| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku To já poznám

 Příspěvky 110 z 121 [Dalších 111 >>]
Michal
  • 
15.11.2009 22:43:04
No ty seš teda hrdina, debile
helena + veverčátka
16.2.2009 12:30:06
No neznámá,
vy jste ale kus "koně" takhle do toho zase vletět!~q~
Doporučila bych dát nůž na krk, rozvedeš se nebo konec. Jinak se může stát, že ve čtyřiceti zjistíte, že na děti a nové partnerství už téměř pozdě a on si bude mýt ruce, že nikdy přeci nic nesliboval.. Mám s tím jisté zkušenosti a málokdy to dopadne dobře, bohužel.~l~
Je to těžké, ale MUSÍTE kvůli sobě!
Jana + 2
  • 
16.2.2009 0:42:06
To naše dvouletá dcerka zase zůstane stát, zacpe si uši a jen tak stoji s prsty v usich....jako zosobnění němé výčitky :-) to zabírá stoprocentně.
Starší taky volal "nehádejte se"
Alena
  • 
16.1.2007 9:22:37
Čtu si Váš příspěvek a cítím se, jako bych to byla já po dalších 10 letech, odejděte.představte si, že s nemilovaným člověkem budete žít dalších 20 - 30 let, s někým, s kým si nerozumíte, každý názor, každá představa je jiná, nesouznění, neláska, nemáte co ztratit, stejně jste sama, já také, po desetiletém manželství jsem to pochopila, manžel se sice snaží, dává mi najevo lásku, ale já vím, že mě nadále v duchu kritizuje, ponižuje, tak jak kritizuje a škaredě mluví o druhých lidech, asi si ani neuvědomuje, jak zlý je, jak mě to deptá a vycucává pořád poslouchat ty jeho negativní komentáře na cokoliv, okolí jej ale vnímá úplně jinak, sama nevím, co bude dál. Má rád své syny, 4 a7 let, věnuje se jim, nekouří, nepije, ženskou nemá, přestože už spolu 2,5 roku nespíme, v poradně jsme byli, nic nepomáhá, on se nezmění a já také nemůžu změnit svou osobnost, v jednu chvíli jsem si řekla už dost, už mě to nebude zraňovat, přestane mi na něm záležet a pak se to opravdu stalo a už ty jeho řeči tolik nebolely, mám jen strach z finanční nejistoty a z jeho chování vůči mně,před syny, kluci ho mají rádi, ale je vidět, že naši situaci vnímají a že toho staršího to trápí, budu to ale muset řešit, už i kvůli nim.
Marcela,dvě děti,syn 10,dcera 2
  • 
23.6.2006 9:28:48
Žila jsem v domnění,že je chlap na celý život.Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo,že někdy přijdu na to,že mě podvádí.Začalo to asi všechno tím,že se rozhodl soukromě podnikat.Tehdy jsme měli jen syna,přestěhovali jsme se z města na venkov a zpravovali jsme si domek,který jsme koupili.všechno bylo krásné,přesně tak jsem si to vysnila.Když bylo synovi 5let,začala jsem mluvit o druhém dítěti.Manžel nechtěl,že máme rozkopaný dům a až všechno popravíme tak uvidíme.Od té doby jsem neřekla už nic.Jen všichni známý se ptali,kdy už bude to druhý.Po dvou letech jsem byla smířená s tím,že budeme mít jedináčka.Sám manžel, přišel s tím,že by jsme mohli mít druhé dítě.Vysadila jsem antikoncepci,a čekala.Za čtvrt roku jsem se dozvěděla,že jsem těhotná.Byla jsem tak šťastná a přála jsem si,aby to byla holčička,kterou si manžel vždycky přál.Taky se narodila,krásná okatá Vendulka.Manžel se nikdy moc o děti nestaral,jen v nejnutnějším případě.Moc mi to ani nevadilo,rozjížděl dílnu,měl moc práce,pořád někde jezdil,prý zhání práci.Kdybych už tehdy věděla jak to všechno je.Na podvádění mě přivedl už 10syn.Chtěla jsem to nějak přejít,když mi říkal,mami zeptej se taťky jestli nebyl s nějakou holkou.Volal telefonem,když vezl syna do školy a nezapoměl se pochlubit,že s ní byl nakupovat.Jenže jsem tehdy měla špatnou náladu,tak jsem se manžela zeptala,první zapíral,potom mě přesvědčoval,že je to jeho dcera,ale s její matkou nic neměl.Pořád jsem těm jeho výmluvám nevěřila.Tak jsem mu vlezla do mobilu.Našla jsem tam od ní zprávy stylu-Lásko nemůžu bez tebe být atd.