| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak na horečku u dětí

 Příspěvky 110 z 40 [Dalších 30 >>]
  • 
31.7.2014 21:54:36
Mně se nejvíce osvědšilo děti hlavně hlídat a teplotu měřím každé dvě hodiny. I v noci. Pořídila jsem si infračervený teploměr Thermoval duo scan a měřím jen na čele. Myslím, že není nutné řešit přesný stupeň teploty, ale spíš jak se teplota mění. A hlavně jak se cítí a jeví děti.
Canteta
13.3.2014 12:14:57
Zabíral nám vždycky Nurofen, používala jsem ten dávkovač, ale když byla horečka jen kolem 38 a ne víc, tak jsem nedávala plnou dávku, stačilo vždycky na celou noc.
anita,kluk 11
4.3.2014 18:50:16
Já jsem Nurofen dávala skoro po každém očkování,protože vždycky jsme měli reakci a jsem s ním moc spokojená.Dávám sirup,je sladký a malý hod dobře snáší...
Marta, dcerka 8měs.
  • 
4.3.2014 11:04:58
Já mám doma taky nurofen i panadol sirupy - jedno je ibuprofenum a druhý paracetamol - bylo nám doktorkou doporučeno, když měla malá horečky 39´a víc - střídat po 3h - a opravdu se nám podařilo horečky snížit. Jinak při zoubkách jsme dávali Nurofen sirup - zabírá velmi rychle, malá ho pak zapije troškou čaje a většinou usne a je klid ;)
Liběnka
30.4.2013 14:41:09
PO hexavakcíně nám nejlépe pomohl nurofen, dávála jsme čipky, malá byla nerudná a dostat do ni tabletky nebo sirup nebylo možný...:-©
Lidulkapok
22.4.2013 16:55:32
Já většinou raději léky nekombinuji, dávám zábaly a k tomu nurofen sirup.)
linďour
3.4.2013 10:38:12
ahoj,
my zatím máme s teplotou jen jednu zkušenost a to po očkování hexou a synflorixem. doktorka preferovala očkování najednou (ale nevím, zda by teplota nebyla i kdyby bylo zvlᚍ a nebo byla 2x??), ale malá pak celé odpolko prospala...večer jsem opatrně koupala..bála jsem se, zda jí to nebolí...byla hrozně rozmrzelá a i přesto, že se mi na kojení budí každé 3 hodiny, tak spala skoro 5..při dalším kojení se mi zdála docela horká a naměřila jsem teplotu skoro ke 39. tak jsem dala nurofen (naštěstí mi doktorka už při očkování řekla, ať si ho koupím, protože reakce na vakcíny může být až 3 dny..no a ráno už byla teplota nižší, tak jsem raději ještě po 6hodinách dala a teď už dobrý...už mám ale obavy z dalších dávek. doktorka říkala, že nurofen má i čípky, tak je mám doma taky. kdyby náhodou prtě třeba zvracelo a nechtělo ty kapičky.
Lidulkapok
28.3.2013 13:57:53
Ahoj holky,
já své holčičce dávám na horečku Nurofen pro děti, něky používám sirup, jindy zase čípky, záleží na situaci, ovšem oboje funguje velice rychle a sirup dětem chutná.)
Moloko
24.4.2012 15:01:04
Urcite, nurofenovy cipek zabira nejplip.
efka1705
19.4.2012 13:42:02
No přesně tak, já bych u 40 taky hned vyrazila buď k doktorce nebo na pohotovost. Ale asi je to tím, že jsem u syna zažila febrilní křeče, a každá horečka je u mě spojená s nervozitou a strachem. Jsem velkým zastáncem nurofenu, jelikož si myslím, že na rychlé snížení horečky funguje nejlépe. Pokud si ještě dá dítě dát čípek, tak ten, jinak sirup.
 Příspěvky 110 z 40 [Dalších 30 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.