| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsme (ne)strávili naši první dovolenou

 Příspěvky 110 z 39 [Dalších 29 >>]
Pája
  • 
12.4.2008 16:36:21
Teda to bych se urazila. Myslím si že pokud dítě od malička kontakt s maminkou vyžaduje, prostě se nic dělat nedá.Někdo to má jednoduché, dítě nakojí, nebo dá flašku a mimčo spí až do rána. Já jsem kojila po dvou hodinách a při režimu nakojit, dát do postýlky, usnout, a pořád dokola, by jsme se nikdo nevyspal. Můj syn , nyní 9 měsíců spí s námi v posteli také a nikomu z nás to nevadí. A pokud se týče intimního života, tak se nemusí odehrávat jen večer a v posteli. Takže si myslím, že taková kritika není na místě.
hela
  • 
30.5.2007 14:30:21
schvaluju
dita
  • 
30.5.2007 14:10:43
přesně tak, cestovat s malým ditětem za
exotikou, co to je za hloupost! Dost nezodpovědný nápad, ale děti si bohužel rodiče nevybírají
Monca+Ivanka+Jessicek(2r,11m)
  • 
27.2.2007 22:40:17
Musim bohuzel souhlasit! Nez jsme meli deticky, rekla jsem si, ze budeme milujici ale nerozmazlujici rodice. Manzel nastesti souhlasil. Manzelovi rodice kteri jsou z Indie, meli deti v posteli od narozeni, mladsiho obcas do 19 let!!!Hojdali je, nosili, deti se nevyspaly, budily, oni taky ne, hruza, pan ma dodnes chronicke migreny z nekolika let nevyspani. Cely zivot "obetovali" ve vsem detem protoze se domnivaji, ze to je dukaz lasky.
Oba kluci byli velmi rozmazleni a sobecti. Manzel je nastesti "dospely" a rozumny. A nechce toto delat nasim detem. Kdyz se Ivanka narodila, nosila jsem ji a zpivala tak do dvou mesicu a spala ve vlastni postylce s nama v loznici. Od dvou mesicu se prestala budit na jidlo a od te doby se nikdy nebudila. Dodnes ji davam spat s malymi ritualy jako mlicko, cisteni zubu a pisnicka na ceste do postylky, otoci se a spi. Maly totez od 4 mesicu, i kdyz to chtelo 2 noci pokricet. Oba spi v jednom pokoji a maji jeden spanek behem dne oba 2 hodinky. Opet, pouze zazpivam vzdy (zatim)stejnou melodii, dam mlicko a spi. Podotykam mala je citliva a lne ku mne, maly divoch a nezbeda. Prarodice protestovali, ale nechci vychovat male tyrany a sobce, a tady to snad zacina, kdyz jsou malinci. Deti nijak neutrpely, my mame stastny a spokojeny vztah a spoustu energie se jim pres den venovat a uzivat si to. Musim rict uprime, ze si gratuluju za tohle rozhodnuti, asi zatim nejlepsi pro nas i deti.
Monca+Ivanka+Jessicek(2r,11m)
  • 
27.2.2007 22:37:14
Musim bohuzel souhlasit! Nez jsme meli deticky, rekla jsem si, ze budeme milujici ale nerozmazlujici rodice. Manzel nastesti souhlasil. Manzelovi rodice kteri jsou z Indie, meli deti v posteli od narozeni, mladsiho obcas do 19 let!!!Hojdali je, nosili, deti se nevyspaly, budily, oni taky ne, hruza, pan ma dodnes chronicke migreny z nekolika let nevyspani. Cely zivot "obetovali" ve vsem detem protoze se domnivaji, ze to je dukaz lasky.
Oba kluci byli velmi rozmazleni a sobecti. Manzel je nastesti "dospely" a rozumny. A nechce toto delat nasim detem. Kdyz se Ivanka narodila, nosila jsem ji a zpivala tak do dvou mesicu a spala ve vlastni postylce s nama v loznici. Od dvou mesicu se prestala budit na jidlo a od te doby se nikdy nebudila. Dodnes ji davam spat s malymi ritualy jako mlicko, cisteni zubu a pisnicka na ceste do postylky, otoci se a spi. Maly totez od 4 mesicu, i kdyz to chtelo 2 noci pokricet. Oba spi v jednom pokoji a maji jeden spanek behem dne oba 2 hodinky. Opet, pouze zazpivam vzdy (zatim)stejnou melodii, dam mlicko a spi. Podotykam mala je citliva a lne ku mne, maly divoch a nezbeda. Prarodice protestovali, ale nechci vychovat male tyrany a sobce, a tady to snad zacina, kdyz jsou malinci. Deti nijak neutrpely, my mame stastny a spokojeny vztah a spoustu energie se jim pres den venovat a uzivat si to. Musim rict uprime, ze si gratuluju za tohle rozhodnuti, asi zatim nejlepsi pro nas i deti.
Míša
  • 
26.6.2006 17:30:54
Milá Ivo,
nezlobte se, ale kdo je u vás doma šéfem? Existuje u vás něco jako pravidla a také soukromý, partnerský, intimní život? Nikdo po vás nechce, abyste miminko strčila do postýlky a už k němu nešla celou noc, ale i velmi malé dítě velmi brzy pochopí, že si něco může vyřvat. A hovořím ze zkušenosti. Děláte z dítěte závisláčka a tyrana, bude zvyšovat své požadavky a vy budete nadále skákat, jak se panáčkovi zlíbí. S teroristy a tyrany se nevyjednává. Už proto, že zahubí zcela spolehlivě vzájemný vztah rodičů. Nejspíš bych založila hnutí STOP rozmazleným křiklounům.
Bez urážky.
Míša
  • 
22.6.2006 1:18:13
..no, ja bych docela nekam vyrazila,deti nemam,ale miluju je..jsem v poho...a kam by sis tak predstavovala vyrazit a hlavne kdy?
šátková maminka
  • 
21.6.2006 12:05:42
ty odkazy potvůrku nefungují, tak ještě jednou:

http://www.babyfit.cz - dětské body z moiry
http://jitex.cz/bodycomfort.php - termoprádlo Jitex
http://www.rodina.cz/diskuse118.htm - šátková diskuze
šátková maminka
  • 
21.6.2006 12:02:21
Dávám jenom body s krátkým rukávem - nejlépe z moiry (www.babyfit.cz), maximálně ještě tenoučké ponožečky.
Já si oblíkám pod šátek taky jen vrstvu "funkčního oblečení" (moira, jitex). V "normálním" jsme oba příšerně zpocení!!

Jinak doporučuju šátkovou diskuzi.
  • 
21.6.2006 9:23:25
Tak to jste teda hodně odvážní, cestovat s tak malým mimčem autem až na Istrii, no budiž. Ale to Tunisko, kde ani pětihvězdičkový hotel /z vlastní zkušenosti/ nezajistí, že nedostanete pořádnej průjem, no nevím, nic se nemá přehánět, já bych to teda neriskovala a rozhodně nedoporučovala, ale každej si to musí zvážit sám. Já bych rozhodně volila méně exotičtější a bezpečnější zemi, ale jak se říká, proti gustu žádnej dišputát.
 Příspěvky 110 z 39 [Dalších 29 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.