| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Výtok z dětských rodidel

 Příspěvky 110 z 33 [Dalších 23 >>]
Peta78
13.9.2013 13:28:39

Milé maminky, mám zkušenost s výtokem u mé čtyřleté dcerky a ráda bych se o ní podělila s maminkami, které mají stejný problém a neví si rady. Sama jsem na internetu žádnou radu nenašla. Dcerka měla po koupání v bazénu ve školce zelený výtok, zkoušela jsem sedací koupele v hypermanganu, ale bez efektu. Nakonec jsme jely na dětskou gynekologii a dcerka dostala globulky na zavádění. Nevím, jak jiné maminky, ale mně se žádným způsobem nepodařilo přesvědčit dceru, aby se uvolnila, ani ve spánku se mi to neporařilo. Celé prázdniny jsem zoufale zkoušela různé alternativy a nakonec jsme výtok vyléčily!!! Takže, má osvědčená rada: 3× denně sedací koupel v řebříčku (koupit sypaný, vyluhovat 15 min. 2 lžíce v hrnečku a nalít do dřezu s trochou vody). Koupit laktobacílky, užívat 1× denně a co především, koupit nebo natrhat KONTRYHEL a 2× denně vypít aspoň půl hrnku. Za 10 dní se dcera výtoku zbavila! Tak hodně štěstí, pokud máte stejný problém ;) P.
Peta78
13.9.2013 13:28:24
Milé maminky, mám zkušenost s výtokem u mé čtyřleté dcerky a ráda bych se o ní podělila s maminkami, které mají stejný problém a neví si rady. Sama jsem na internetu žádnou radu nenašla. Dcerka měla po koupání v bazénu ve školce zelený výtok, zkoušela jsem sedací koupele v hypermanganu, ale bez efektu. Nakonec jsme jely na dětskou gynekologii a dcerka dostala globulky na zavádění. Nevím, jak jiné maminky, ale mně se žádným způsobem nepodařilo přesvědčit dceru, aby se uvolnila, ani ve spánku se mi to neporařilo. Celé prázdniny jsem zoufale zkoušela různé alternativy a nakonec jsme výtok vyléčily!!! Takže, má osvědčená rada: 3× denně sedací koupel v řebříčku (koupit sypaný, vyluhovat 15 min. 2 lžíce v hrnečku a nalít do dřezu s trochou vody). Koupit laktobacílky, užívat 1× denně a co především, koupit nebo natrhat KONTRYHEL a 2× denně vypít aspoň půl hrnku. Za 10 dní se dcera výtoku zbavila! Tak hodně štěstí, pokud máte stejný problém ;) P.
4.7.2009 8:13:23
Dobrý den, já mám 9 letou dceru, která měla podobný problém. Od 5 let nepoužíváme nic jiného než vodu a popř. intim gel, krém. Co mám vyzkoušený, je DOVE nebo Femina..střídáme to a je to fajn, zvykla si na to a teď žádný problém nemá. Ptala jsem se doktorky, jestli dítě může používat Intim mýdlo a bylo mi řečeno, pokud ji to vyhovuje, pak není problém..
mikki
  • 
13.6.2009 21:41:32
dobry den chci vam jen rict ze sama mam dcerku s temito problemy a co nam hodne pomohlo byla intimni higiena.nejedna se o zadny zanet nektera devcata to tak proste mivaji.zijeme ve velke britanii a pouzivame veskere prosgtredky co obsahuji tee tree oil
Anna
  • 
13.2.2006 12:49:08
Moje 12letá dcera si stěžuje na hustější výtok. Ptala jsem se jí a říkala, že ji nic nesvědí, nepálí, ani nijak nezapáchá. Myslím si, že jde o ten ovulační, jak jste tu psaly. Akorát, že menzes ještě nemá. Nemůže to být tím, že se tělo připravuje na změny? K lékařce bych s ní samozřejmě šla, ale myslím, že pokud by šlo o zánět, tak by ji to svědilo. Sprchuje se každý den, čisté prádlo si bere taky každý den.
Jarmila
  • 
2.2.2006 10:35:02
Ahoj Nikolo,
mám dvě dcery, o něco mladší než jsi ty a zrovna s jednou řeším podobný problém. Nevím, kde bydlíš, jinak bych Ti poradila, kam se obrátit. O děti se stará dětský gynekolog, určitě bys raději k paní doktorce. Jsou velmi vlídní a šetrní a myslím, že můžeš k nim jít i sama bez doporučení dětského lékaře. určitě to nenechávej plavat.Kdyř napíšeš, kde bydlíš, nemylím přesně, ale město nebo čtvrť v Praze, pomůžu Ti zjistit, kam jít. Jarmila
Jarmila
  • 
2.2.2006 10:34:59
Ahoj Nikolo,
mám dvě dcery, o něco mladší než jsi ty a zrovna s jednou řeším podobný problém. Nevím, kde bydlíš, jinak bych Ti poradila, kam se obrátit. O děti se stará dětský gynekolog, určitě bys raději k paní doktorce. Jsou velmi vlídní a šetrní a myslím, že můžeš k nim jít i sama bez doporučení dětského lékaře. určitě to nenechávej plavat.Kdyř napíšeš, kde bydlíš, nemylím přesně, ale město nebo čtvrť v Praze, pomůžu Ti zjistit, kam jít. Jarmila
AndreaH
  • 
14.12.2005 17:50:34
Být tebou tak zajdu k dětské doktorce a ona Ti doporučí gynekologa se specializací na děti a mladistvé ( neuraž se, ale bude líp rozumět tvým problémům). Sama bys tam snad mohla, ale i pro tebe by myslím bylo lepší vzít sebou nějakou důvěryhodnou ženskou, která má už s gynekologií zkušenost. Držím palce Andrea
  • 
14.12.2005 17:22:48
ahoj chtela bych se zeptat na kalhotkach mam vzdy zlutou hustou skvrnu ke gynekologovy nechci protoze namam mamu muze to neco znamenat????? je mi 13 a muzu na gynekologii sama?
13.11.2005 20:45:13
Ten mázek je normální projev a tvoří se každému, u chlapců se mu říká smegma a u holčiček možná stejně. Já bych zkusila nemít mýdlem ( - vysušuje,atd.) ale třeba obyčejným olejíčkem - slunečnicovým, olivovým.......mám dobré zkušenosti s dětským olejem od firmy Weleda ( dá se sehnat v některých lékárnách, spec. obch., viděla jsem ho i v drogerii DM nebo přes internet. obch.) Také je možné, že se dcera třeba špatně utírá po čurání,sliznici může mít podrážděnou od moče. Dobrý je také přístup vzduchu - např. doma nosit jen sukni bez kalhotek....Příčina může být i v jídelníčku......např. příliš sladkého, atd.
 Příspěvky 110 z 33 [Dalších 23 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.