| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ta naše vajíčka česká

 Příspěvky 110 z 35 [Dalších 25 >>]
Xxx
  • 
4.12.2006 11:19:24
A jeste neco. Ja jsem darkyni vajicek, ale doufam, DOUFAM, ze se moje vajicka nedostanou k cloveku, jako jste vy. Zaslouzi si je clovek, ktery je darkyni taky aspon trochu vdecny, a nebere je jen jako stroje na neco, co se vyrobit neda jako vy!!!!!
Xxx
  • 
4.12.2006 11:17:50
Zato Vy jste sobec, ktery by nejspis nejdradeji vsechna rizika potencialnim darkynim zatajil, jen aby dosahl sveho ze? Jste ochotna obetovat i budouci plodnost a jine zdravotni problemy darkynke, jen abyste dostala to co chcete ze? At to stoji co to stoji, hlavne ze vam nekdo ta vajicka daruje ze? Ze se nestydite. Vsak osud vi proc nenadelit dite takovemu cloveku!!!! Dobre vam tak. Proc si treba nejake dite neadoptujete kdyz vam o to tolik jde? Geneticky nebude vase tak jako tak, navic detske domovy a kojenecke ustavy praskaji ve svech.... Kdybyste ten cas co venujete cekani na darkyni venovala vyrizovani adopce, mohla uz jste dite mit. Aspon byste nekomu pomohla. Takhle jen sedite a cekate na darkyni, ktere byste jeste zatajila vsechna rizika!!!!
Dárkyně vajíček
  • 
29.9.2006 10:55:14
Zdravím Vás.Mám 7 měsíční dceru a rozhodla jsem se darovat vajíčka.Jsem z malé nadšená a tak chci dopřát i jiné budoucí mamince to nepopsatelné štěstí: mít děťátko.Za týden jdu již na samotný odběr.Jak zde již několik maminek psalo: peníze za to jsou,ale já to dělám kvůli tomu abych jiné ženě splnila to,co sama už mám.Největší dar na zemi a tím je miminko!!!Snad má vajíčka udělají někoho šťastným.Myslím si,že mladé ženy bez dětí chodí darovat kvůli penězům,ale maminky co již mají svého drobečka to cítí úplně jinak ( můj názor ).Já chci pomoci,né se přiživovat.Hodně štěstí všem maminkám v očekávání a nejen těm.Přeji ho všem,co touží po miminku.Nebojte se,nás dárkyní je dost a i vy se brzy dočkáte svého štěstíčka....
5.9.2006 14:35:44
Jsem dárkyní vajíčka a rozhodně na tom nevidím nic špatného.Když není jiná situace, tak to se na to radši má člověk vybodnout?Těm co mají děti se to asi hezky soudí ale sami takovou situaci nezažili a pokud ano a čekali na svoje dítě dlouho, pak nechápu jejich reakce.Moje teta čekala na dítě 6 let a po 2 pokusech umělého oplodnění se zadařilo ale předcházeli tomu desetitisícové léčby a procedury v lázních..no jo měla štěstí ale co ty který musí přijmout darované vajíčko?já to naopak považuju za úžasnou věc a daruju vajíček kolik jen půjde.Mám před prvním odběrem a že se za to dostanu peníze ???ano ale člověk vynaloží opravdu hodně než projde testama a taky ta cesta tam neni zadarmo..já si myslim, že pokud nevíte o co jde, tak to radši nekomentujte..
Rozhodně mě mám skvělej pocit a přeju všem, kteří mají problémy hodně štěstí..A ti kdo o dárcovstvý uvžují-JDĚTE DO TOHO!! není to sranda ale rozhodně pokud se neléčíte s neplodností nebo nějakýma gyn problémy, tak vám neplodnost nehrozí..já jsem se zaregistrovala tady www.pronatal.cz
Natali
  • 
4.10.2005 19:22:21
Dobrý den,
děkuji za příspěvek.Je nutno lidem říci,že vajíčka se získávají při IVF,ne při odběru na gynekologii v městě iks.
Maky
  • 
14.7.2005 16:04:13
Clanek je obludny a jeste obludnejsi jsou nazory nekterych mamin, ktere ke svym detem v brisku prisly jen co se otrely o trenky. Nechapu, jak v dnesni dobe, kdy je obrovska znalost pricin neplodnosti a obrovska osveta, mohou mit lidi takove nazory. Diky bohu za to, ze se najdou i takove zeny, ktere premysleji o stesti ostatnich lidi. Sama jsem ted po kryoemryotransferu s darovanymi oocyty a potrdilo se tehotenstvi krevnim testem. Ceka nas jeste dlouha cesta, nez uvidim sve drobecky, ale celou dobu dekuji te vzacne zene, ktera mi toto stesti umoznila. O dite jsme se snazili 4 roky. Bohuzel mi selhaly vajecniky, ac jsem jinak uplne zdrava a mlada.
dárkyně?
  • 
25.5.2005 12:43:37
no...přemýšlela jsem o tom, že se stanu dárkyní, ráda bych někomu pomohla,opravdu, na druhou stranu...ne na úkor mého zdraví, jestli je tu i malinké procento, že by se něco nepovedlo a já v důsledku mé pomoci byla neplodná...tak pardon, potom by to už bylo proti zdravému rozumu. Darovat plodnost svou případnou neplodností je přinejmenší .. zvláštní.
Romča
  • 
9.3.2005 22:34:59
Čekám, kdy se tu objeví, darování ledviny přináší rizika, a s jednou ledvinou je to špatný, tak nechte zemřít své příbuzné! Nebo darování kostní dřeně opravdu hrozně bolí, úspěch není zaraučen, tak se na to vykšlete!
ZAMYSLETE se trošku!! Jsem zdravotní sestra, a jsem hrozně ráda, že máme v rukou takovou moc, že můžeme nějaké ženě naplnit život, protože, ať chceme či nechceme, rodit děti je poslání žen, a ta která toho nemůže bez pomoci dosáhnout je velice nešťastná a ztrácí smysl života. A když jí umíme pomoci proč to neudělat???? Mnoho pomoci na světě závisí na solidárnosti druhých. Stejně tak se mohou radovat ženy ze svého miminka, prvňáčka, promoce svého dítěte a později vnoučat jen díky solidárnosti dárkyň oocytů.
Tak se zamyslete, než napíšete takovou hovadinu. Přejji Vám, aby jste nikdy nepoznali, co to znamená nemoci počít dítě a nemít nikoho, kdo by Vám pomohl. A není to jen dítě, přeji Vám, aby jste nikdy nebyli závislí na darování čehokoli odkohokoli, protože, kdyby měli všichni stejné názory, TAK VÁM NIKDO NIKDY NEPOMŮŽE!!!
Petra26
  • 
29.11.2004 14:28:11
Takže, to bych se vlastně neměla ani pokoušet otěhotnět, protože metodou ICSI to jinak nejde než nastimulovat vaječníky a nechat si následně "šťourat" ve vaječnících? Nebo je v tom snad nějaký rozdíl mezi dárcovstvím a umělým oplod.?
IVET
  • 
24.11.2004 10:30:27
Vážená paní nebo slečno nad Vaší omezenosrí zůstává rozum stát a je politováníhodné že máte v 21.století takové primitivní názory.Vaše bezcitnost je neuvěřitelná a je s podivem jestli máte děti.Jestli ano tak by se jim mohlo totéž přihodit a chtěla bych vidět Vaše reakce na ukojování jejich zoufalých tužeb.IVETA 9ttdvojčátka vlastní
 Příspěvky 110 z 35 [Dalších 25 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.