| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rozmarné léto v Čechách II: Voda samá voda

 Příspěvky 110 z 14 [Dalších 4 >>]
Marta, 2 děti (5+7 let)
  • 
4.12.2005 0:53:03
Měla jsem možnost v létě navštívit oba akvaparky ( i když v Hradci se jedná o městské lázně ) se svou rodinou. První rozdíl v Liberci narváno za vyšší vstupné, v Hradci poloprázdno za vstupné přijatelné. Je pravda, že Liberec nabízí trošku atraktivnější prostory a hlavně více atrakcí, ale pokud je tam tolik lidí, jak jsme zažili, je to dost nepříjemné a pokud máte menší děti musíte je mít neustále pod dozorem, protože hrozí, že jim skočí někdo na hlavu. Vadilo nám také, že byly na vše dlouhé fronty ( občerstvení, záchody, v šatnách, na tobogány, ale i u pokladny) a prakticky si nebylo kam na chvilku sednout. Zajímalo by mě, zda tu mají něco jako stopstav na počet návštěvníků. V Hradci najdete jednu věc, kterou Vám Liberec nenabídne, a to umělé vlnobití, které je opravdu úžasné a v případě slunečného počasí je příjemná i menší venkovní teráska s lehátky. Jinak je zde pouze jeden tobogán, což vzhledem k tomu, že při naší návštěvě tu bylo minimum lidí vůbec nevadilo a jezdili jsme bez čekání ve frontě.Právě počet návštěvníků dost ovlivnil fakt, že pokud bych si mohla vybrat, jela bych znovu do Hradce než do Babylonu v Liberci.
Tomas
  • 
15.10.2005 18:42:15
Akvapark v Liberci je postavený za peníze hracích automatů - takže to srovnání s L.V. celkem sedí.
Olina
  • 
10.10.2005 19:39:08
a článek o psech bude opravdu objektivní a zajímavý jako ty předešlé. Ráda si na něj počkám.
Sarka, 2kluci
  • 
10.10.2005 17:31:23
Zajimave cteni - vzdycky rada cekam na prispevky od pani Very Souradove - dekuji.
Jana
  • 
10.10.2005 13:00:22
Ještě že jsou ty nejpodivnější rasy v Čechách, to si na Moravě určitě všichni oddechli.....
Alena
  • 
10.10.2005 9:08:27
Souhlasím s Kamčou, paní Věra píše výborně a je tu hodně lidček, kteří si její články čtou rádi!
Kamca
  • 
9.10.2005 23:22:48
A nemohla byste Vy to prestat cist? Myslim, ze je tu dost lidi, ktere clanky pani Very dost zajimaji.
Jitka,3 dcery
  • 
9.10.2005 21:25:50
A nemohla byste toho poucovani nechat? Nikoho to nezajima. Nechci diskusi na tema psi. Hledejte si informace a diskutujte na webu v USA. Hlavne, ze se Vam v Cechach libilo...
Jitka,3 dcery
  • 
9.10.2005 21:23:05
A nemohla byste, prosim Vas, toho neustaleho poucovani uz nechat? Nikdo o to nestoji. Nebo si piste o psech na webu v USA. Dekuji.
P.S. Hlavne, ze se Vam v Cechach libilo...
Olina
  • 
8.10.2005 22:32:59
Škoda byli pěkní. Skoro jsem litovala, že je tady nikdo nechová. Možná to budou na Spektru opakovat.
Zakazování krásných atletických psů v dotčených evropských zemích je ryze politické rozhodnutí. Byli zakázáni kvůli "zločinům" jichž se u nás (jak jinde nevím) také v nemalé míře dopouštějí roztomilí voříšci.
Jelikož ve všech těchto případech považuju za viníky majitele(i v případě, že si nadrobí můj pes), považuji tažení proti psům za..., ne, nenapíšu za co to považuju, protože už mi zase jde pára z uší.
 Příspěvky 110 z 14 [Dalších 4 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.