| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Povoláním kmotra

 Příspěvky 12 z 2 
Romana Beková
  • 
22.9.2000 21:22:40
Kmotra je zatím podle mne jeden z nejlépe realizovaných projektů využití psychologa ve školní praxi.V Londýnské jsou díky tomu daleko před všemi školami u Nás.Měla jsem tu čest poznat tuto školu i její Kmotru osobně a nemohu nic jiného než chválit.Díky ní i naše škola nastoupila podobnou cestu, kterou podporují i rodiče žáků.Myslím,že tito lidé by měli být na každé škole. Děkuji R.B. CV
  • 
20.12.1999 17:24:26
Přála bych si, aby taková kmotra byla na každé škole... Kdyz jsem chodila do 5 třidy (1990/91) taky jsme měli podobny klub. Pak z nej udelali pocitacou ucebnu :((( Mno duvod proc pisu je, ale tento v clanku se zminujete o detskych parlamentech. Coz je vekmi dobra vec. Vy, ale uvadite jako jeho organizatory hnuti Duha!!! A to je chyba.!!! O detske parlamenty se stara Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi (stranka www.duha.adam.cz). Ekologicka organizace Hnuti Duha s tim nema co delat....
Bohuzel tuto chybu dela vic lidi... dokonce treba i Frekvence 1 chvalila jednou Hnuti Duha za to co dela na Mysinci pro deti z detskych domovu... rodice jedne z decek z naseho oddilu nam dojeli na tabor vynadat... Pry privazujeme deti ke stromum... apod. Jinak dikz za pekny clanek... Ahoj
 Příspěvky 12 z 2 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.