| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku S dětmi na kole k moři? Proč ne!

 Příspěvky 110 z 92 [Dalších 82 >>]
18.7.2011 8:48:49
děti spaly v autosedačkách v sedě?
18.7.2011 8:44:49
úplně souhlasím
18.7.2011 8:43:19
to jako těhotná na kole 2tis.km??
Michaela
  • 
12.10.2007 1:31:31
Zcela souhlasím s tímto názorem. Mám dva syny a zažili s námi už leccos, cestujeme hodně, i na kole, zkusili jsme raft v Řecku, snowboard, kolečkáče v Rakousku, ale tohle je fakt průšvih. To by si měla přečíst sociálka. Tatínek se zjevně potřeboval pochlubit, jak je dobrý, kdyby jel někam vlakem, neměl by tu o čem psát. Jen se divím, že aspoň matka neměla rozum. Zjevně je to ten typ pipinky co si nedovolí odporovat, tak radši mlčky cedí krev když někde šlape 70km. Zajímavé jsou též ty dva měsíce volna. Že by pedagog? V tom případě pánbůh s námi..... Anebo je na pracáku a to vysvětluje proč si nemůže dovolit ten vlak.....:-)))))
Sváťa
  • 
12.7.2007 9:42:17
Přečetl jsem si článek.jak vyjela rodina se třemi dětmi z Litoměřic do Itálie.Nemám víc co bych k tomu dodal,než klobouk dolů,já bych to nedokázal a obdivuji to.Přeji mnoho dalších podobných zážitků té-
to rodince. Sváťa
  • 
18.5.2006 14:32:36
Zdravim vsechny, kteri prispeli do teto diskuze a dekuji vsem.
Myslim, ze ze smesi vsech prispevku jasne vyplyva, ze kazdy ma svuj nazor a ma na nej pravo. Brat nekomu pravo na zivot podle jeho vkusu by urcite nebylo moudre. To, ze jsme kazdy jiny, dela svet krasnym a rozmanitym.
Protoze uz je nad nase sily cist takto rozsahlou diskuzi a odpovidat na narceni a obvineni, ktera jsou opakem toho co jsem napsal vyse, prosime vas, jenz mate konkretni otazky k nasi ceste, napiste nam na e-mail, nebo jeste lepe na nasi internetovou stranku http://livepla.net/ctamazpatky.php
Vsem prejem krasne leto a mnoho niternych zazitku.
Ales, Katka a deti
17.5.2006 11:42:18
Ja s Tebou strasne moc souhlasim.
Pohodli je pohodli, ale ja proste patrim k lidem "hura AKCE" :-DD
17.5.2006 11:41:44
Ja s Tebou strasne moc souhlasim.
Pohodli je pohodli, ale ja proste patrim k lidem "hura AKCE" :-DD
17.5.2006 11:27:24
Myslim, ze dite, ktere zvladne fyzicky trihodinouvou prochazku v kocarku, lehce vzladne treba hodinovou prijizdku v sedacce a kole. V kocarku se take kodrca - odpruzeni je zde totozne, ne li nekdy horsi, pyly vdechuje sejne... mozna jen ty ridici :-)
No ale ja jezdim s triletym synem (vlastne 3,5 za par) on na kole s kolecky a ja za nim v tesne blizkosti na kolobezce. Ridici jsou tak moc ohleduplni, ze naposledy, kdyz jel proti autobus, tak kamion za nami zastavil a pak na ridic jeste zamaval :-))
Souhlasim s tim, ze na takovouhle cestu je treba mit radnou davku odvahy a velkou fyzicku.
Milada.
17.5.2006 1:00:03
Dito,

tak jestli to byla reakce na mne tak asi takhle: prazdniny maji 62 dni a IMHO by 8milete dite melo za prazdniny poznat i neco jinyho nez sedlo. Takovej tabor na 10 dnu by pro takove dite nemel byt problem, dite by mohlo nastivit i sve prarodice atp. Mohlo by ject treba vodu a melo by si treba pripravit pomucky, cvicky a podobne do dalsiho rocniku ..

Naopak, i rodice by meli byt bez dite a ne kazdy

Vic uz opravdu psat nebudu, nebot dopadnu jako pred chvili, kdy se mi cely prispevek smazal a nesel ani zkopirovat, protoze reklama na medveda :-((
 Příspěvky 110 z 92 [Dalších 82 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.