| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pan Dolejš jde k ústavnímu soudu

 Příspěvky 110 z 285 [Dalších 275 >>]
26.8.2009 16:45:42
No zatím jsi se nevyjádřil...
Takže už na své dítě platíš?
Milada.
25.8.2009 16:34:14
To je opravdu hodně zvláštní názor :-)

např. toto: Nikdy by mě nenapadlo, že by vůbec mohlo k takové medializaci dojít, ale stalo se. ~y~

Než vyšly články na Rodině, už dávno celý příběh malého pana Dolejše proběhl v televizi ~y~
???
  • 
25.8.2009 16:05:51
???
biologický otec dítěte
  • 
25.8.2009 14:48:07
Ke všem článkům můžu uvést jen to, že každá mince má dvě strany a všichni, kteří mě odsuzují, znají jen tu jednu. Tu matky Lukáše. Určitě bych se do té úžasné debaty zapojil dříve, ale o jejím bytí jsem se skutečně dozvěděl až dnes od známých. Nikdy by mě nenapadlo, že by vůbec mohlo k takové medializaci dojít, ale stalo se.
  • 
1.2.2006 11:59:38
na strankach je take o nem clanek !!
Anna
  • 
2.1.2005 18:59:25
mne napadlo to same, co autorku prvni reakce, proto sem jdu radsi taky jako anonym... moderni medicina mi pripada neuveritelne sobecka a naprosto ji chybi pokora.
Ivana
  • 
30.12.2004 23:41:43
Jasné, stručné a přesné, kolemjdoucí!! Tak, tak!

Ivana
20.12.2004 13:37:12
Záleží z jakého úhlu pohledu se na to člověk podívá:
Udržet za každou cenu při životě dítě těžce postižené nebo výrazně nedonošené? To ne, to by se velice znekvalitňovalo lidstvo jeko celek.

Udržet za každou cenu při životě MOJE dítě těžce postižené nebo výrazně nedonošené? To rozhodně ANO.


Simča

PS. Danielo, máte můj obdiv a přání prožít krásné a pokojné svátky vánoční s oběma vašema nádhernýma dětma!!!!
kukuk
  • 
19.12.2004 23:17:15
esteze vas mame, vy samozvane majitelky prava mat pravdu vo vsetkom...
taktiez som uz nechcela prispievat, no neda mi: kde beriete ten neohrozeny pocit, ze vy mate pravdu? ja ho na rozdiel od vas nemam, len som zapolemizovala. a som sa zamyslela, ci to sa nesmie? nie, tu sa pochlebuje, nemysli... sklamali ste ma... mnohe z vas som mala za inteligentnejsie a schopnejsie aj niecoho ineho ako nazvat kravou toho, co mysli inak, ups, mylila som sa...
19.12.2004 13:55:50
Ale no tak kolemjdouci, kravy se prece nerika. Jak pise Capek ve svych Povidkach z jedne kapsy, cestina je bohaty jazyk, v nemz clovek najde mnoho slov kterymi muze pocastovat damu, aniz by se stal prilis osobni, nebo dokonce vtiravy. Napr.intelektualni anemie, citova oligofrenie, empatie poulicniho hlodavce a svetovy rozhled kura domaciho. Takze uznej, ze napsat o dotycnych, ze jsou kravy, neni originalni a to jim jiste nejvice vadi. Mozna, ze vzletne "samice tura domaciho", by se jim libilo vice a nazev "samice hroznyse kralovskeho" by je uvedl k nadseni.

Jinak mam tehle debaty po krk, sve mineni a cetna doplnujici vysvetleni jsem uz napsala a to nekolikrat, dal se ze sveho uhlu vyjadrily i matky, Agatha a mnoho dalsich, i Daniela vse nekolikrat vysvetlila. Jakakoli vysvetleni se ovsem mijeji ucinkem, pokud se je druha strana ani v nejmensim nesnazi pochopit. Pokud by se nekdo zajima, proc v tom pokracuji, tak ryze proto, ze nechci, aby se Daniela trapila nazory (nebo co to je) nekterych lidi, kteri by byly jiste vytanymi prirustky kazdeho publikujiciho psychiatra.

 Příspěvky 110 z 285 [Dalších 275 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.