| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Kde najít fitness s hlídáním dětí?

 Příspěvky 110 z 27 [Dalších 17 >>]
Peťulka
  • 
20.1.2009 19:59:31
Na internetu jsem našla výborný dámský fitness, kde jsou ochotni za mírný poplatek (30Kč) pohlídat mého syna pravidelně 2x do týdne. Dokonce tam mají na hlídání dětí i permanentky, kdy potom hlídání vychází levněji. Když tedy budete potřebovat, zkuste www.profitsport.cz Je to kousek od tramvaje na Masarykovo náměstí.
9.5.2006 19:57:50
Musím se přidat, do fitness BBC chodím pravidelně a opravdu je to tam skvělý. V dětským koutku jsou bezvadný ženský a nikdy se mi nestalo, že by se o syna špatně postarali. Fakt bezva, nemůžu si stěžovat ani já ani můj 4letý syn. Takže se nemusíte bát, svěřit děti do péče. S pozdravem Petra
Petra + 14mes Adrianka
  • 
13.12.2005 12:35:31
Je na Vaclavaku i V Celnici (Marriott) a hlidaji urcite, mozna je vsak dobre dopredu dohodnout. Nicmene cviceni samo o sobe je tam dost drahou zalezitosti, funguji na bazi clenstvi. Na druhou stranu je tam velmi cisto a jste tam temer sami.
  • 
9.12.2005 19:31:22
Dopolední cvičení s hlídáním dětí, úterý a čtvrtek 9:00-10:00 ve Fit studiu Hanky Kašparové, Fitness centrum Chrpa, Krejnická 2021, Praha 4, Roztyly. Hodina stojí 60Kč, hlídání dítěte 30Kč.
Těšíme se na Vaší návštěvu.
Radka+ 10 měsíční lumpík
  • 
8.12.2005 18:20:30
Mám chlapečka něco málo přes 10 měsíců . Opravdu by tam vzali i takhle malého špunta? Navíc dokáže být docela protiva. Před těhotenstvím jsem chodila do fitu 3x v týdnu a moc mi pohyb chybí. Navíc jsem přibrala tolik tuku, že těžko vydržím i sama se sebou. Objednává se tam s mrňousem předem?
7.12.2005 12:57:36
Mam podobnou zkusenost s Factory Pro. Nejvice deti je v koutku kolem 10.-11.hodiny dopoledne, nekdy i 15 a prostoru opravdu neni moc. Ale od te doby, co jsem zacala chodit od 16.hod. si to nemohu vynachvalit, koutek je v tu dobu skoro prazdny a tety se mohou detem mnohem vice venovat.Casto jsou tam nase 2 deti samy.jinak se tam o deti moc hezky staraji, casto neco spolecne tvori. Slecna, ktera je tam na plny uvazek ma pedag.vzdelani a je na deti moc mila. Oficialne pohlidaji dite od 6 mesicu, ale uz jsem tam videla i mladsi. Hlidani je zdarma, pokud cvicite.
7.12.2005 9:44:42
Ja mam s timto fitkem moc dobre zkusenosti, deti berou bez vekoveho omezeni, mala tam chodi od cca 5 mesicu. Vrele doporucuji :-)
  • 
5.12.2005 5:56:04
Ahoj maminky,
jsem taky instruktorkou AE s roční dcerkou a před měsícem jsem začala vést hodiny AE ve fitness Olgy Šípkové. Je tu dětský koutek a každý čtvrtek od 9.30 tu najdete mne, (mou Kiki)a min. dvě paní na hlídání vašeho drobečka. Zatím to funguje skvěle, i když se koutek teprve vyvíjí. Olinka (můj aerobikový panbuh) cvičí se svou Adelkou v pondělí taktéž maminkovský aerobic, také od 9.30. V koutku Vám pohlídají ratolest jakéhokoli věku a já jsem zatím i jako mamina s hlídáním moc spokojená. Přijďte to vyzkoušet! Moc se na Vás těším(e)! Pro víc info: www.sipkova.cz
  • 
5.12.2005 0:05:02
V Horoměřicích (Praha západ, kousek od Prahy 6, busy z Dejvické) se po, st, pá cvičí ve Squash centru REPOS vzdy v jednom kurtu. Je to prima, temer rodinne prostredi, skvela cvicitelka. Hlidani pred sklenenymi dvermi kurtu - deti na vas vidi. Uz od miminek - my chodime od zhruba 4 mesicu a uz je to rok :-) Ted v prosinci je pauza, od ledna snad zase zaciname.
Eva, Jonáš 2 roky
  • 
4.12.2005 21:00:26
Taky chodím do FactoryPro, Jonáš byl v koutku moc spokojený, dobře se dětem věnují a hrají si s nimi. Jediná nevýhoda je, že koutek je malý a asi není dobře větraný(nemá okno). Střídá se tam hodně dětí a stačí, aby bylo jedno nemocné...Jonáš jednou onemocněl právě po návštěvě koutku, potom jsem to od něj chytla já, to se mi opravdu to cvičení vyplatilo. Přiznám se, že se teď trochu bojím tam Jonáše dát, tak chodím 1x týdně, když mám hlídání. Jinak by to bylo super a cvičení bych potřebovala častěji.
 Příspěvky 110 z 27 [Dalších 17 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.