| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vánoční přání

 Příspěvky 110 z 59 [Dalších 49 >>]
kvitek86
15.2.2010 18:56:24
Tak to Ti moooc gratuluju a přeju vše nej, ať vše probíhá tak jak má. Moc dobře vím, jak jsi to prožívala. My jsme se tedy snažili 4 měsíce, ale připadalo mi to jako věčnost. Kdykoliv jsem dostala menstruaci, tak jsem pak ještě půl hodiny brečela na záchodě, manžela už jsem pomalu začínala využívat spíš jako inseminátora, četla jsem stále články, jak nejlépe otěhotnět, počítala plodné dny a jednoduše mi z toho pomalu začínalo hrabat :) 31.12.09 jsme se dozvěděli, že čekáme miminko - takže taky takový opožděný Ježíšek. Dnes jsme byli na kontrole a prtě už je krásně velké, poprvé mi u doktora ukápla slza, protože to malé už nevypadá jako nějaký pulec, už je to opravdový človíček, co kope nožičkama a usmívá se na fotkách - tak mi to na ultrazvuku alespoň připadalo.
Moc vám fandím
  • 
23.3.2006 7:43:24
je mi 38 a chtela bych trosku utesit ty, ktere na miminko jeste cekaji. Ja sama jsme si ruzne problemy s otehotnenim nesla sedm let, nez se mi podarilo dite po umelem oplodneni udrzet diky Dr. Mardesicovi /rada poskytnu inf. a kontakt, Praha, ma objektivne dobre vysledky/. Nakonec jsem slavnostne otehotnela a ve 32 mela prvni miminko, po 4 letech jsem opet po umelem otehotneni donosila druhe. A jak jsem se divila, kdyz jsem pred 6 mesici zjistila, ze jsem tehotna. Kolik pokusu a zoufalstvi jsem si uzila. Doktori rikali, smirte se s osudem a ja najednou cekam treti? a samovolne? Nevim, jak to zvladnu, ale neztracejte nadeji, osud je nevypocitatelny.....jo a vsechny tri jsou holky.
  • 
23.3.2006 7:43:00
je mi 38 a chtela bych trosku utesit ty, ktere na miminko jeste cekaji. Ja sama jsme si ruzne problemy s otehotnenim nesla sedm let, nez se mi podarilo dite po umelem oplodneni udrzet diky Dr. Mardesicovi /rada poskytnu inf. a kontakt, Praha, ma objektivne dobre vysledky/. Nakonec jsem slavnostne otehotnela a ve 32 mela prvni miminko, po 4 letech jsem opet po umelem otehotneni donosila druhe. A jak jsem se divila, kdyz jsem pred 6 mesici zjistila, ze jsem tehotna. Kolik pokusu a zoufalstvi jsem si uzila. Doktori rikali, smirte se s osudem a ja najednou cekam treti? a samovolne? Nevim, jak to zvladnu, ale neztracejte nadeji, osud je nevypocitatelny.....jo a vsechny tri jsou holky.
  • 
22.3.2006 18:16:45
Moc a moc vám to přeji!Je to krásné!At vám vše vyjde a pište další články!
Petra +6+2,5+TP 8.10.05
  • 
9.10.2005 7:21:34
Ahoj mámy,
snad Vás uklidním, protože úplně to samé jsme prožívali u VŠECH dětí. 2x jsem potratila, naposledy před rokem a čtvrt, ale Bohu díky je i toto mimino v pořádku. Už se na něj všichni těšíme! Pravda, nevyspání je děsný - už kolik let, postava spíš nic než moc, ale ty dvě (za pár dní, možná už zítra tři) krásný děti za to stojí.
P.
  • 
5.8.2005 13:36:25
Tak my zkoušíme vše možné a nemožné, taky příroda nás trochu potrápila (nepovedené těhotenství, ukončené v 6.t. a následné komplikace v podobě cyst a absence menses)A ono stačí napsat Ježískovi! JDU PSÁT JEŽÍŠKOVI :o))
Díky za novou naději!

Janka
Michaela
  • 
21.7.2005 7:49:38
Děkuju. Doufám, že je ten maličkej flíček v pořádku. Prvního mám jít na ultrazvuk, aby se zjistilo, jestli roste a vyvíjí se. Doufám, že bude vše v pořádku a že ho už lépe uvidím. :-) Docela se bojím. Mám z toho smíšené pocity. Přece jen ještě další týden nejistoty... Ale nesmím propadat černým myšlenkám, asi je normální, že se člověk bojí. :-)
No, autíčká? S těma jsem si hrála, když jsem byla malá. :-)
Ať už je to holčinka nebo chlapeček, je to fuk. Ono asi každá z nás lneme zpočátku k jednomu nebo k druhému. A pak? Hlavně, když je to zdravé a určitě je to to nejkrásnější miminko na světě. :-) Stejně, spousta lidí si myslí, jak jsou škaredí a neuvědomí si, že vlastně byli taky ty nejhezčí miminka na světě. Pro jejich maminky. :-)
Je to krásný.
No nic, asi se budu muset pustit do práce, i když se nám vůbec nechce a raději bychom ještě spali. :-)
Krásný den.
20.7.2005 8:21:03
Jsem ráda, že jsem pěsti držela úspěšně!!! A držím dál, aby bylo těhotenství, Ty i miminko v co největší pohodičce :-)! A s tím klukem - Nejprve jsem si taky neuměla představit, že bych někdy mohla mít chlapečka, ale ještě dřív než jsem zjistila, že jsem těhotná (a už jsem byla) se mi zdál sen, že máme syna. Byl už dospělý a hrozně podobný manželovi (takže fešááák :-))) ) a od té chvíle jsem si byla na 90% jistá, že jestli těhotná jsem, tak to bude kluk a moc jsem se na něj těšila. A vyšlo to!!! Teď si zase nedovedu představit holčičku :-). A když jdu do hračkárny, tak propukám v nadšení nad všemi těmi autíčky :-))))
Mikaa, snazilka
  • 
19.7.2005 13:08:17
miminko samozrejme taky :-).
Michaela - na 100% těhotná :-))
  • 
19.7.2005 9:58:22
Moc děkuju. Vždycky, když čtu tyhle řádky zkušenějších, tak se musím usmívat, každá z nás asi tak trochu cvokatí a jsme asi doktorům k smíchu, pokud je vše v pořádku a my plašíme. O kila se nestarám. Mě se vždycky strašně líbily maminy, vyzařuje z nich něco strašně krásnýho a pozitivního. A že pak pár kilo zůstane? Asi jo. A co. Ve čtrnácti jsem prošla anorexií, jen mamce vděčím za to, že to se mnou nedopadlo blbě. A teď mi příroda dala šanci být máma. Jsem moc šťastná a i když nejsem takovej ten ustrašenej blázínek, který by dělal vše podle různých návodů, tak se budu snažit dělat vše, aby byl ten tvoreček v pořádku. :-) Určo napíšu, co že to bude. :-) Sranda bude, jestli to bude klučina. Vůbec nevím, jak by se jmenoval. Pro holčičku vím jméno už několik let. A klučina? Jejda. Ale na to je hooooooooodně času ještě. :-) Děkuju moc. Přeju hodně štěstí a zdraví a jen a jen krásné životní chvíle s tím vaším drobečkem. :-)
 Příspěvky 110 z 59 [Dalších 49 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.