| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Čas třešňových květů

 Příspěvky 110 z 12 [Dalších 2 >>]
  • 
19.4.2006 6:05:51
Vidim, Vero, ze se tam uz s Clarisskou a s Vaskem pekne zabydlujete. A nam tady vsem kolem Carlsbadu moc chybite.
Ale premyslim, jak jste se stali Jizany, kdyz jste se vlastne presunuli trochu na sever, ne?
Je to hrozne zavadejici s tim zemepisem (a dejepisem). Myslim, ze Rim je skoro stejna zemepisna sirka jako Toronto a JAKY ROZDIL !!
Tak tedy - Hodne stesti na Vasem Jihu na Severu. Milada
27.3.2006 12:52:44
Tento týden už tomu začínám věřit i já: "Jaro bude. :o)))" Cestou do práce jsem viděla rozkvétající sněženky a během dne je za okny sluníčko.
Věrko, doufám, že se vám na novém působiště bude líbit a že nám brzy popíšeš stěhování, co tomu předcházelo (tedy pokud je to možné napsat, tak PROČ) a jak to probíhalo. V tvém podání bude i to stěhování vypadat snesitelně :o)))

Ahoj, zdraví Simča
Kaca
  • 
27.3.2006 10:54:20
Jo, tam ja to taky trochu znam, chodila jsem na Kollarku, a samozrejme taky tamtudy nekam dal, ale asi jsem si ji nikdy nevsimla. Tak to se prijdu podivat.
Jana
  • 
26.3.2006 15:49:53
Sakura roste na jihlavském sídlišti - Bedřichov- Slavíčkova ulice,takže až začne rašit zeleň na Heulose,tak vyraž k nám na Bedr!
Lenka C.
  • 
26.3.2006 14:07:38
Pozdravujte Jihlavu. Prožila jsem tam čtyři roky na střední škole.
Ahooooooj Jihlavo.
26.3.2006 13:06:07
Sakurove aleje znam z Plzne, je to opravdu nadhera.
U nas na dvorku jsme vcera objevili dve pidi sedmikrasky.. Jednu syn utrhnul a druhou nechal vcelim medvidkum :-)
Ze by snad uz konecne nejake to jaro??
(Lenky -BRDY)
veronika
  • 
26.3.2006 10:14:49
Jani, taky se pridavam, kde je v Jihlave sakura??
Bulik
25.3.2006 20:31:29
Též ráda vzpomínám na washingtonské kvetoucí sakury, zažila jsem Cherry Blossom Week v roce 97, byla to nádhera, když při závanu větru sněžily okvětní lístky. Tenkrát mě překvapilo, že tato událost má i své internetové stránky, na kterých neustále hlásí stav nakvétání pupenů, aby se lidé mohli přijet podívat přesně v ten pravý okamžik. Pak jsem se vrátila domů a o rok později se stěhovala do domu, který lemovala alej sakur :-) Vloni nám je sice vykáceli, byly už přestárlé a proschlé, ale místo nich vysadili nové stromy a hrozně mě potěšilo, že jsou to opět sakury. Chvíli potrvá, než to bude zase taková krása, ale opravdu jsem ocenila, že ten člověk z MÚ, který rozhodoval o výsadbě, se rozhodl zůstat u sakurové tradice. Příjde mi to na tuzemsko nezvykle citlivé a "neúřednické" rozhodnutí. :-)
Kaca
  • 
24.3.2006 19:59:27
Jeee, kde je v Jihlave sakura? Zasla bych se tam podivat, o zadne nevim, i kdyz tam pobyvam uz hezkych par let. Ale asi to bude tim, ze ne na sidlisti, na Hajlak to mam par kroku.
Olina
  • 
24.3.2006 19:45:55
Tady ještě skoro nic nekvete, alespoň já jsem nic neviděla. Budu si muset honem zajet alespoň někam do skleníku nebo května nedožiju.
 Příspěvky 110 z 12 [Dalších 2 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.