Šla jsem to manželovi ukázat,teď už si nemohl vymýšlet,že se s ní jen občas vidí a že spolu jen kamarádí.Řekla jsem mu ať si zbalí věci a ať jde za ní.Nechtěl,prý,že tady pořád bydlí.Ani za ní nemohl jít,té dotyčné je totiž 16let a bydlela ještě s rodiči.Pro představu,manželovi je 34let.Začala pro mě snad nejhorší etapa mého života.Hledala jsem si podnájem,bydlela jsem u kamaráda,samozřejmě s dětma.Po dvou dnech nás zavolal nazpět,že se s ní rozejde,chce nás.Přijeli jsme domů a ona už tam byla.Tak jsem se s ní setkala.Dozvěděla jsem se,že už to spolu táhnou 3 roky a že na tom nechtějí nic měnit.Manžel před ní neřekl ani slovo.Teď jsem s dětima v podnájmu,manžel nás úplně vyškrtnul ze života,nemá zájem ani o ně.Rozvádět se nechce,řešit taky nic nechce.Nastěhovala se k nám domů,prolezla všechny skříně,věci,které jsem tam ještě nechala.Manžel jí vůbec nic neřekl,prý je mu to jedno. Nevím co s náma bude dál.Nejhorší je,když manžel podvádí ženu,když je těhotná.V noci nemůžu spávat,přemýšlím jak nám to mohl udělat a kdy to všechno začalo.
Zuzka
  • 
17.5.2006 17:01:25
Ahoj Kočičko,
mám podobnou bolestnou zkušenost jako ty a proto, ti velice dobře rozumím,jaké to je nedůvěřovat člověku, kterého milujeme. U nás to probíhalo podobně, taky byla(je)kamarádka, taky radila a taky bylo mnoho a mnoho SMS. Já už jsem měla z každé SMS depku. A ještě představa, že s tou užasnou probírají naše problémy. Manžel nakonec ode me odešel, myslela jsem, že děti to nepřežijou, ale ty jsou v pohodě, manžel je taky v pohodě,jenom já jsem ta divná, která si to neužívá. Vůbec nevím co dál, manžela mám pořád ráda, on prý žádný vztah nemá, ale domů se mu nechce. Byla jsem u psychologa a ten mi radil, že mám vydržet a čekat, ale mě se zdá, že se nic nemění. Nedávno jsem byla u jiné psycholožky a ta mi radí se rozvést, prý i když se manžel vrátí, tak já si ho nebudu vážit. Tak nevím co bych ti poradila :-(
Kočička
  • 
16.5.2006 9:15:14
Ahojky všichni, jak to tady pročítám, tak se pokusím napsat svůj příběh
trochu výstižněji.Možná se ve mně bouří hormony a nějak si to všechno moc
beru a přemýšlím moc nad tím, jsem totiž těhotná a končím 7.měsíc.Na mimi
se moc a moc těším a teď k mému životnímu příběhu.
Brali jsme se s manželem v r.98 po dvouleté známosti,museli jsme a týden
před svatbou jsme o dítě přišli, byla jsem ve 4.měsíci - bylo to
bolestivé, ale čas to zahojil.Po svatbě jsme bydleli každý u rodičů a
opravovali si hnízdečko(domeček),kde přivedeme své dětičky.Po třech
měsících jsem otěhotněla a poprodila krásnou a hlavně zdravou holčičku, to
už jsme bydleli ve svém.Dcerce je 6.let a půjde v září do školy.Vše
klapalo,bylo to OK.Manžel chtěl další dítě. Ale měli jsem pouze 2+1 a
hračky byly všude, pokojíček žádný.Proto jsme se rozhodli, že se
zadlužíme, nějaké penízky byly,stavební spoření taky,tak jsme
zrekonstruovali podkroví.Od střechy.. 2 dětské pokojíčky+ložnice+sociálka
a posezení v podkroví(kde mám kytičky,které miluji)- krása.Jenomže asi po
dvouletém bydlení v podkroví, štěstí netrvalo dlouho.Musím říct, že manžel
je velice šikovný a spoustu věcí udělá sám,opravdu makal do noci-klobouk
dolů.Udělal pro nás hodně, já bych vyplivla duši.Zatím jsem brala pořád
antikoncepci-manžel pořád toužil po miminku,ale já jsem si řekla,že ještě
nějaké penízky ušetříme a pak do toho prásknem.Byla taková krize,že jsme
prostě plnili oba jen základní rodinné povinnosti.Oba jsme to cítili,
žádné doteky,pohlazení...-nucený sex.
