| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Milostná korespondence Mišky a Kryštůfka

 Příspěvky 19 z 9 
Muna
  • 
23.12.2012 12:09:12
nazev clanku je hloupy, a vzhledem k veku deti jsem fakt nevedela co cekat, ale byla jsem prekvapena jak je to roztomile :)
PajaMM
19.1.2006 8:25:07
Mamino,

promin, mne to z tveho prispevku nevyplyvalo - ze bys to chapala:-))))

Ale omlouvam se, nemyslela jsem to nijak zle...

Mne ten clanecek prisel mily a usmevny...
Mamina
  • 
18.1.2006 23:06:46
Bylo to mysleno obrazne. Samozrejme se jedna o miminka:-)alias maminky.
PajaMM
18.1.2006 21:22:54
Mamino,

jak jsem to tak cetla, tak je tam napsano, ze jsou to jeste mimca, ne?:-)


Takze o nejakem puvodci vztahu a gentlemanstvi asi nemuze byt rec...
Mamina
  • 
18.1.2006 21:14:29
Maminko Lucko,napad na clanek je to skvely, ale po jeho precteni jsem byla trochu zklamana. Kdyby dany clanek napsala maminka Krystufka, prisel by mi vice na miste, nebot z korespondence je jasne, ze partnerem (puvodcem) touzicim po vztahu je spise tva dcera.
Zatimco Krystufek je gentelman a jde na vec s prirozenou gracii, tva dcerka jde tvrde na vec (ale tak se vlastne velka cast slecen dneska chova, tak promin). Dalsi vec, ktera me prekvapila je - zverejneni pouhych 2 emailu. Vzhledem k nadpisu bych cekala neco delsiho a napaditejsiho.
Na druhe strane, gratuluji ke krasnemu vztahu dvou mladych dusi! a preji jen to nejlepsi!
16.1.2006 11:25:54
tak to jsme na tom stejně... nevařím, neuklízím, nežehlím... teda skoro :-))))). Dokonce jsem už i začala psát na procházce s kočárkem (v tom mrazu mi přimrzala tužka k ruce).... mám několik stránek v malým sešitě. Bylo by to príma, kdybych to po sobě dokázala přečíst... :-))))) Ale VÍM, že je o čem psát... :-))))

16.1.2006 11:16:57
Lucko, to si musíš srovnat priority. Já neuklízím, nevařím, nestarám se o manžela ... ale zase jsem si udělala čas a sepsala jsem článek na téma šestinedělí :-)))
Na druhou stranu mi Agi nevysedává u počítače. Snoubenec jí bydlí přes ulici, tak si nemusí mailovat, navštěvují se osobně :-)
16.1.2006 11:10:34
Bell, já se CHYSTÁM, opravdu..... :-)))))). Jen mám nějak málo času. To víš, chvíle, kdy Miška vykrafává po netu se snoubencem, mám vyhrazené pro odpočinek a takmi na psaní nezbejvá čas...... ale bude to.... doufám. Já si radši počkám na tvý články a budu zvesela reagovat :-))))))

16.1.2006 10:59:27
za článek, který mi zpříjemnil pondělní ráno :-)
Lucko, sice jsem čekala, že napíšeš TY o příkrmech, ale je vidět, že i tvoje Miška má literární talent a její milostná korespondence nepostrádá styl a švih.
Tak jim přeju s Kryštůfkem hodně štěstí a lásky :-))))
 Příspěvky 19 z 9 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.