| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Stravování těhotných

 Příspěvky 110 z 203 [Dalších 193 >>]
21.9.2010 17:24:08
No tak já teda nevím!? Mám 5ti letou neplánovanou dceru, že jsem těhotná jsem se náhodou dozvěděla ve 3tím měsíci. Těhotenství i porod bylo nádherné a přála bych ho každé z Vás! Teď jsem plánovaně a chtěně těhotná ve druhém měsíci a ouha! Je mi zle mám návaly nevolnosti, únava a nechť!Jakékoliv jídlo v sobě udržím tak 2 hodiny a začínám mít strach cokoliv sníst!O pití ani nemluvím-ať vypiji cokoliv mám pálení žáhy a kachy? ježiši raději jsem přestala chodit nakupovat, protože nestačím vybíhat ze supermarketu!A to si mimčo opravdu moc přeji! Podotýkám, že jsem plánovaně těhotná a teprve ve 2měsíci!!!!No tak máte někdo radu?!
Dáša
  • 
1.5.2010 22:28:55
Zdravím, brouzdám informacemi a našla jsem i, že máta též není dobrá pro těhotné ženy...
1.3.2010 14:01:42
zdravím...musím se připojit! jsem podruhé těhotná! a velice štastná, jelikož mám za sebou opravdu dosti problémy, operaci, injekce,atd....takže je to už podruhé zázrak!! první těhotenství jsem ani nevěděla že jsem těhotná! jediné, že mi šíleně stoupala váha (za 50kg na 66kg za těh.)a to hned od začátku! a poslední necelé tři měsíce jsem měla komplikace...ale 6,5měsíce bez jediné nevolnosti, bez jediného nechutenství či záplavy chutí, atd...ted jsem od začátku (ani jsem ještě netušila, že jsem těhotná) velice unavená, první měsíc jsem jela i ve svém tempu, tj.4xtýdně cvíčo,atd...ale začalo mne to šíleně zmáhat, navíc mne od druhého měsíce začaly takové nevolnosti které bych ani největšímu nepřiteli nepřála!např.v kuse několika hodinové, co skoro několika denní nevolnosti! probdělé celé noci...už jen začít hlavou mlátit o stěnu! přitom také jsem velice spokojená, štastná maminka, která se na mimiinko s manželem velice těší a která dosti striktně dodržuje zdravou životosprávu a do nedávných dnů i dosti pohybu! prostě každý prožívá těhotenství úplně jinak a každé těhotenství je úplně jinačí! až mne děsí, jak je toto těhotenství úplně jinačí nežli to první! jen ten nárustek váhy mám stejný, na konci 2měs už 5kg nahoře!ale co, vydržet jde vše, jen aby miminko bylo zdravé a spokojené!! všem co trpí nevolností přeji at toto období rychle uplyne a zbytek těhot. si pořádně vychutnají!! hodně zdravíčka...
  • 
24.8.2009 15:46:40
Chci poděkovat všem rozhořčeným maminkám za jejich zdravé reakce,které mi moc pomohly.Jsem v devátém týdnu a užívám si od nevolností až po tužší stolici...ano i já čtu..pátrám..snažím se co nej nej pro sebe i to malinké,ale realita je u každého jiná.Tak jsem se dostala mezi Vás a moc mi některé príspěvky od Vás pomohly a musím se přiznat i povzbudilo mě, jaké jste bojovnice když s někým nesouhlasíte.Nedáme se a díky za každou osobní radu,která nesmrdí propagací,ale voní zdravým rozumem.A hlavně !!! nejsme nemocné,ale krásně těhotné.Držím všem pěsti a zdravé uvážení v dalších krocích,které na nás číhají....Zuzuli
3.7.2009 0:44:15
To je pekny nesmysl. I kdyby jste dite sebevic chtela, kdyz vam je proste nevolno, tak to vuli neovlivnite a zvracet budete. Navic kanadsti odbornici zjistili, ze matky ktere zvraci maji inteligentnejsi deti nez ty , co nezvraceji. Je to dano vyssi hladinou hormonu, ktera pusobi na vyvijejici plod. Cim vyssi hladina, tim vyssi IQ a tim vice zvraceni na zacatku tehotenstvi. Vas prispevek se mi zda dosti ......
3.7.2009 0:40:48
To je pekny nesmysl. I kdyby jste dite sebevic chtela, kdyz vam je proste nevolno, tak to vuli neovlivnite a zvracet budete. Navic kanadsti odbornici zjistili, ze matky ktere zvraci maji inteligentnejsi deti nez ty , co nezvraceji. Je to dano vyssi hladinou hormonu, ktera pusobi na vyvijejici plod. Cim vyssi hladina, tim vyssi IQ a tim vice zvraceni na zacatku tehotenstvi. Vas prispevek se mi zda dosti ......
Romca80
7.5.2009 8:33:16
Nevolnost je normální reakce lidského těla v době těhotenství, jeho míra závisí na hladině HCG! To proboha, raději asi neříkej nějaké budoucí mámě, že je to ti tím, že se nedostatečně těší na své mimino ! Taková kravina Bože. ~f~
Afrodita Posedlá
  • 
31.1.2009 19:49:57
Kdybys nebyla blbá zbouchlá píčo tak si můžeš žrát co chceš!!!!
21.11.2008 22:10:30
tak tipuju, že studie už je nějaký ten roček odevzdaná, ale mám malinko jiný zkušenosti, tak je tu nechám - třeba přijdou někomu vhod

já jsem teda hlavně hrozně prděla .. jakože skoro furt
a pak sem začala nenávidět (tak silnou negativní emoci jsem předtím v životě nezažila) všechny ženský, se kterejma sem musela sdílet flek - takže všechny 3 holky v kanclu + spolubydlu ve vedlejším pokoji
a hrozně mi smrděla vařená zelenina
a dost mě bolelo břicho - jako kdyby měl přijít menzes, ale klidně i jako slepák

tož tak ~x~
Dáša
  • 
16.11.2008 17:44:45
Ahoj, jsem ve 4tt. S manželem jsme se začali pokoušet o dítě a hned první měsíc se to vydařilo. Nejdřív mě začaly bolet prsa a kapku se mi zvětšilo břicho. Jsem jako nafouklá. Test jsem si dělala okamžitě, co jsem nedostala menstruaci a hned byl pozitivní, než jsem šla k doktorovi, tak jsem si dělala ještě 2 testy. Špatně mi po ránu není, pouze mě vadí různé pachy - to se mi opravdu zvedá žaludek, ale jinak vše v pořádku. Jo akorát bych mohla celý den i noc prospat. Dáša
 Příspěvky 110 z 203 [Dalších 193 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.