| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Přísná výchova vede k obezitě

 Příspěvky 110 z 34 [Dalších 24 >>]
  • 
12.8.2006 14:30:16
Naprosto s tebou souhlasím. Neznám sice v okolí nikoho takhle extrémního, ale mnohdy, když dorazíme na pískoviště, kde už nás všichni znají, že já jsem ta, co pro děti vymýšlí spoustu her a zábav, tak se kolem mě taky nakupí děti mamin, co si tam chodí odpočinout a pokrafat na lavičku. A já rozhodně ty děti nezatracuju. Ony jsou fakt vděčný za rozptýlení, pochvalu atd. Takže rozhodně ano, ano, ano, stýkejte se s nimi a ukažte jim, jak skvěle se dá žít. Nikdy nevíte, co a kdo se do jejich dušiček otiskne, říká se tomu moment vtiskování a nikdo to nedokáže vysvětlit ani odhadnout, takže vzhůru do boje. I za tu zdravou stravu a proti obezitě.
Misa
  • 
6.8.2006 9:55:42
suhlasim s tebou aj s clankom, nadvaha a vychudnudtost u deti su prejavom ich stresujuceho prostredia, samozrejme ze nic neplati vseobecne a 100%, ale ak na 75% je to uz vyznamne,
so sestrou sme boli jedna s podvahou druha s nadvahou - zili sme doma tak isto v stresovom prostredi, pricom rodicia co sa tykalo stravy sa snazili robit aj pre jednu aj pre druhu to co bolo spravne, nase vahy boli obrazom naseho zivota a ako sme ho dokazali prezivat
Iva, 3 kůzlátka děťátka
  • 
3.8.2006 2:18:12
Pravda je ovšem i to, že dnešní děti mají mnohem snazší přístup k jídlu a to zejména laskominám než ti zmiňovaní předkové.
Bohužel nějakou tu sladkost nebo pár hranolků dostane mnoho dětí daleko snáz a častěji než jakýkoli zájem od rodičů o jejeich osobu. Takže s tou teorií souhlasím.
Jana, Peťa 3 roky
  • 
31.7.2006 11:52:29
Mám zkušenosti s tím, že problémem s obezitou trpí v dospělosti lidé, jejichž rodiče je jako děti do jídla nutili, protože se jim zdály hubené. Ve svém okolí mám hned několik příkladů. Samozřejmě to není pravidlem, ale může to tak skončit. Proto bych své dítě do jídla nikdy nenutila. Nejíš, dobře, talíř odnesu, ale nic jiného nedostaneš. Dítěti většinou vyhládne a po večeři se potom jen zapráší...
Olina
  • 
29.7.2006 18:47:57
kdyby autoritativní výchova měla na vznik obezity vliv, ale je to jen můj názor.
27.7.2006 19:07:17
hned po přečtení jsem si vzpomněla na film Válka Rosseových..
Jestli si to pamatuju dobře,tak jejich děti,když byly malé měly doma na stole hromadu sladkostí,matka argumentovala tím,že někde četla,budou-li mít k nim volný přístup,nebudou je jíst,nebude je to lákat a ejhle střih o pár let později a děti byly pěkně tlusťoučké...pobavilo mě to..O.))))
Lenka kluci 10a12
  • 
27.7.2006 16:38:07
Máte pravdu moji kluci dostávají colu jen vyjímečně a jídla typu hamburger tak 1x za měsíc.Každý den mají alespoň teplou večeři a s nadváhou žádné problémy nemáme
Lenka kluci 10a12
  • 
27.7.2006 16:38:04
Máte pravdu moji kluci dostávají colu jen vyjímečně a jídla typu hamburger tak 1x za měsíc.Každý den mají alespoň teplou večeři a s nadváhou žádné problémy nemáme
Lada
  • 
27.7.2006 14:13:00
:-) no když jsem prvně viděla Harryho Pottera, tak jsem si říkala, že autorka musela napsat tu roli Potterova bratránka podle našeho souseda :-)
Jinak teď rodiče sklízejí plody výchovy, kdy dítě odmala poslouchá, že matka je blbá, babička beztak taky, učitelky jsou stejně krávy, starosta je debil, jen soused je malý kulatý Bůh-jedináček.
27.7.2006 14:00:15
Ano, na rodicov. Ze tak na prd vychovavaju decko a tym mu nicia zivot.
 Příspěvky 110 z 34 [Dalších 24 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.