| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak si vdova půjčovala

 Příspěvky 110 z 84 [Dalších 74 >>]
Lenka Jedličková
  • 
18.4.2012 13:55:57
Nakonec buďte rádi komu nepůjčili. Nám přišla "výhodná" nabídka od Home creditu na výši 50 000 se splátkou 999 měsíčně.. tak jsme si řekli proč ne.. když jsme nakonec pročítali smlouvu tak jsme zůstali s údivem stát a upřímně čumět... přišla smlouva na 50 000 to vše v pořádku ale měsíční splátka 2800 na 48 měsíců a celková částka k úhradě 102 000 ??? Tudíž jsem se začala zajímat o RPSN a tam stálo 49,2 % :D což je uplně neuvěřitelný a srovnatelný s lichvou ... takže nakonec jsme byli rádi že došlo ke stornu protože šlo o tzv. "výhodnou online půjčku" ale než dojde k podpisu tak na smlouvě může být jako v našem případě 23.3.2012 a slečna s papíry k podepsání přijela až 16.4. 2012 jenže problém je že k odstoupení může dojít jen do 14 dnů od podpisu smlouvy... ?! Nakonec doufám že to dopadne dobře.. protože platit navíc dalších 50 000 je směšný a horší jak lichva
joj
  • 
10.4.2009 23:24:23
No tak to je úplná blbost,co tady píšete! To je vaše zkušenost???
Beninka
  • 
5.4.2008 21:35:44
A ty jsi hloupá a závistivá nána. Peníze nejsou všechno. Pokud se nemáš ve výchově o koho opřít a s kým děti vychovat jsou ti peníze na houby. Nebojím se nazvat tvůj příspěvek duněním prázdného sudu, protože dle toho co jsi vyplodila stejně nebudeš vědět o čem je řeč.
Beninka
  • 
5.4.2008 21:17:12
A ty jsi hloupá a závistivá nána. Peníze nejsou všechno. Pokud se nemáš ve výchově o koho opřít a s kým děti vychovat jsou ti peníze na houby. Nebojím se nazvat tvůj příspěvek duněním prázdného sudu, protože dle toho co jsi vyplodila stejně nebudeš vědět o čem je řeč.
13.12.2007 16:45:51
Milá paní vdovský a sirotčí důchod se do přijmů počítá nevím kde jste byla na tom že ne!A to že vdovy to nemají lehké je pravda tak jako třeba samoživitelky.Bud te ráda že do této skupiny nepatříte a nesudte okolí když nevíte jaké to je.
moula z moulova
  • 
4.12.2006 2:30:17
Vážená původní přispěvatelko. Děkujte bohu, že Vám Home Credit nepůjčil. Ono je to velmi lákavé - peníze hned ......Ale spočítejte te si rpsn (nebo-li kolik zaplatíte za rok na úrocích) a poté zvažte svá slova. Banky půjčují průměrně kolem 18%. Home credit a jemu obdobné firmy.....ha,ha:(, 200, 300.....
Kačka
  • 
20.7.2006 8:06:35
Ahoj,
já měla tu "čest" u HC jeden rok pracovat a to právě jako telefonní operátorka. Můžu vás ubezpečit, že zamítnutí schválení úvěru nemá většinou s výší příjmu nic společeného. Ani nám samotným nebyly tyto důvody sdělovány a potenciálním klientům jsme byly nuceny sdělovat, že "naše společnost si vyhrazuje tyto důvody nesdělovat" :)
Je to fakt špinavost a nadávek po telefonu jsem si vyslechla víc než dost. Už jsem tam déle nevydržela.
  • 
20.6.2006 12:49:47
Společnosti půjčující peníze chtějí na půjčce maximálně vydělat a vždy budou dodržova všechna penále a pokuty v případě opoždění splátek. Každy si musí uvědomit sám, jestli mu ta věc za starosti se splácením stojí nebo se bez ní nějaký čas obejde a ušetří si. Nechápu jak si lidé mohou půjčovat kvůli Vánocům a dovolené. Prostě koupím takový dárek, na který mám a vánoční atmosféra se penězi stejně nekoupí, tu si každý ,musí vytvořit sám v sobě.Dovolenou mám také takovou na jakou si vydělám. Když na ni nemám,tak tam prostě nepojedu.Stejně by mi dělal zbytečné starosti ten dluh, který bych musela splácet a odpočinek z dovolené by byl rázem fuč. Chápu, že na bylení i pořízení auta je nutné si vzít hypotéku či úvěr, na to normální člověk nevydělá. Ale na zbytné věci si půjčovat? Díky ne. Navíc tyto firmy typu Home Credit dostanou veškeré vaše intimní údaje o příjmech a rodiné situaci a je zde nižší záruka oproti bankám, že nebudou zneužity.
  • 
20.6.2006 12:49:31
Společnosti půjčující peníze chtějí na půjčce maximálně vydělat a vždy budou dodržova všechna penále a pokuty v případě opoždění splátek. Každy si musí uvědomit sám, jestli mu ta věc za starosti se splácením stojí nebo se bez ní nějaký čas obejde a ušetří si. Nechápu jak si lidé mohou půjčovat kvůli Vánocům a dovolené. Prostě koupím takový dárek, na který mám a vánoční atmosféra se penězi stejně nekoupí, tu si každý ,musí vytvořit sám v sobě.Dovolenou mám také takovou na jakou si vydělám. Když na ni nemám,tak tam prostě nepojedu.Stejně by mi dělal zbytečné starosti ten dluh, který bych musela splácet a odpočinek z dovolené by byl rázem fuč. Chápu, že na bylení i pořízení auta je nutné si vzít hypotéku či úvěr, na to normální člověk nevydělá. Ale na zbytné věci si půjčovat? Díky ne. Navíc tyto firmy typu Home Credit dostanou veškeré vaše intimní údaje o příjmech a rodiné situaci a je zde nižší záruka oproti bankám, že nebudou zneužity.
  • 
20.6.2006 12:49:31
Společnosti půjčující peníze chtějí na půjčce maximálně vydělat a vždy budou dodržova všechna penále a pokuty v případě opoždění splátek. Každy si musí uvědomit sám, jestli mu ta věc za starosti se splácením stojí nebo se bez ní nějaký čas obejde a ušetří si. Nechápu jak si lidé mohou půjčovat kvůli Vánocům a dovolené. Prostě koupím takový dárek, na který mám a vánoční atmosféra se penězi stejně nekoupí, tu si každý ,musí vytvořit sám v sobě.Dovolenou mám také takovou na jakou si vydělám. Když na ni nemám,tak tam prostě nepojedu.Stejně by mi dělal zbytečné starosti ten dluh, který bych musela splácet a odpočinek z dovolené by byl rázem fuč. Chápu, že na bylení i pořízení auta je nutné si vzít hypotéku či úvěr, na to normální člověk nevydělá. Ale na zbytné věci si půjčovat? Díky ne. Navíc tyto firmy typu Home Credit dostanou veškeré vaše intimní údaje o příjmech a rodiné situaci a je zde nižší záruka oproti bankám, že nebudou zneužity.
 Příspěvky 110 z 84 [Dalších 74 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.