| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Architektura ve srozumitelném slově - díl 2. - malba

 Příspěvky 16 z 6 
Monik, Matěj 11/07
5.10.2010 13:32:34
Tady, taky jsem to hledala dlouho http://www.styltex.cz/?akce=3d
kikcafra
27.1.2008 17:54:14
nechápu, kde je ten bytovej textil!!!!!!!!!pls upřesněte!!!!!!!!!
s
  • 
21.5.2007 20:53:25
Prosím a kde je ten odkaz bytový textil na tu 3D místnost?
13.11.2005 16:36:26
Boďko,
prosím, hoď sem fotku pro inspiraci, taky uvažuju o zelené kuchyni, protože mám zelené dlaždičky na "záda" kuchyně. A tu svěží jarní zelenou miluju. Ve vzorníku kolorovacího centra Primalexu jsem ji nenašla, měli jen pistáciovou a na stěně nic moc teda.
Dík.

Olina
  • 
9.11.2005 13:58:00
Článek o malování!
Ještě tam chybí, že nemá cenu malovat mezi narozením dítěte a jeho odchodem do internátu :o).
Tedy pokud nemilujete malbu provedenou čokoládou a pastelkama. Vhodným doplňkem je k tomu koberec s drobečkama.
8.11.2005 10:12:25
minulý rok sme maľovali kuchyňu, chcela som aby bola zelená, aby sa hodila k kuch.linke aj k doplnkom (hnedé a biele) a zároveň aby pôsobila teplým, útulným dojmom. Tak som do žltej (teplej farby) primiešala trochu tmavšej zelenej (studená farba), vznikol krásny odtieň farby jarného lístia. Priateľ najprv frflal, že zbytočne vymýšľam, ale potom uznal, že naša obyčajná kuchyňa tou farbou získala útulný a zároveň luxusný nádych. Každá návšteva si u nás prvé čo všimne, farbu našej kuchyne. Takže nad farbami sa naozaj oplatí porozmýšľať.
 Příspěvky 16 z 6 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.