| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Učitelské tipy, triky, strategie

 Příspěvky 110 z 37 [Dalších 27 >>]
Dobre informovany bonzak :-)
  • 
19.10.2005 11:52:21
... čímž vlk sám a definitivně prozradil svou identitu.

(vlk v rouse pedagozim - uf uf, jak ve chvilich takoveho sokujiciho odhaleni rikame my indiani... :-) )

A co na to pan Kotenockin! A co Jan Tleskac? O Antoninu Pechackovi nemluve...?

(Jeste ze je vlk za Kanalem, jinak by me mozna zakousl... :-) )
Alena Damijo
18.10.2005 23:08:51
... ten nazev prispevku snad rekl vse, kolego Magistro, nebo se mylim? :)


Samozrejme jsem chtela rici Magistre, to vis, je pozde a prechylovani ted bezne nepouzivam ;)
Alena Damijo
18.10.2005 23:07:32
... ten nazev prispevku snad rekl vse, kolego Magistro, nebo se mylim? :)
  • 
18.10.2005 20:48:33
Je to ona. :-)
  • 
16.10.2005 1:08:58
Ahoj,

žiju s manželem a dcerou v Londýně. My dva jsme oba bývali Au Pair. S dcerou jsme tu zatím jen jeden rok, ale zvykáme si. Lenka (dcera) chodí do anglické státní školy, ale tenhle rok fakt nejsem spokojená s učitelkou. Dětičky prostě nezvládá. Takže v které části Londýna že učíš? Třeba to není od nás daleko.
Ještě se chci zeptat - nevíš o nějaké víkendové (nebo vlastně jakékoliv) české škole v Londýně. Chci, aby zvládala i češtinu. Kontaktovala jsem i ambasádu, ale o žádné nevědí. Nakonec jsem Lenku přihlásila do školy v Čechách a vyučuji ji doma. Jenže to asi není pro nás nejlepší řešení, Lence se nikdy nechce, kňourá, odmlouvá, vzteká se.... Sice chápu, že se jí nechce hned po příchodu ze školy (asi v pět) zase psát a učit se, ale už jsme si v jiných situacích vyzkoušeli, že s cizím člověkem pracuje líp - prostě si nedovolí zlobit.
Díky za odpověď.
10.10.2005 23:02:18
Ahoj Alenko,
jsi to opravdu ty, co ji znám z Horažďovic? Čtu tvoje články moc ráda. Jestli ti to nevadí, ozvi se.
gabriela.trckova@seznam.cz
Alena Damijo
10.10.2005 19:04:38
V Londyne :)) Tady se na strategie hodne da a myslim, ze je to spravny. Nekdy je to ale docela narocny a rozhodne nejsem dokonaly pedagog. Taky je dokazu i sprdnout :) Mame ale s detma perfektni vztahy, takze kdyz k tomu dojde, tak jejich reakce je vetsinou to, ze se mi vsichni zacnou omlouvat.
Ratata
  • 
10.10.2005 10:14:35
Tak do takové třídy bych svou decru okamžitě dala!!!To musí být radost mít takového pedagoga a né ty zarputilé struktury, které když se dítě vymyká tak je to spíš na obtíž!!!Držím palce a věřím , že nejen děti ale i rodiče a nastupivší učitelé po Tobě , budou nadšeni!!!!Zatím mám čas o uvažování do jaké školy půjdem(i když už teď mám jednu vyhlídnutou),jsou nám teprve 3roky a půl, co slyším od kamarádek!!!Děs!
Ratata
  • 
10.10.2005 10:12:48
Tak do takové třídy bych svou decru okamžitě dala!!!To musí být radost mít takového pedagoga a né ty zarputilé struktury, které když se dítě vymyká tak je to spíš na obtíž!!!Držím palce a věřím , že nejen děti ale i rodiče a nastupivší učitelé po Tobě , budou nadšeni!!!!Zatím mám čas o uvažování do jaké školy půjdem(i když už teď mám jednu vyhlídnutou),jsou nám teprve 3roky a půl, co slyším od kamarádek!!!Děs!
Ratata
  • 
10.10.2005 10:12:12
Tak do takové třídy bych svou decru okamžitě dala!!!To musí být radost mít takového pedagoga a né ty zarputilé struktury, které když se dítě vymyká tak je to spíš na obtíž!!!Držím palce a věřím , že nejen děti ale i rodiče a nastupivší učitelé po Tobě , budou nadšeni!!!!Zatím mám čas o uvažování do jaké školy půjdem(i když už teď mám jednu vyhlídnutou),jsou nám teprve 3roky a půl, co slyším od kamarádek!!!Děs!
 Příspěvky 110 z 37 [Dalších 27 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.