| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nesezdaní partneři a jejich děti

 Příspěvky 110 z 100 [Dalších 90 >>]
  • 
20.11.2016 22:09:38
Dobrý den,jak to je pak s bydlením,když sme se rozešli po partnerove dlouhodobe nevere a na me ostal byt s hypotekou?jak to mam platit sama s rodičovske ?
Zdenka 2děti
  • 
25.2.2007 21:44:26
Tak tohle může naosat jen pořádně zamindrákovaná ženská a ne normální člověk
Dušan
  • 
7.11.2006 23:02:51
Na svatbu přece nejsou třeba téměř ŽÁDNÉ peníze! Na úřadě je to přece zdarma. Nutní jsou pouze snoubenci a svědci. Toť vše. Nechápu vůbec váš argument "Kdyby byly peníze na svatbu..." Taková hovadina!
Petra
  • 
13.7.2006 10:21:24
Inko,
občas se stává, že to, že se pár rozhodne žít jako rodina bez úředního sňatku není tím, že by jak píšeš nevážili tradiční instituce rodiny.
Někdy to bývá tak jako u nás. Prostě rozhodnutí striktně ekonomické. Moc bychom se chtěli s přítelem vzít a uspořádat svatbu jak se patří, ale v tom případě bychom si v naší ekonomické situaci už nemohli dovolit mít dítě. A to prostě proto, že i kdybychom se na hlavu stavěli a jedli jenom suchý chleba s vodou na výbavičku pro dítě bychom šetřili tak dlouho, že by to již vzhledem k našemu věku bylo zbytečné. Proto jsme se rozhodli tradiční postup zaměnit - nejdřív miminko a potom někdy až se zadaří dát penízky dohromady příjde na řadu svatba.
Eva K
  • 
15.12.2005 11:36:48
Bohužel každý z nás občas někoho odsoudí rychleji, než domyslí všechny možnosti a ani nad tím třeba nestihli tolik přemýšlet, jen nadhodili první, co je díky moc let starým předsudkům napadli.
Přeji ti, aby se ti dařilo úspěšně čelit tvé životní situaci a blahopřeji ti k odvaze partnera opustit a postavit se mu, protože hodně žen tohle nedokázalo.
Eva
Marta
  • 
11.12.2005 13:36:26
Tak ja jsem kurva.To jsem se teda dockala veci.Muj pritel, s kterym jsem zila tri roky,me zacal v tehotenstvi bit.Bit takovym zpusobem,ze jsem malem potratila,mela rozrazenou hlavu,zlomenou celist a na dvakrat zlomenou ruku.Podle vas jsem asi mela vse vydrzet a nechat se radsi zabit.Ale ja jsem se rozhodla preci jen jinak.Utekla jsem,s pomoci rodiny jsem se odstehovala na druhy konec republiky.Kdyz se malej narodil,neuvedla jsem otce.Rekla jsem,ze z osobnich duvodu to nechci.A proc taky?Aby tenhle hulvat mel narok na me dite?Aby si ho bral a bil ho stejne jako bil me?Ja si zazila nocni muru, kterou jsem malem neprezila,z ktere si ponesu trauma na cely zivot!A pak se tady doctu ze jsem vlastne kurva!Ja nejsem zlomyslna,ale temto lidem,kteri dokazou byt tak zly a netolerantni,nic dobreho nepreju.Jak tohle muze nekdo rict?Kdo muze s jistotou rici,ze on bude mit stastny a spokojeny zivot?Ze ho neco podobneho nemuze potkat?Tahle mluvi jen sobecti a hloupi lide.
Eva K
  • 
6.12.2005 13:33:26
Souhlas, jsou to přeci náklady na jeho dítě, to bych si pak chtěla já z daní odečíst autosedačku, co jsme včera koupili. Eva
Eva K
  • 
6.12.2005 13:27:16
No nevím, já ze svého platu odvádím daně, tak nevidím jediný důvod, proč by mi stát neměl v případě průšvihu aspon tím málem, co nabízí, pomoci. A pokud vím, jednoho může potkat ledacos, co neplánoval a můžeš být poctivý a slušný jak chceš, takže se snažme nikoho neodsuzovat. Aby nám osud nedopřál podobnou situaci na naši kůži. Eva

Ráda bych jenom podotkla, že nebudu samoživitelka.
Eva K
  • 
6.12.2005 12:10:31
Stejně jako ty mraky nezaměstnaných, postižených, důchodců či jiných přiživníků, žeano. Eva
Lemča
  • 
6.12.2005 11:38:29
k rodičovskému příspěvku si již lze přivydělat v jakékoliv míře, dítě pouze nesmí do školky na více než 5 dní v měsíci
 Příspěvky 110 z 100 [Dalších 90 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.