| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Věřte svým dětem

 Příspěvky 110 z 115 [Dalších 105 >>]
  • 
9.5.2008 23:46:42
že děti nesplňují tabulky ještě neznamená, že nenajdou v životě uplatnění,a že nemohou být šťastné. A to zřejmě když mají mamku co jim věří budou..
Karel
  • 
27.10.2005 17:02:13
Já souhlasím. V patnácti je to divný takhle přemejšlet.
Gerberka
13.10.2005 8:21:15
Ahoj Ajo,

jo jo, už jsem zaregistrovaná, tohle je můj nick a přezdívka. Díky, žes na mě myslela, ahoj.
Irena
  • 
13.10.2005 8:16:54
Ahoj Hanko,

promiň, že se ozývám až teď. Znovu jsem sem zabrousila a vidím tu Tvůj dotaz.

Jednalo se o Montessori školku v Brně. Co si myslíš o bilanci výhod a nevýhod, kterou jsem napsala? Podotýkám, že jsem vůbec nepřeháněla, ba naopak, chtěla jsem napsat i ty výhody, ale bohužel nevýhody nebyly také zanedbatelné. Víš, tam byl asi problém s tím starým barákem + neprofesionální učitelky (měly jenom Montessori kurz, neměly SPgŠ).

Nyní v té státní školce je to perfektní, hlavně: JASNÉ VEDENÍ a ORGANIZACE! Malý chodí do němčiny a do výtvarky, prostě SPOKOJENOST. V té Montessori školce jsme vážně pořád čekali, kdy to zkrachuje.
Bylo jasné, že to takhle nemůže jít dál. Ale bylo to výhodné pro malé děti, pro starší je dobré něco jiného.

Ahoj, Irena
29.9.2005 21:03:01
Ono se to navíc ani nevylučuje, já byla v patnácti hravá až až (a jsem dodnes), ale taky jsem v té době chodila do hospody na pivo. :o)
29.9.2005 21:01:03
Lenko,
přesně kvůli takovým pitomým názorům, jako tady prezentuješ, mají ty "přechytralé" děti v mnohém těžký život. Ale ony se takové prostě narodily. Kvůli tomu je nemáš ráda?
Taky jsem se mezi ně v jistých ohledech řadila.
No co, blbec zůstane blbcem, ale to "přechytralé" dítě je v dospělosti strčí do kapsy.
29.9.2005 20:46:34
Lenko, prosím Tě, vzpamatuj se! Holky v patnácti už opravdu neřeší panenky, ale kluky! A s klukama to bude podobně! To už přece nejsou děti, ale skoro dospělí lidé, mnoho z nich už má zkušenosti v oblasti sexuálního života, nejedni už okusili drogy a podobné roztomilosti. Přijde mi daleko lepší, když se "dítě" v tomto věku zodpovědně rozhoduje o svém budoucím životě, než by mu bylo všechno putna, kapesný utrácel v herně, a na dízách bral jednu drogu za druhou. A jak píší holky - skutečně nezapomínej, že tito mladí lidé se už rozhodují o celém svém profesním směřování - a když vědí, co chtějí, je to pro ně mnohem lepší, než když "jdou" někam, kde po letech zjistí, že TOHLE vlastně dělat vůbec nechtějí. Nic ve zlým, ale v tomto věku ta Tebou propagovaná bezprostřednost, bezstarostnost a "volnost" znamená ne hry, ale drogy, nevázaný sex, alkohol, krádeže atd. Myslíš, že to je to pravý ořechový?
M.
Aja+4
29.9.2005 20:04:40
Ahojky Sylvo, a víš, že tomu bych docela věřila? Chlapi jsou vlastně pořád jak malý děti. Teda většina :-)))) Jen tak mimochodem, že Tě vidím, jak se daří?
29.9.2005 19:37:38
Ireno, mohla bys mi prosím napsat, která Montessori školka to byla? O něčem podobném uvažujeme a sháníme informace...
Díky
Hanka
29.9.2005 19:37:18
Ájo, to zase prrr ;o) Můj manžel si ve svých čtyřiceti sám hraje s vláčky a holkám dovoluje maximálně tak koukat. A obdobné vzpomínky mám z dětství - ta autodráha sice byla MOJE... ale hádej, kdo si s ní hrál nejvíc ;o)

S.
 Příspěvky 110 z 115 [Dalších 105 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.