Já jsem loni v říjnu dobrala balení antikoncepce, že začneme na mimi
pracovat a uvidíme,kdy se to chytne(znáte to v dnešní době).A ono se to
chytlo hned ani nevíme jak, takže znám přesně den početí, tolik sexu zase
nebylo,abych si to nepamatovala.Když jsem to oznámila ménu muži, bylo to
"cože"??Prostě jsem jen těhotná-děsné.Nějak jsme to přes vánoce
proklepali,ale mé prožívání těhu bylo jen s dcerkou. Teď jsem před 3
měsíci zjistila,že si manža dopisuje s nějakou ženou - 100sms za měsíc,
běžně 12sms/měs.udeřila jsem na něj.Sms se snížily na 50 a nyní dopisuje
si přes počítač přes Vodafone.Prý je to jen kamarádka(vdaná+2 děti a zná
ji 7.let), které mám poděkovat za to, že nám zachránila manželství.Hrůza
děkovat nějaké náně. Včera mi oznámil, že měl v létě rozvodové papíry v
šuplíku v práci a chtěl se rozvést a právě ta dotyčná"nána" mu to
rozmluvila.Super co.
Tak jsme to maželství řešili a já jsem si myslela, že když jsme letos na
začátku května to nějak pořešili a myslela jsem si, že bude vše
OK.Milovali jsme se tak jako za celé těhu ne,bylo to krásné.Jenže sms
chodí dál, telefon je zamčený pod PINem, s telefonem chodí na
záchod...všude (že by puberta)
Tak spím 4 hodiny denně a mám nervy v pr.., jediné čeho se bojím, ať je s
mimískem všechno v pořádku a narodí se se vším co má mít a dále nevím,
jestli mám náš vztah ukončit a nečekat až se mimi narodí, prostě nevím co
bude dál.ZA poslední měsíc těhu jsem nepřibrala ani kilo-co mi řeknou v
poradně?Rozbrečím,jak se mě na to sestřička zeptá.Děsí mě představa,jak
dcerce budu muset vysvětlovat, že se stěhujeme-myšlenky mám všelijaké,má
tu spoustu kamarádů-narodila se tady,že?A nemluvě o tom, že tatínka
miluje, tak jako já.
Navenek vypadáme jako ta nejvzorovější rodina, ale uvnitř je to jiné.
S manželem jsem si důvěřovali a věřili si, nebyl důvod. Teď ho kontroluji
na každém kroku, podezřívám a přestávám mu věřit a myslím,že to je asi to
nejhorší, co nás může ve vztahu potkat.
Má to ještě vůbec cenu něco zachraňovat?Jsme mladí, já 32.let(včera) a
manžel za měsíc 35.let.Můžeme jít každý svou cestou a být po zbytek života
šťastní,brečím-děsná představa, nevidím na klávesnici.
Kdo jiný může milovat své děti více než vlasní otec?
Měli jste podobnou situaci a jak ji pořešili?
Mějte se všichni hezky Kočička
Kočička-dcerka 6.let a těhu 7.měs
  • 
14.5.2006 6:07:34
Ahojky všichni, jak to tady pročítám, tak se pokusím napsat svůj příběh trochu výstižněji.Možná se ve mně bouří hormony a nějak si to všechno moc beru a přemýšlím moc nad tím, jsem totiž těhotná a končím 7.měsíc.Na mimi se moc a moc těším a teď k mému životnímu příběhu.
