| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Francouzská Polynésie - 2. část aneb o jednom splněném snu...

 Příspěvky 15 z 5 
  • 
15.3.2006 11:11:10
Dobrý den.
Zajímalo by mě, jestli je to srovnatelné s Maledivy. Na Mmaledivách jsem byla teď v létě a chtěli jsme se s přítelem vydat i na Bora Bora. Kolik Vás to velé stálo?? Jak jste si vyžádali ubytovaní v bungalovech nad vodou nebo u vody..a kolik se za to připlácelo?? Prosím, odepište mi na mail. Děkuji mnohokrát.
Marcela Jandová 2holčičky
  • 
20.12.2005 15:34:54
Bora-Bora to je jeden z mých cestovatelských snů.Ale s tříměsíčním mimčem si zatím musím nechat zajít chuť.
10.12.2005 14:09:01
musím podívat. Jakmile čtu tyto řádky, vzpomenu si na francouzský seriál právě z tohoto prostředí:) Náááááááádhera:) Nebylo by víc fotek?:)
10.12.2005 12:18:46
To je nádhera,miluju moře,na takové si musím nechat zajít chuť (jeden plat,hypotéka ...),ale hezké počteníčko. Dýchá z toho,jak moc jste si to vychutnávali. Fakt pěkné,díky.
10.12.2005 8:15:00
Tak tohle po ránu jedině naštvalo! U nás je totiž 0 stupňů a já jsem v práci......
 Příspěvky 15 z 5 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.