| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak začít s hubnutím nejen po těhotenství a při kojení

 Příspěvky 110 z 132 [Dalších 122 >>]
28.6.2009 14:49:03
:-)Je hruza byt materske a porad jenom jist a dojidat, varit a ochutnavat. Vypadala jsem, jak koule. Rekla jsem si STOP. Min jim, jim pravidelne, malo tuku a sladkeho, vic se hybu a ejhle 5 kg je pryc. Taky mi hodne pomohlo www.pruvodcehubnutim.cz Doporucuji
1.6.2009 15:10:39
Ahojky,
tenhle způsob zhubnout je asi fajn, ale přijde mi zbytečně složitý.
Po porodu jsem hledala způsob, jak shodit přebytečná kila a dostat se na původní váhu a zároveň, jak zvýšit tvorbu mléka pro malého.
No, narazila jsem na skvělý přípravek, který mi pomohl při obojem. Navíc, firma, která jej vyrábí je česká a je to čistě přírodní a bylinný produkt. Navíc pročišťuje organismus a pak jsem velice přivítala, že tahle firma vyrábí i další produkty na atop. ekzém, na cholesterol, tlak, cukrovku, alergie, trávicí trakt, vylučovací systém, játra, ledviny, posiluje imunitu a spoustu dalšího. Moc jsem tomu nevěřila, ale vyzkoušela jsem to na sobě a překvapivě mi to zafungovalo i na moji alergii, kterou mám od dětství. POkud budete mít zájem, tak se mi klidně ozvěte a já poskytnu více informací.
Eliška+Kája8/04+ Mia9/07
29.5.2009 9:41:32
Nemá z Vás prosím někdo tabulky s energetickými hodnotami potravin?
  • 
15.2.2008 14:13:03
Mám stejné zkušenosti.Mám 4 měsíčního synka.Porodní váha 3590g a 50 cm.Před otěhotnění jsem měla 52 kg.Během těhotenství jsem nabrala na 70 kg.Měla jsem obrovské bříško.V den porodu jsem snad všechnu nadváhu nechala v porodnici a už 5 h po porodu jsem vážila 52 kg.Synek mi roste ,jako z vody.Vše ze mě vycucá a já mám dnes 46kg.Jim jako před otěhotnění ale nikde to na mě není vydšt zato syn prospívá dobře.Mějte se pa Bára
  • 
26.11.2007 1:10:08
Dobry den
Nemam jeste deti ale s mensim nadbytkem tuku bojuji uz od puberty.Je mi 21 let a studuji sportovni skolu.Vyzkousela jsem uz hodne diet a taky uz jsem prisla na to ze dieta nic nezmuze ze je vse na zivotnim stylu a bohuzel ne na dobu uritou ale do konce zivota.Jen jsem chtela doporucit vsem tuto cetbu- Tabitha Hume: Dieta X
Opravdu mi dodala hodne motivace a hlavne jsou viditelne uspechy.Pisu to sem ale kvuli tomu ze se trosicku lisi od vasich rad.Preju vsem hodne uspechu.S pozdravem K.Brozova
Ilona
  • 
30.5.2007 13:14:53
Jsou to úplně ty samé obecné rady, které se dočtete všude.
Helena, dvojčátka 7 měsíců
  • 
19.6.2006 21:13:24
Paní Jarmilko,
moc moc Vám děkuji za tento článek. Už jsem se dávno chystala před otěhotněním zhubnut mé nastřádané kila navíc a nyní po porodu se chystám opět znovu a nemám ten správný motor k uskutečnění. Až po vašem článku jsem dostala takový, jak vy píšete "kopanec" a hned se do toho pustím a při každém pokusu o hříšek (moje milované sladkosti) si vzpomenu na Váš článek. Moc dobře jste vystihla, jak se ženy velice rády oblékají a já jsem jednou z nich a nemohu na svou postavu oblékonou moderní věci a je to můj největší sen...
Doufám, že se mi to podaří, držte mi palce. Ještě jednou děkuji za váš skvělí článek. Z chutí do toho.
Jana
  • 
14.6.2006 11:28:50
Pokaždé, když si najdeš čas na to někoho povzbudit a poradit mu, tak se najde někdo, kdo do tebe kopne.
misa
  • 
17.5.2006 12:59:02
Já nejím maso asi 10 let ,pouze kuřecí a to v menším než malém množství a tlustá jsem stejně..:))
1.5.2006 17:09:29
Děkuji za tento článek, našla jsem jej v časopise Žena a Život. Díky tomuto článku jsem se zapojila do kolektivu žen, které chtějí také zhubnout a které jsou ochotny se mi věnovat a občas probrat moje problémy. Po týdnu jsem zjistila, že váha klesla o 1,5 kg a chci se dál snažit. Jindy po týdnu jsem vždy vše vzdala. Děkuji paní Mrázkové, že své postřehy zveřejnila a tím pomohla dalším ženám. Ještě jednou díky a kdo pochybuje ať hubne s námi!
 Příspěvky 110 z 132 [Dalších 122 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.