| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku IZIP dobývá svět

 Příspěvky 110 z 55 [Dalších 45 >>]
Mahulena
  • 
14.11.2005 10:05:46
Díky IZIPu si přišlo několik lidí na docela slušný živobytí. Rath tvdí, že to však nejsou čisté peníze. Kdo má pravdu?
Neděle
  • 
26.10.2005 10:58:19
Každý sám je strůjce svého štěstí i zdraví. Neumím si představit prosezené dny v čekárnách. Léčba může probíhat i jinak. Každý sám si musí svojí cestu najít, napřed jí ale musí hledat.
Středa
  • 
22.10.2005 18:28:53
Na to by ti odpověděl dobře MUDr.Rath a mnoho mých kamarádů- začínajících lékařů bez praxe. Lékař je elita národa. Jeho studium je nejnáročnější ze všech vysokých škol. Jeho nástupní plat musí být proto nejvyšší. Někteří lékaři si prostě myslí, že jsou nad ostatními lidmi, nemusí umět ještě ani léčit.
Středa
  • 
22.10.2005 18:17:23
Bude povodeň, teroristický útok, živelné pohromy....vypnou proud a jaký byl IZIP.
Středa
  • 
22.10.2005 18:12:38
Vidíš to přiliš jednostranně. Je vidět, že si ještě nezažil vážnou nemoc, na kterou ti nic z předepsaných léků od odborníků nezabírá. Podle toho, jak si zareagoval, má být tedy zdrav.knížka past na pacienty. Tedy i na ty, kteří nemají dobré známé a v džungly českého zdravotnictví se neorientují. Hledají zoufale někoho, kdo jim pomůže.
Majda
  • 
22.10.2005 17:51:34
Hele Věrko,
nepracuješ pro IZIP? Pokud vím, tak MUDr. Hronek si nežije zrovna chudě. Jeho děti chodí do anglické školky.
Lidka
  • 
22.10.2005 10:04:46
Jo-taky myslím,že PC není nutné...náš ušní si ho pořídil nedávno.Ale taky na něm zprávy nepíše-má ho u sebe sestra,která tam má zavedené karty-on pořád klove na stroji..,ale v IZIPU přihlášený není-což nechápu.
Jo a pokud dobře prostudujete IZIP,tak doktoři mají internet zadara!/jsou tam nějaké podmínky,jakože ta jejich reklama musí být jako spořič obrazovky určitou dobu,atd...víceméně podmínky nekontrolovatelné/
a když už jsme u těch vtipů,tak přidávám taky jeden /i když trošku brutálnější/
Doktor vrazí do pokoje se samopalem a zařve na pacienty: "Tak tohle je poslední dávka, kterou vám hradí pojišťovna!"
Markéta
  • 
22.10.2005 9:10:38
Naše pediatrička PC taktéž nemá, je jí skoro 70.:-))Zato si všechno dokonale pamatuje, a protože jsem k ní chodila už já jako dítě, tak si pamatuje i moje dětský choroby. Dokonce si pamatuje, kde jsem bydlela u rodičů:-)) Na tu je každej izip krátkej.
21.10.2005 21:07:18
ano deniso, videla jsem takove pracoviste :) nase pediatricka PC v ordinaci nema :)
Olina
  • 
21.10.2005 11:42:38
ale vysvětlete mi někdo, jak je to stěmi dvěma odborníky. Přece seš u někoho zaregistrovaná, ne? To nevadí, když se zaregistruju třeba na 3 gyndy? Asi je to hrozná blbost. To je vidět, že jsem zdravá.

Bojím se, aby nás schopný manažer v čele zdravotnictví taky nerozplakal. Znáte ten vtip, že manažer je člověk, který se domnívá, že devět žen porodí dítě za měsíc?
 Příspěvky 110 z 55 [Dalších 45 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.