| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Slohový úkol žáka ZŠ na téma : „MOJI RODIČOVÉ“

 Příspěvky 110 z 84 [Dalších 74 >>]
babi_
26.8.2009 14:57:19
"Som sice slovenka, ale nedalo mi to nereagovat, pac ma zaujima to slovo hnidopich, lebo bolo priradene k mojmu priatelovi a to zato, ze mi nechcel dat cukre z kavy v restauracii, ktore mu ostali a riesime to do dnes... je to slovo hnidopich k tejto situacii vystizne? :oD"

Hamižná Slovenko ~;)
Přítel, který se nechce podělit o cukr, není hnidopich (to je spíše jak již bylo zde popsáno člověk upozorňující i na zanedbatelné chyby), ale škrt.
hamyzna
  • 
26.8.2009 14:10:20
Som sice slovenka, ale nedalo mi to nereagovat, pac ma zaujima to slovo hnidopich, lebo bolo priradene k mojmu priatelovi a to zato, ze mi nechcel dat cukre z kavy v restauracii, ktore mu ostali a riesime to do dnes... je to slovo hnidopich k tejto situacii vystizne? :oD
Lussek
  • 
21.9.2006 16:14:48
Poslechni, Lído, Ty mi příjdeš, jako ta Lucie Výborná co si se svým manželem vyká. Vím, je to projev úcty, ale ve spojení se sexem to příjde asi komické. Všeho moc škodí.
Petra
  • 
2.10.2005 16:37:40
Tak jsem se už dlouho nenasmála.Parádní příspěvek.
  • 
22.4.2005 10:13:20
Moc mě zaujal tento článek a ráda bych jej využila na informačním letáku odboru podpory kvality života MO. Jednalo by se o jednoduchý leták, kde z jedné strany bude základní pojmy rodina a dítě a z druhé strany článek. Uváděla bych samozřejmě zdroj. Zda je to možné prosím o souhlas s uveřejněním.

Je to svělý článek.

Děkuji Lenka Ševčíková
Beta+2
  • 
20.2.2005 14:15:15
Souhlasim Mechacku.Vsichni muzi nejsou stejni.Muj prvni manzel byl presne ten ze clanku,vdala jsem se podruhe a mam doma skvost!Delba prace u nas funguje automaticky,coz mi vyhovuje,nebot si neumim predstavit,ze bych sveho muze porad jen ukolovala.Presne vi,co je treba udelat,s ditetem vse bravurne zvlada-tedy nemam na mysli hlidani,to je o nicem,zvlada se o dite postarat-to je rozdil.Miluji ho za to o to vic,ze znam ten prvni model-a to jsem malem vyskocila z kuze.Takze jsou i "nadmuzi".
Alena J.
  • 
22.1.2005 23:39:01
Tak to je, Gedžitko, přesný!:)
21.1.2005 13:38:02
Taky by mě nenapadlo manžela převychovávat - snad to tak nevyznělo. (Ani jsme se nepotkali až po několika letech jeho mládeneckého života.) Ale ovlivňujeme se vzájemně. Ono to bude taky v komunikaci...
Jana
21.1.2005 13:05:45
Neprotirecim si ani trochu, jen jsme se asi nepochopily. Kdyz si najdes k sobe vhodneho partnera (=jake si to udelate), bude vam fajn(=takove to budete mit).
Nemluvila jsem o vychove nebo prevychove muze, s muzem jsme se potkali, kdyz mu bylo 33. Byla bych blazen, kdybych ho chtela vychovavat - a stejne tak on by tvrde narazil, kdyby prisel s hlaskami typu "tak milacku, ty ponozky budes davat tam a tam" ;o)

Skoda, ze mi neveris, ale nemam duvod te presvedcovat. Nam to doma opravdu funguje a jsme spokojeni.
J.
 Příspěvky 110 z 84 [Dalších 74 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.