| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Symptotermální metoda V. - Problémy menstruačního cyklu

 Příspěvky 110 z 139 [Dalších 129 >>]
Zuzana Anýžová
27.3.2017 17:03:22
Dobry den, chtěla bych se zeptat. 10.3. jsem dostala svou pravidelnou M/S. Druhy den jsem do toho jeste chytla střevní chripku. 14.3. mi M/S skoncila tzn. O 2 dny dříve nez jindy. Poté ale 22.3. Jsem začala špinit světle růžový někdy az hnědý výtok, který trvá az doteď. Ma lékařka ma bohuzel dovolenou takze se k ni dostanu az ve čtvrtek. Žádné bolesti nemam jen někdy rano me poboliva v podbrisku. Nikdy se mi to nestalo tohle je poprvé. Nevíte čím by to mohlo byt? Jsem z toho celkem nervozni. Dekuji za odpoved. ~a~
anička
  • 
26.5.2014 15:02:32
Dobrý den, v plodné dny (měřím se teplotu a i v jiné cykli mi to vychází na tyto dny) jsem měla opakovaně pohlavní styk, vždy za použití kondomu, který nepraskl ani nesklouzl a myslím, že se tedy do mě nemohlo nic dostat. Sperma bylo normálně po styku v kondomu. 3 dny po posledním styku mi začal zánět močového měchýře, bolest při močení, krev v moči atd. prostě klasické příznaky zánětu, i když jsem ho měla poprvé a u doktora jsem s tím nebyla, tak si myslím, že to byl on. Brala jsem na to nějaké prášky z lékárny s názvěm UROVAL manosa, dnes po 3 dnech braní těchto prášků pociťuji značné zlepšení, avšak co mě trápí a na co se chci zeptat je to, že dnes (7 dnů po styku) jsem začala slabě špinit z pochvy. Hnědé špinění ale i krev, jako by přicházela menstruace, ale je to jen slabé a nezvyšuje se to. A je to 7 dnů po ovulaci, menstruaci očekávám až za 6 dnů. Nevíte, o co by se mohlo jednat? Je možné, že bych i přes to, co jsem tu popsala, mohla být těhotná a jednalo by se o uhnízďování? Nebo to spíše souvisí s tím zánětem, třeba reakce na ty prášky? (ač ty prášky píšou, že jsou vhodné i pro děti a těhotné ženy, tudíž by neměli být nijak škodlivé) Děkuji za odpovědi
  • 
28.5.2013 14:03:19
Dobrý den chci se zeptat jestly mužu krvacet 4 den po ovulaci ,nikdy se mě to nestalo?krvacení 2 dny apak nic ,?a myslíte že mužu otehotnet vadí nečemu to krvacíní dekuji všem za odpoved
Kamila
  • 
11.3.2013 22:36:41
V článku jsem narazila na něco co mě fakt zarazilo, že prý v menopauze dojde k zástavě ovulace protože se vypotřebují vajíčka? Tak to je teda blbost. Těch vajíček je na 40tisíc. Pokud to vydělíme 12 ovulacemi za rok, tak máme zásobu vajíček na víc jak 3 tisíce let. Nebo ne?
Petka
  • 
30.9.2010 15:16:37
nemáte některá zkušenost s krátkou menstruací v začátku těhotenství? cca 1,5 dne?
30.5.2009 21:53:36
Chci se zeptat co to je když mě cuká pod bříškem. děkuji Jana
30.5.2009 21:51:02
Chci se zeptat co to je když mě cuká pod bříškem. děkuji Jana
28.5.2009 9:52:18
Mám veliký problém s otěhotněním již plánujeme 2 dítě je mi 37 let.Minulé pondělí mě vyletěla sraženina asi 2cm.Zatočená jak emrio.
17.5.2009 21:46:57
Paní Jano NENENE!Já osobně si momentálně mimča užívám /2roky/ a je mi též 37 let jako kámošce, ale bylo jí řečeno,že v tomto věku i když jsou s manželem zdraví šance na početí rok od roku klesá a po 40letech už je to opravdu těžké i s umělým oplodněním...My si malé užíváme jak nikdy! A naopak bych řekla, že jsem s manželem na mimčo dospěli..
17.5.2009 21:35:14
Co tím myslíte,že čas kvapí,že už je na miminko pozdě?
 Příspěvky 110 z 139 [Dalších 129 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.