| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Můžeme s miminkem na dovolenou?

 Příspěvky 110 z 174 [Dalších 164 >>]
Markéta
  • 
1.8.2008 13:19:13
lenko,
tenhle prispevek byl napsan pred 3 lety, tezko ti jeho autorka odpovi ;-)
najdi si pro svuj dotaz radeji nejakou vhodnou diskuzi
1.8.2008 8:34:26
A jaká byla cesta s miminkem? Jeli jste autem? Mám šestiměsíční dvojčátka, taky bysme rádi někam vyrazili, ale nejsem si jistá jak by holčičky zvládaly cestu. Díky za odpověď, zdraví Lenka
  • 
19.6.2007 12:30:34
Ahoj Sysyno, mohu se zeptat, kde konkrétně jste v Řecku byli? Díky Hanka
  • 
19.6.2007 12:29:43
Ahoj Sysyno, mohu se zeptat, kde konkrétně jste v Řecku byli? Díky Hanka
  • 
26.5.2006 0:54:44
ahoj monty,
jste mi vážně sympatická a tiše obdivuju ten optimismus a nadhled. Taky si myslím, že mám morální právo na ODPOČINEK - tzn. kratší dovču bez dítěte. Jsem na MD, a je pravda, že manžel i rodiče pohlídají, když potřebuju (a to mám vcelku hodné dítko), ale hlídání se děje proto, že maminkja musí v získaném čase vykobat jinou činnost (úklid, žehlení, vaření, práce na PC, studium VŠ atd.). Takže po dokončení této činnosti je mi dítko s uspokojením odevzdáno zpět. Mým současným snem je alespoň dvoudenní pobyt někde mimo domov, v péči maséra, kosmetičky a kadeřnice, na tichém, klidném a mírně romantickém místě. Třeba se v důchodu dožiju :-))) ..... přeju hodně pevných nervů a sil, někdy to vážně není jednoduché
25.5.2006 21:51:34
jeste zbyva doplnit ze po 30tem prispevku jsem prestala cist, tak jestli jsou niz zazitky z dovolenyhc jinych normalnich maminek tak mne to mrzi :(
25.5.2006 21:46:41
ten prispevek co je fakt k necemu psala sysyna - diky moc!
25.5.2006 21:38:16
tak jsem se tu krom toho jednoho prispevku na zacatku dozvedela ( a ten je skvely ! )jen ze mate vsechny nejaky problem s temi druhymi
fajn diskuse :)
pro ty ktere si tim tady nechavaji kazit radost plati takove heslo - cim vic se s hovem mazes - tim vic smrdi .... tak kliiiiid
tak si ti preberte
a prism vas - nereagujte na muj prispevek, ztracite cas :) sem fakt uz nepujdu, nema to uroven

janabara

elisa a kája(5měsíců)
  • 
16.8.2005 23:33:40
A zkusili jste sebou na dovolenou vzít třeba jednu babičku.Před měsícem (Kája 4měs.) jsme jeli s manželem do chorvatska a vzali sebou i tchýni.A můžu říct, že nám neskutečně pomohla.Bydleli jsme v apartmánu v soukromí, takže klid a pohoda.A tím, že s námi byla i babička, mohli jsme se jít oba spolu vykoupat nebo nakoupit, a ty večerní procházky s kočárkem.....no nádhera.S takto malým miminkem je dovolená opravdu bez problémů.
  • 
10.5.2005 10:13:02
Článek mně hrozně moc povzbudil,protože se na začátku července /to budou naší holčičce 3 měsíce/ chystáme do Chorvatska a já mám z toho docela strach.Nejvíc samozřejmě z tepla a z dehydratace miminka.Jestli máte někdo zkušenost, jakoukoliv, jestli jste někdo takovou cestu s tak malým miminem absolvoval, napište mi prosím vaše zkušenosti,vychytávky,co jo a co ne....Hrozně mi to pomůže.
Moc děkuju.
 Příspěvky 110 z 174 [Dalších 164 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.