| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Den jako jiný

 Příspěvky 110 z 66 [Dalších 56 >>]
Kačenka, martin 6 měsíců
  • 
16.11.2008 21:24:08
Díky moc za článek! Svatá pravda. Každej den večer padám na hubu a zatím to lepší asi nebude. Přítel pomáhá jak může, ale.. Nejsem fyzicky příliš zdatná a to je moje velké mínus na mateřské a k tomu ještě bolesti zad. Nestěžuju si, ale je to zápřah, takže jestli budu mít někdy dvě děti si budu muset jo dobře rozmyslet. Prostě musím cítit, že se na to cítím. Jak fyzicky, tak duševně. Přeju všem hezkou mateřskou a zdravé a hodné děti!!
23.5.2007 20:04:33
super! tohle znám konečně vidím že takle se žije i v jiných rodinách a ne jen u nás ale s tím rozdílem že děti máme u sebe pořád v jednom kuse
6.8.2005 21:47:04
Ahoj Jitko,taky jsem doma a studuju, teprve rok s mimcem, ale i tak, hlavne ve zkouskovem to taky nestiham, venovat se prckovi, baracku, nebo sprtat...Nechces nekdy pokecat, treba o skole, u nas na pisku i doma u mamy taky "jen" o detech...Dobrou noc. Lida
6.8.2005 12:46:22
Co je to příprava na manželství?
4.8.2005 19:28:35
Milá Kukuk,
napsalas to senzačně!! Je to přesně tak. Člověk by se v práci rozkrájel a doma taky dohání a stále dohání...
Ale hřiště si neodpustíme a já pak večer ani tu kávu a trochu vegetu pro sebe (ne vždy ,samozřejmě). A s odkládáním žehlení na jindy mám taky bohaté zkušenosti...
Na mateřské jsem byla zapřažená a pořád v jednom kole, ale byla to krása. Teď jsem zapřažená asi o 60% víc (odporuje logice!!) a - pořád je to krása!!
Máme se prostě úžasně, děti jsou perfektní a všichni jsme zdraví. Tak si to užívám plnýma douškama.
A Tobě se to povedlo bezvadně vyjádřit.
Jana
Marcela
  • 
4.8.2005 8:44:46
Souhlasím s těmi následky. Je potřeba, aby věděl, že to není jenom tak.
Vždy, když řeším nějaký opakujícíse vztakový problém vzpomenu si na radu : Udělej něco jinak.

Já jsem se například nikdy v životě neurazila, ale letos jsem to zkusila, několik měsíců jsem na manžela reagovala zdvořile ale chladně, protože si to zasloužil. Zafungovalo to, sice se neomluvil, ale začal se více snažit. (ale nevím, na jak dlouho)

Držím palce
Marcela
ZuziP
  • 
3.8.2005 8:13:58
Misa, nie som pravnicka. :-))))
Ale som cholericka a neznasam chlapske reci o tom, ako zene vsetko davaju.... hlavne ak si za to berie take zasluhy, ze si mysli, ze uz doma nemusi ani prstom pohnut. Vacsina tychto chlapov navyse pobyt doma na materskej podcenuje... a vobec, podcenuje domace prace. Tak asi preto tak reagujem na to slovo DAVA...
U nas, ked som bola na materskej, sme tomu hovorili tak, ze mame rozdelenu pracu: ja sa staram o deti a manzel zaraba pre nas peniaze. Vdaka obidvom funguje nasa rodina.... A po manzelovom prichode z prace sme si povinnosti rozdelili tak, aby sme cim skor mohli obidvaja oddychovat a venovat sa aj trochu sebe. Nehadzali sme ich jeden na druheho s vycitkami, ze JA som urcite unavenejsi ako TY...
3.8.2005 3:26:43
HOlky, sviti mi zboku na pocitac slunko, uz jsem to zatahla, ale uvidela jsem ty dva silene preklepy. Dcerce neni 20 let, ale dvacet mesicu, pak jsem uvedla i cislo 29 mesicu, zatracene slucniko, moc se omlouvam (ale slunicko mi prejte, strasili nas, ze tu bude porad prset a pritom je to nejkrasnejsi misto, v jakem jsem kdy zila - Vancouver v Kanade). Zatim pa
3.8.2005 3:24:26
Zdenko, nebudu vypisovat cely svuj pribeh. Jen dnes vim, ze bych druhe dite necchtela. Prvni sje mela zasvobodna, je to ted 10 let kluk, moc chytry a hodny, dceruska se uz narodila z manzelstvi, ale s jinym, byt uzasnym muzem (on po sobe uklizi, uvari, nakoupi i vypere - jo a neni to zenska, hehe), je ji ted 20 let. jako nejlepsi na te volbe mit druhe dite muzu rict, ze deti se maji moc rady, ze kluk se v sestricce jen vidi, ze kdyz ji neco boli, tak ho to boli taky, tak treba vcera slyssel ze ji uz pred spanim ctu. Tak ke me prisel a obejmul me za to. Budou mit jeden druheho a budou nerozlucitelni, krev je krev. Jinak z financnihc duvodu chodim do prace, s manzelem se moc nevidime. Mala uz dobre spi. Diky jakesi te snizene materske lasce, nebo co se to ve me vzalo za schopnost to udelat, jse ji nechala jako malinkou vyplakat v postylce a uz usina sama, jen kratky ritualek. Uvedom si, ze zacne cely ten kolotoc nanovo, ze den ma jen 24 hodin, ze musis spat, ze musis i odpocivat, ze musis na chuvu vydelat! treti uz nechci, pokud by manzel souhlasil, tak bych zustala i u toho druheho ale vim najisto, ze by mi to pozdeji bylo lito. No co, uz to mam za sebou. KLukovi je 10 let, holcice 29 mesicu, chodim do pracena ranni smenu od 3 hodin, takze se stihame delit o peci o deti i o domactnost. Financne jsme na tom diky tomu dobre, odpledne stihame i plaz a hriste, nejake nakupy rpo sebe to nestiham. Ale planuju, ze se prihlasim do krouzku keramiky. Zdenko, pokud po diteti touzite a dobre to naplanujete, zvladnete to, jen neocekavej zadnou idylku. A sve osobni plany posun o deset let dal..
3.8.2005 2:21:15
napsala jsi to moc pekne, je to presne. Ja mam dva kluky (2 a 4 roky) a prave nekolik dni zjistuji, jak mne ten stereotyp zacina ubijet...Cas na sebe proste nenachazim. Jsem tu proste pro tu moji rodinu...Ted asi zacnu v tom vsednim dni hlkedat to krasne a byt vic vdecna, ze ty kluky vubec mam...Diky!!!
 Příspěvky 110 z 66 [Dalších 56 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.