| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Opravdu víte, jak si hrají vaši teenageři?

 Příspěvky 110 z 155 [Dalších 145 >>]
13.12.2009 3:40:42
Znám ten pocit. Kdo je v depresi nedokáže si pomoct a druzí o tom nevědí. A taky už vím, proč spáchají sebevraždu. Je to stav neúnosný a nejlepší řešení je, když to začne, nechat se zavřít mezi čtyři stěny, aby si neublížil.
  • 
5.6.2009 15:07:30
Souhlas,zaměstnat prací !
pepik
  • 
1.12.2008 20:24:54
tak proto se mi bratr zabil
  • 
6.7.2007 21:45:52
ja poznam nieco co taktiez nieje bezpecne a bavia sa tym aj 3zo zs....medzi sebou to volaju flash je to vlastne akasi zastava srdca.....pre tych ktory to srdiecko maju slabsie to moze znamenat smrt.....decko si cupne desat krat sa rychlo nadychne a vydychne postavi sa zadrzi dych a druhe decko ho tlaci na srdci kym decko neodpadne......
7.3.2007 22:33:22
Ahoj já ted newim stalo se to třeba i jiným klukům,ale kousek od mího baráku se tam takzvaně ,,oběsil"" 17tiletej kluk ze Zásmuk.Našel ho tam kámoš...newim nebyl to on?Já toho kluka nák jako neznam,ale bratránek ho prej od pohledu znal..:-) je mi to líto že takovýhle kluci umíraj kvůly takovejmhle pitomostem..:-(
Zuka
  • 
1.12.2006 14:44:08
Moc dík za upozornění, už jsem s dětma hodila na toto téma řeč a jak je vidět nebylo to pro ně téma neznámé. Ještě jednou dík. Zuka
Milada.
11.10.2006 14:29:08
Baro,

rozhodne nesouhlasim a jiz jsem to tu psala. Vzdyt v roce 97 takhle zemrel zpevak skupiny INXS. To je 9 let zpatky. A ti pubosi to samozrejme vedej.
Bára
  • 
11.10.2006 12:18:23
Je to jistě obrovská tragédie pro všechny blízké, ale na to, že se o problému nemluví, já říkám Bohu dík!
Týká se to hlavně těch kritických náct let - je strašně moc těch, co by to chtěli vyzkoušet a vyzkoušeli by to jen jednou ... Proč dávat nedospělým do rukou návody k sebevraždám?!
Lucka, 20 let
  • 
12.9.2006 17:21:54
Když většinou to dělají právě při té masturbaci!!! Už jsem o tom slyšela mockrát a přesně jak píše autorka - v USA je to hit - je to vidět v několika filmech. Je to tragédie.
  • 
7.9.2006 9:31:19
Nechci aby to vyznělo cynicky, ale když někoho nenapadne, že když si zaškrtí tepny na krku nedopadne to dobře... Si vzpomínám, že už na základce jsme mluvili o použití zaškrcovadel na tlakových bodech (zastavení tepenných krvácení). Bylo všem jasné, že neni radno mačkat tlakové body na krku a spánku... No nic, vyzkoušel to...
 Příspěvky 110 z 155 [Dalších 145 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.