| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: Hledá se matka

 Příspěvky 110 z 217 [Dalších 207 >>]
F
  • 
1.11.2010 15:49:24
Od napsání textu uteklo 6 let - docela by mě zajímalo, jak tento příběh dopadl, pokud má autor chuť se k tomu vrátit ...
martinka m
  • 
31.10.2010 14:40:08
za těch 5 let bude tvrdit, že je na těhotenství moc stará...
30.10.2010 13:34:37
Mám také stejný názor. Děti mám poměrně mladá a cestovat s nimi se dá báječně (a to nemám ani auto!), bydlení a peníze se vždycky vyřeší! Jsem pro to, budovat kariéru až s dětmi ~;) je to větší sranda ~t~
Martina, Ditka 3m
  • 
8.12.2005 15:24:00
Termín "obětované jednotky" je úžasný. Musím říct že ačkoliv jsem byla "na zkušené" jako au-pair v Anglii (měli 3měsíčního drobečka a dva větší kluky), ačkoliv jsem přečetla co se dalo o těhotenství, výchově a dětech obecně, stejně mě zaskočilo že jsem brzy po vysazení antikoncepce otěhotněla a ta nezvratnost toho rozhodnutí mi dávala docela zabrat. Představy jak to bude vypadat až budeme ne dva ale tři byly na nic, skutečnost je vždycky jiná. Krásná a úžasná. Pochopitelně také si připadám že blbnu, že se do ničeho nevejdu, že si nejsem jistá jestli vůbec někdy bude sex tak úžasný jako býval.... Ale protože jsme do toho šli vědomě a manžel se o všechno zajímal a podporoval mě, zvládáme to. Do naší dcerunky jsme oba zamilovaní a i když to už bude vždycky jiné než ve dvou, moc se na to všechno těšíme. Bez manželovy podpory (duchovní i finanční) si miminko neumím vůbec představit.
Tak povoleným břichům zdar a hodně miminek.
P.S: v porodnici na pokoji jsme byly tři a já ve svých 27 tam byla nejmladší (všechny první mimi) - ale všechny nadšené a spokojené, bez komplikací.
Čajda
  • 
14.11.2004 17:53:28
Ty máš, Monty, bohužel, doma sobeckýho balíka, zatímco někdo jiný ne. Mě taky nenutí nikdo, abych dělala všechno v domácnosti sama, manžel mi pomáhá, ale pravda, není to půl na půl. A představ si, že mi to vůbec nevadí. A to mám vcelku odpovědnou práci a vůbec si nepřijdu ušlápnutá. A dokonce mám čas i na koníčky. Prostě je to o lidech. Měla bys možná víc mluvit se svým manželem, on problém evidentně nemá, ale způsobuje problémy tobě. A to by neměl, neboť se rozhodl s tebou v dobrém i zlém... A řečeno s malým princem: "Je zodpovědný za svou růži..." ať chce nebo ne. Hipík jeden!
Čajda
  • 
14.11.2004 17:42:36
Reklamy jsou pouze ukázkou toho, jaký názor na svět a lidi mají ti, kdo je zadávají - tedy majitelé firem, jejichž produkt reklama nabízí. Často se i netrefí a vnutí na národní trh reklamu, která tomu určitému národu vůbec neodpovídá. A ještě k těm stereotypům - vůbec nejhorší jsou v tonmhle reklamy myslím na Opávia - výrobky. Reklamy jsou totiž jasně podle německého vzoru - stačí přepnout kanál. A to u nás moc nesedí...
Rina
  • 
14.11.2004 17:37:17
Moc přeju, abyste ho našly. Dřív jich přece byly plné pohádky - a když to byli na první pohled balíci, na ten druhý pohled už to většinou byli správní mužští. A i když to byly "jen" pohádky - na každém šprochu...
Lajla
  • 
14.11.2004 17:28:59
Kdes četla, že po třicítce se lidem rodí jen zrůdičky. Pokud je to nadsázka, tak tedy jak Grónsko. To je ale hloupost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rina
  • 
14.11.2004 17:26:27
Co to zkusit z druhé strany - co když je dítě obohacení - na cestách - a stojí za trochu toho mého omezení? Úspěchy dětí - ať je jim sebeméně, jsou i mými úspěchy, děti jsou dar. A to nejsem "matka rodu" - mám ambice i v zaměstnání a celkem vše jde. Bez toho, abychom jakkoliv zanedbávali děti.
Rina
  • 
14.11.2004 17:18:00
Poradím - stačí zodpovědět si otázku, proč ses vyjádřila ty... Když mě něco nebere, nestojí mi to za námahu, ne?
 Příspěvky 110 z 217 [Dalších 207 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.