Brali jsme se s manželem v r.98 po dvouleté známosti,museli jsme a týden před svatbou jsme o dítě přišli, byla jsem ve 4.měsíci - bylo to bolestivé, ale čas to zahojil.Po svatbě jsme bydleli každý u rodičů a opravovali si hnízdečko(domeček),kde přivedeme své dětičky.Po třech měsících jsem otěhotněla a poprodila krásnou a hlavně zdravou holčičku, to už jsme bydleli ve svém.Dcerce je 6.let a půjde v září do školy.Vše klapalo,bylo to OK.Manžel chtěl další dítě. Ale měli jsem pouze 2+1 a hračky byly všude, pokojíček žádný.Proto jsme se rozhodli, že se zadlužíme, nějaké penízky byly,stavební spoření taky,tak jsme zrekonstruovali podkroví.Od střechy.. 2 dětské pokojíčky+ložnice+sociálka a posezení v podkroví(kde mám kytičky,které miluji)- krása.Jenomže asi po dvouletém bydlení v podkroví, štěstí netrvalo dlouho.Musím říct, že manžel je velice šikovný a spoustu věcí udělá sám,opravdu makal do noci-klobouk dolů.Udělal pro nás hodně, já bych vyplivla duši.Zatím jsem brala pořád antikoncepci-manžel pořád toužil po miminku,ale já jsem si řekla,že ještě nějaké penízky ušetříme a pak do toho prásknem.Byla taková krize,že jsme prostě plnili oba jen základní rodinné povinnosti.Oba jsme to cítili, žádné doteky,pohlazení...-nucený sex.
Já jsem loni v říjnu dobrala balení antikoncepce, že začneme na mimi pracovat a uvidíme,kdy se to chytne(znáte to v dnešní době).A ono se to chytlo hned ani nevíme jak, takže znám přesně den početí, tolik sexu zase nebylo,abych si to nepamatovala.Když jsem to oznámila ménu muži, bylo to "cože"??Prostě jsem jen těhotná-děsné.Nějak jsme to přes vánoce proklepali,ale mé prožívání těhu bylo jen s dcerkou. Teď jsem před 3 měsíci zjistila,že si manža dopisuje s nějakou ženou - 100sms za měsíc, běžně 12sms/měs.udeřila jsem na něj.Sms se snížily na 50 a nyní dopisuje si přes počítač přes Vodafone.Prý je to jen kamarádka(vdaná+2 děti a zná ji 7.let), které mám poděkovat za to, že nám zachránila manželství.Hrůza děkovat nějaké náně. Včera mi oznámil, že měl v létě rozvodové papíry v šuplíku v práci a chtěl se rozvést a právě ta dotyčná"nána" mu to rozmluvila.Super co.
Tak jsme to maželství řešili a já jsem si myslela, že když jsme letos na začátku května to nějak pořešili a myslela jsem si, že bude vše OK.Milovali jsme se tak jako za celé těhu ne,bylo to krásné.Jenže sms chodí dál, telefon je zamčený pod PINem, s telefonem chodí na záchod...všude (že by puberta)
Tak spím 4 hodiny denně a mám nervy v pr.., jediné čeho se bojím, ať je s mimískem všechno v pořádku a narodí se se vším co má mít a dále nevím, jestli mám náš vztah ukončit a nečekat až se mimi narodí, prostě nevím co bude dál.ZA poslední měsíc těhu jsem nepřibrala ani kilo-co mi řeknou v poradně?Rozbrečím,jak se mě na to sestřička zeptá.Děsí mě představa,jak dcerce budu muset vysvětlovat, že se stěhujeme-myšlenky mám všelijaké,má tu spoustu kamarádů-narodila se tady,že?A nemluvě o tom, že tatínka miluje, tak jako já.
Navenek vypadáme jako ta nejvzorovější rodina, ale uvnitř je to jiné.
S manželem jsem si důvěřovali a věřili si, nebyl důvod. Teď ho kontroluji na každém kroku, podezřívám a přestávám mu věřit a myslím,že to je asi to nejhorší, co nás může ve vztahu potkat.
Má to ještě vůbec cenu něco zachraňovat?Jsme mladí, já 32.let(včera) a manžel za měsíc 35.let.Můžeme jít každý svou cestou a být po zbytek života šťastní,brečím-děsná představa, nevidím na klávesnici.
Kdo jiný může milovat své děti více než vlasní otec?
Měli jste podobnou situaci a jak ji pořešili?
Mějte se všichni hezky Kočička
Peta
  • 
28.4.2006 20:31:36
ženský dokážou bejt pěkný mrchy .... vsadim se, že tě taky nějaká krásně tahá za nos :o)) a ne všichni chlapi jsou stejní ;)
14.4.2006 15:21:02
Neznámá,
tos mu to pěkně zbaštila, a baštíš mu to dodnes.
My chlapi jsme kolikrát hrozný hajzlové.
 Příspěvky 110 z 121 [Dalších 111 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.