| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku První celostátní setkání rodin domácích školáků

 Příspěvky 110 z 35 [Dalších 25 >>]
  • 
25.10.2006 20:41:27
chodí tam i zcela děti bez problému, jak dlouho je jedna učitelka to je těžko říci, syn měl stejnou 2 roky a teď má právě ona prvňáčky, známkuje se až od 3 třídy , jinak slovní hodnocení, můžeš si domluvit schuzku, podívat se do hodiny, dcerka tam může pobýt jestli by se jí líbilo. Ráno družina není, učení je od 8,3O , odpoledne je družina do 16. hod, učí se klasická škola, jen prostě jinak.Ve třídě mají koberec s hračkami, chodí na dvorek a na procházky do Grébovky.,Kuchařky dělají i svačiny. Víc se nevzpomínám co by tě zajímalo, kdyžtak se ptej
Šárka, prvňačka
  • 
25.10.2006 15:20:53
děkuji za typ na J. Masaryka, chodí tam i děti bez dys poruch? Já mám úplně normální holku, ale ve škole je jich hodně. 8 dětí mi připadá jako sen. Můžete mi napsat něco blíž? -třeba jak dlouho budou mít stejnou učitelku, zda se známkuje, případně podle čeho se tam učí? Moc díky.
  • 
18.10.2006 18:31:42
soukromá škola integrál na Jana Masaryka Praha 2. V letošní 1. třídě je 8 prnáku a učitelka báječná. koukni na integral.wz.cz, ještě nejsou stránky pro letošní rok uplně htové. školné 18 tisíc za rok+ družina + kroužky
šárka a prvňačka
  • 
18.10.2006 14:37:35
také bych se od někoho, kdo s tím má zkušenosti dozvěděla, kde je nějaká škola,kde je v Praze v první třídě málo dětí a hodná paní učitelka.Poradí mi někdo?
Anna, jedna dcera
  • 
17.10.2006 17:45:21
kde je ta dobrá škola? sdílím Váš názor a dobrou školu, i když soukromou hledám marně
Věrka ,1 dcera
  • 
12.10.2006 11:44:33
Chtěla bych reagovat na vaši otázku.Mám dceru ve druhé třídě.K zápisu jsme šli dvakrát z důvodu odkladu o který jsem sama žádala(mimochodem-udělala jsem velmi dobře,do školy by se mělo chodit až od 7 let :-)Při zápisu jsem dostala nabídku i Montesorri výuky,která je přímo v naší škole.Měli jsme dostatek času se rozhodnout.Po důkladném zvažování a konzultování s kdekým jsme se rozhodli umístit dceru v "obyčejné" třídě.Řekli jsme si,že bude lepší,když bude jedničkářka v normální třídě,než "třeba" průměrná ve výjimečné třídě.Myslím si,že myšlenka Montesorri není špatná,po zkušenostech z naší školy musím říct,že ty děti mají vynikající angličtinu,kdežto angličtina našich dětí,byť sice jen v kroužku je otřesná.Ale na druhou stranu mě docela odradilo,že děti nemají známky,nemají jakýsi řád,ale hlavně je tato výuka pouze(tedy aspoň na naší škole)pouze na prvním stupni.Na druhý stupeň přecházejí děti na normální výuku.
Nicméně-obyčejné třídy už nejsou to co bývaly,určitě záleží na přístupu školy,ale
doba se stále mění a děti mají při hodině čas jak na zábavnou formu učení,tak i na tu nezábavnou,která je také potřeba.Toto je tedy můj názor,ale rozhodnutí je už na vás...
Simona, 2děti
  • 
8.10.2006 9:21:26
NE!
4.10.2006 21:48:48

Ahojky,

chtela jsem se jen zeptat, co si o teto metode myslite a jestli s ni mate nejake zkusenotsti. Diky
Lída+2
4.10.2006 8:24:07
Tak vtip to není. Včera jsme měli rodičovské schůzky. děti si budou čistit zuby po svačině a ráno po školním mléku. Už maj vyhrazený místo na kelímky.

Jinak v množství dětí ve třídě 12 bych se toho až tak nebála...úča je má pod kontrolou.
A na celý škole je 58 dětí. Takže je to o něčem jiným než jinde....
3.10.2006 19:38:02
Ve školkách je to běžné,ale ve škole jsem to také neslyšela.
Spíš bych se obávala vtipálků,co budou kartáčky vyměňovat apod...O:))

 Příspěvky 110 z 35 [Dalších 25 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.