| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Karcinogenní dudlíky – nejspíš jim to zase projde

 Příspěvky 110 z 65 [Dalších 55 >>]
  • 
13.11.2006 21:42:32
Dvě velmi karcinogenní látky, člověkem "uměle" vyvinuté, jsou právě silicon a dále teflon.
Zkuste se obrátit na chemiky, zda vám to potvrdí či vyvrátí.
Jana Smutná
  • 
18.1.2006 12:35:57
Jsem čerstvá babička, která samozřejmě poskytovala svým synům dudlíky značky Vulkan, tenkrát jiné nebyly, a taky nebyla povědomost že mohou mít karcinogenní látky. Dnes mám strach o své vnouče, tak listuji Dtesty zabrousím sem na stránkywww.rodina.cz, ale zkušenosti rodičů nebo spíše reakce rodičů veškerá žádná. Jsem z toho v šoku, že to nikoho netrápí co dumlají vaše děti.Které savičky a dudlíky jsou v pořádku ??? Ví to někdo??
kamila
  • 
27.12.2005 23:15:15
Ahoj Věrko, takových bojovnic jako vy je málo. Bohužel, v tomhle státě to nikdo neocení a vaše metafora se stádem ovcí je víc než na místě. Příště bojujte za sebe, za svou rodinu a za lidi, o nichž víte, že si toho budou vážit. Na ostatní se vykašlete - byla byste jen po zásluze potrestána.
Vjera
  • 
12.12.2005 22:19:48
Děkuji za tuto téměř ojedinělou reakci. Popravdě řečeno jsem tak trochu očekávala, že většina rekací bude podobných, něco jako "měli by být potrestáni, všichni patří za mříže, nekoupím už ani ň ...." nebo, že mi nějaká maminka poradí, jak na ně. Místo toho jsem byla "odsouzena" za vložení dudlíku do úst svého miminka.

Nejspíš je to celkové naladění lidí u nás, nechat si všechno líbit a jít jako ovce tam, kam nás pasák nažene, škoda.

Zdravím Věra Janebová
Petra, 6M Natalka
  • 
7.12.2005 21:17:20
Mila Vero,
je me lito vsech mimisek, ktere pouzivaly dudliky Vulkan a dovedu si predstavit Vase rozhorceni. A taky ten cas, ktery jste "hledani spravedlnosti" venovala!A porad se nic nedeje..Skoda,ze takovych lidicek jako vy neni vic.Kdyby jste zila v USA vysoudite sta tisice dolaru.Drzim Vam palce.
Petra, 6M Natalka
  • 
7.12.2005 21:17:05
Mila Vero,
je me lito vsech mimisek, ktere pouzivaly dudliky Vulkan a dovedu si predstavit Vase rozhorceni. A taky ten cas, ktery jste "hledani spravedlnosti" venovala!A porad se nic nedeje..Skoda,ze takovych lidicek jako vy neni vic.Kdyby jste zila v USA vysoudite sta tisice dolaru.Drzim Vam palce.
Venika
  • 
5.12.2005 13:40:54
Já rodila v porodnici,kde dudlíky zásadně odmítají a radí aby se na uklidnění dal dítěti do ust na podumlání malíček.Bohužel po třetí noci,strávené s odkrevněnou rukou v ústech svého potomka,ležícího ve vozíku vedle mé postele,i sestry usoudily,že to tak nejde a dudlík malému daly.Pokud dulík neměl,neustále plakal i s plným bříškem.Teď už mu je rok a čtvrt a dudlík odložil sám v osmi měsících.Myslím si,že by se nemělo nic lámat přes koleno.Řídit se vehementně radami těch chytrých vystudovaných,ikdyž to ani Vám ani Vašemu miminku nevyhovuje,je podle mne nesmysl.
Venika
  • 
5.12.2005 13:40:17
Já rodila v porodnici,kde dudlíky zásadně odmítají a radí aby se na uklidnění dal dítěti do ust na podumlání malíček.Bohužel po třetí noci,strávené s odkrevněnou rukou v ústech svého potomka,ležícího ve vozíku vedle mé postele,i sestry usoudily,že to tak nejde a dudlík malému daly.Pokud dulík neměl,neustále plakal i s plným bříškem.Teď už mu je rok a čtvrt a dudlík odložil sám v osmi měsících.Myslím si,že by se nemělo nic lámat přes koleno.Řídit se vehementně radami těch chytrých vystudovaných,ikdyž to ani Vám ani Vašemu miminku nevyhovuje,je podle mne nesmysl.
Venika
  • 
5.12.2005 13:39:08
Já rodila v porodnici,kde dudlíky zásadně odmítají a radí aby se na uklidnění dal dítěti do ust na podumlání malíček.Bohužel po třetí noci,strávené s odkrevněnou rukou v ústech svého potomka,ležícího ve vozíku vedle mé postele,i sestry usoudily,že to tak nejde a dudlík malému daly.Pokud dulík neměl,neustále plakal i s plným bříškem.Teď už mu je rok a čtvrt a dudlík odložil sám v osmi měsících.Myslím si,že by se nemělo nic lámat přes koleno.Řídit se vehementně radami těch chytrých vystudovaných,ikdyž to ani Vám ani Vašemu miminku nevyhovuje,je podle mne nesmysl.
Lunicko,Kubicek 10t
  • 
5.12.2005 12:20:51
Vis, ono se lehko rekne, ze budes radeji kojit a kojit. Ale predstav si, ze nekojis, ne z vlastniho rozhodnuti, ale proste nebylo mlicko- a to jsme se snazili, dokonce jsme zkouseli homeopatii na podporu tvorby mleka, i pili pivo, ale maly nam pribiral pouze 20g za tyden- tak kazde kniknuti nemuzes resit flaskou. Tak davame dudlicek od Nuku silikonovy, hlavne na usinani. Prcek ho pak stejne vyplivne, kdyz usne.
 Příspěvky 110 z 65 [Dalších 55 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.