| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Potrefená husa nejvíce kejhá ?

 Příspěvky 110 z 376 [Dalších 366 >>]
  • 
24.8.2006 0:17:28
Nemám nic proti novému zákonu ba na opak,opravdu se to stalo neunosným ale přesto musím říct jako řidič dodržování rychlostíi by se nemělo stahovat jen na rychlou jizdu ale i na zbytečné a bezdůvodné zdržování provozu,pokud je rychlost padesát tak máme jet padesát a ne třicet jak je tady dobrým zvykem a to platí i na devadesátce.pak kdyš někdo přrdjíždí právě k vůli tomu že jede někdo příliš pomali pak se nemůže nikdo divit že se někdo někde třískne!!
17.8.2006 16:58:13
Ha, ha, musím sa smiať, ako pracovníčka špedície MKD prešli autodopravcovia neuveľným kolapsom vďaka EÚ. Kedysi sa nechcelo Nemcom a Poliakom a Maďarom a Rakúšanom stávať na hraniciach, takže všetky prepravy do ČR a SR robili "naši" chlapci. Dnes po zrušení hraníc sem jazdí každý, ceny preto klesli, dopravcovia ktorí vlastnili 2-3 autá už neexistujú, otvorenie hraníc spôsobilo "dumpingové ceny", autodopravcovia jazdili na nekryté náklady, len aby mali zákazky a mnohé skrachovali, udržali sa len "veľké firmy"... My sme mali 8 áut, ale mzdy šoférov, diéty, nafta, údržba vozdiel - opravy, STK-čky a výmena pneumatík ďaleko presahovala naše výnosy, takže sme boli prepustení a naša doprava zrušená...
Jana
  • 
13.8.2006 17:36:23
Zdeničko, a v kteréže zemi to žiješ? 0,8 promile je už celkem slušná "opička"! Nechybí Ti náhodou jedna nula za desetinnou čárkou?
Claudius
  • 
11.8.2006 15:47:28
Taky souhlas. Clanek se mi libi. Dopravni komunikace a dopravni prostredky maji slouzit k doprave a ne k demonstrovani nejakych rozbourenych hormonu.
mirkav
  • 
10.8.2006 17:01:28
chyba lávky....tolerance je tu dost. tady chybí respekt, respekt k sobě navzájem, respekt k zákonům ...
9.8.2006 3:06:04
Nikoli. Nerejpu do každýho.
"Rejpu" do těch, co tady hlásají národnostní, náboženský nebo genderový předsudky.
A taky do těch, co se nestydí přiznat k nebezpečné aroganci a bohorovnosti na silnici nebo ve vztahu k bezpečnosti dětí (viz mí oblíbení psi).
To by měl dělat každej slušnej člověk.
Ale takovou vulgární a nevzdělanou ženskou, jako jsi ty, se ani nebudu zabejvat.
Olina
  • 
8.8.2006 22:27:35
Odprejskni opruze!
Jen si tu něco dokazuješ. Rejpeš do každýho. Nikdo není zvědavý na tvý vyblitky.
8.8.2006 21:58:25
No především mi šlo o to dokázat ti, že tvoje šovinistické úvahy o Pražácích na základě něčích příspěvků jsou prostě blbé.
Což se mi bezezbytku povedlo.
8.8.2006 21:46:11
Máš pravdu, že tu nejsem dlouho (na Rodině) a neznám pozadí některých přispěvatelů. Nemám důvod Ti nevěřit ať jsi odkudkoliv. A je mi to srdečně jedno. Fakt nevím o co Ti jde. Zdá se mi, že chceš jen někoho vyprovokovat. Proč? Baví tě hádat se? Za každou cenu oponovat? Mě ne. Jestli sbíráš jen další "skalpy" do sbírky, aby sis dokázal, jak si chytrý, tak je mi Tě trochu líto. Asi si nemáme už co říct. Můžeš šít zas jinde. Pa
8.8.2006 21:07:54
Ách jo. Jsi zase tam, kde jsi byla.
A prozradím ti jednu věc - jsem tady celkem profláknutý mystifikátor, kterému už na Rodině málokdo něco zbaští. Ale tys to sežrala jak v nejlepších dobách mého působení na tomhle serveru.
Ve skutečnosti nejsem z Prahy, ale z Karviné.

A co mi teď povíš o Karviňácích?
 Příspěvky 110 z 376 [Dalších 366 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.