| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Interupce a ten maličký

 Příspěvky 110 z 56 [Dalších 46 >>]
3.10.2006 16:12:26
jen to popsání bylo fakt drsný ne?
hynek
  • 
3.10.2006 15:36:03
Tak mě napadá, že důvodem ke stažení článku bude asi nějaká nevyjasněnost s autorem článku, tak jak tu kdosi dříve poznamenal.Protože jinak reakce nebyly ani urážlivě, rasistické či jinak v rozporu.
3.10.2006 13:00:23
Pro mě osobně život nového člověka začne tím,že se ocitne u mě v břiše.Jsme štastná,že Johanka,která si to rozmyšlela zůstala. Představa,že jí dělají něco podobného ač by už byla bývala mrtvá mě děsí.-(
Neumím si ani představit,že bych něco takového donutila dítě uvnitř mě podstoupit.Vím,že bych zbbytek života nemohla sama se sebou žít:-(

Zuzka
  • 
3.10.2006 12:52:22
Nechápu o jakém zlém činu je řeč?
Není žádný zlý čin, jen rozhodnutí na které mají všichni právo!
petr
  • 
3.10.2006 12:35:33
Samozřejmou součástí provedení umělého ukončení těhotenství (= potratu) je samozřejmě krátkodobá celková anestezie. Léky používané při celkové anestezii vesměs procházejí placentou a tudíž pronikají i do tkání plodu a ovlivňují ho. Jakou měrou ho ovlivňují a nakolik navodí jeho "narkózu" je ovšem otázka na jakou neumím dát seriozní odpověď. Informace o vlivu anestetik podávaných matce na nezralé plody a zárodky leží daleko mimo můj obzor.
Milada.
3.10.2006 12:31:27
Ja to pisu jako reakci na Sylvii, tj. jak vysvetlit stavajicim detem otazku toho, ze jejich sourozenec bude po znasilneni adoptovan. Do niceho jinyho se nepoustim.
3.10.2006 12:30:08
Lano, to je ono :o( V takovém případě asi adopce nebude nejšťastnější řešení. Zbývá si dítě nechat (zvládnu s láskou vychovávat dítě, které mi bude den co den připomínat něco, co bych chtěla zapomenout? zvládne to manžel?) nebo jít na interupci (taky nic moc)

MMCH je to asi rok, dva co vyšel článek, ve kterém se psalo, že nejvíc interupcí se provádí u žen, které již děti mají. Ne, že bych si uměla představit, že jdu na potrat jenom proto, že o čtvrtém dítěti neuvažujeme... ale na druhou stranu pokud rodina má pocit, že další dítě finančně neutáhne, tak je to přesně ten případ, kdy se adopce s ohledem na další děti radí taky těžko :o/

S.+++


3.10.2006 12:21:43
moje maminka se strasne opila na jedne party, pak se vyspala s klukem, co ho ani moc neznala. To je ted muj tata. Ale nikdo se to nedozvi. Oba dva me nechteji...
JaninaH
3.10.2006 12:21:21
Kecy, kecy, kecy...
petru
3.10.2006 12:21:13
Milá Bibi, děkuji za vysvětlení. Jsem ráda, že jsem tuto diskusi nečetla celou. Taky nejsem pro vlastní potrat, i když jsem jednou chvilinku o něm uvažovala. Ten článek byl dost nepříjemný a doufám, že ho opravdu moc maminek,které potrat z jakýchkoliv důvodů podstoupily a nebyly si jisté svým rozhodnutím, nečetlo. Jejich vlastní výčitky i tak musí být hrozně a ten kdo to (dá se říci jak na běžícím páse, což jsem jednou vyslechla) dělá místo antikoncepce, tomu by to stejně nic neřeklo.
 Příspěvky 110 z 56 [Dalších 46 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.