky). Ta ženská logika NĚKDY skutečně docela dobře funguje. V určitých situacích s ní úspěšně pracuji (samozřejmě po KONZULTACÍCH s ženou, ženami), to abych snad "omylem" neuvažoval zase v oboru mužské logiky. Prý nedávno o té ženské logice u nás vyšla knížka.
Katka a Verunka
  • 
17.10.2006 12:53:31
Úžasné, moc jsem se nasmála. Ta věta je lepší než hádky.
Bára
  • 
17.10.2006 12:35:48
Před malou chvílí telefonovali z obchodu, že manžel si pro ten nový DVD rekordér už může přijet. Nejdřív jsem si myslela, že mají špatné číslo...ale ne!!! Pouze můj manžel peníze na koženou bundu investoval "lepším" způsobem...Nebýt tohoto článku, tak u nás budou dnes večer hromy, blesky...takhle ho jen polituju, že mu asi bude zima. Díky za skvělý článek, asi bude dnes večer klid :)
Irena
  • 
17.10.2006 9:27:48
... jen chci rict, ze znamky zrovna dobra investice vubec nejsou, sama jsem jich podedila nekolik beden, cela rodina vime, ze maji obrovskou hodnotu, ovsem, jak ji promenit za stavebni material, ktery zrovna potrebujeme nikdo nevi, pri prvnim pokusu nas malem okradli...
takze budeme znamkami ve znacne hodnote asi tapetovat, k nicemu jinemu nam ted nejsou... a novy filatelista se do rodiny zatim nenarodil...
ovsem vrtacka, to je jina :-)... nebo sekacka...
Janča, 2 děti
  • 
16.10.2006 23:00:21
Tak příběh mě opravdu pobavil, hlavně ta pohotová odpověď tchýně. Když jsem to dočetla, tak jsem si vzpomněla taky na jeden humorný příběh co se stal před pár lety. Jedno ráno jsem poprosila manžela, aby koupil cestou z práce lubrikační gel v lékárně, že už nám jaksi dochází. Jenže manželovi se nechtělo takovou dálku až do lékárny a tak zamíříl do bližší drogerie- samoobsluhy a tam hledal onen gel, jenže ho nemohl pořád najít a samozřejmě se styděl zeptat se prodavaček, a tak tam popadl něco tomu hodně podobného - podle obalu. Když přišel domů, tak mu to nedalo a vyzkoušel to aplikovat na přirození, jestli koupil správně, jenže hned to musel umýt, protože to hrozně pálilo. No a víte co koupil - nějakou Alpovou mast. Večer když mi to vyprávěl tak jsem se za břicho popadala. Ne nadarmo se říká, líná huba, holý neštěstí.
Helča
  • 
16.10.2006 19:19:02
Vroni, to mě připomíná nakupování mé dcery, která vždy poslouchá na půl ucha. Poslala jsem ji nakoupit pro 10 tatranek a ona donesla 10 tatarek. Nejen muži mají jiné myšlení.
 Příspěvky 110 z 37 [Dalších 27 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.