| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vyhodnocení soutěže Fotka léta 2005

 Příspěvky 110 z 13 [Dalších 3 >>]
Jiřina
  • 
22.9.2005 14:53:38
Veroniko, podle tebe se letos pravidla nedodržovala? Můžeš být konkrétnější?
Veronika, Vojta 4,5, 26. tt.
  • 
22.9.2005 11:23:31
Soutěž byla bezva, moc pěkných fotek. Jen by se měla příště dodržovat pravidla.
Chystáte něco dalšího?
Držím palce, Veronika
Li.
22.9.2005 0:58:22
Díky za gratulace, i když se Čarodějce mé foto nelíbí :o(.
Ivča + 3 kluci
21.9.2005 21:59:14
Také moc děkujeme!Medvídka Pú momentálně Honzík zbožňuje skoro stejně jako Krtečka :o)
Momi + Hani a Veri
21.9.2005 21:25:29
Díky !

Síce už nekojím, ale polštář si určite svojho užívatela najde ;-)

Vlastne ti Rodina vďaka, v predchádzajúcej súťaži Fotka roku sme sa náhodou umiestnili, a to ma nakoplo k záujmu o fotenie. Odvtedy sa kvalita našich rodinných fotiek rapídne zvýšila ;-), dík !!!
21.9.2005 19:46:29
:o) Koukla jsem jenom na vítězné fotky a první, co mě napadlo, jaká je to na "maminkovský server" nebývale vysoká kvalita ;o) Všem vítězům gratuluju :o))

S.
DanaK
21.9.2005 19:27:11
Děkujeme.
Milada.
21.9.2005 18:46:50
Carodejko,

Fotky nic moc ? Tak to ja musim ovsem napsat, ze kdyz jsme vyhrali predloni my (a loni nic nebylo), tak byly fotky IMHO jeste mnohem slabsi urovne. V roce 2003 byla proste nase fotka mezi slepymi jednooky kralem :-) Letos jsem videla jen tyto vysledne, jine nominovane jsem nevidela.
Moc se mi libi ta Daniny, Li., Nuniku, Ivci, Verci s Lindou. Tady je jednoznacne videt velky posun v kvalite. A hlavne kouknete, jak je velky navrat k cernobile fotografii! Ze 7 nejlepsich jsou tri v cb, super! :-) Ostatne je videt, ze holky, co vyhraly, se chodej ucit na mistni fotografickou diskuzi a na jine, spratelene fotoweby.

Tot muj skromny nazor.
21.9.2005 18:21:03
Jééééé...jako bych tu Johanuku už někde viděla! :-)))
Sice se upřímně přiznávám, že blednu závistí, že jsem nevyhrála já, ale Jeně a Kukule gratuluju! :-))))

MMCH....jinak ty fotky nic moc!
Je hezká ta "V trávě" a pak "Ach ta láska"!
Mezi všema je JOHANKA naprosto nejlepší fotka!!!!

Mi se ještě ale líbil ten Kiliš s pampeliškou! :-)
Milada.
21.9.2005 18:03:07
Vsem moc gratulujeme !

My jsme letos nesoutezili, prece jen uz kojici polstare pro nas nejsou:-)) CD s Anglictinou jsme vyhrali minule a kluk se z toho uci teprve ted:-)

 Příspěvky 110 z 13 [Dalších 3 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.